Reklama

Bicom 2000

Dano (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Absolvoval som terapiu na BICOMe.
Prvých 24 hodín som nemal chuť na cigaretu.
Ďalší deň slabší absťák, ktorý sa dal zvládnuť. Na tretí deň silný absťák prejavujúci sa podráždenosťou striedanou depresiou.
Výsledok: Prišiel som o 50 Eur a fajčím ďalej.

Jana (Út, 22. 11. 2011 - 10:11)

zamyslam sa nad tym, ci...Díky Bicomu 5 let nekouřím. Absťák jsem měla, pokud si pamatuji, asi dva dny. dnes se cítím výborně, na cigaretu si ani nevzpomenu.

sona (Út, 4. 10. 2011 - 14:10)

zamyslam sa nad tym, ci vsetky kladne prispevky nevklada niekto, kto ma zaujem o co najvacsi biznis

Kamil (Čt, 1. 9. 2011 - 15:09)

Vlaďko moc děkuju. Já jdu...Byl jsem před přibližně měsícem v Jihlavě na Bicomu a zatím nekouřím. Absťák nebyl, tak se to nechá zvládnout zatím v pohodě

vlado (So, 20. 8. 2011 - 17:08)

Přestal někdo kouřit po...ano

Tomas (So, 13. 8. 2011 - 12:08)

Jak kdo :(( já už jsem...Dobre ale ty si potom neni ziadna osobnost, ked si nevies vstupit do svedomia a spamatat sa!! Zostava ti len jedine a to ze na to doplatis smrtov ...ahoj a nestazuj sa ked si nula

alica (Út, 26. 7. 2011 - 12:07)

no fakt na to bacha, Pater,...tak ja s bicomom slusenosti mam a je to vazne na nic..bola som na nom vcera a od kedy som z tade odisla som mala strasnu chut zapalit si. a rano som to uz nevydrzala...takze fakt ziadna pomoc a to fajcim cca 10-15 za den

Jarka (St, 30. 3. 2011 - 00:03)

Paní nebo slečná ivucha 2. Tento přístroj pracuje v tak jemném spektru informační technologie že když by byl použitý na místě kde se nachází geopatogenní zóna tak nefunguje. Přesto Vám terapií asi těžko někdo udělá, protože se provozovatele bojí, jelikož uvedená terapie je alternatívní, neboť u nás máme tak silnou farmaceutickou lobby, která Vám nabídne třeba Campix, který doporučují brát 6 měsíců s vyjde Vás to na 12 tisíc korun a ještě budete kouřit, a čekat nějakou dobu že kouřit přestanete. Jenom jeden malý vyňatek z příbalového letáčku zkrácené "... pokuď se u Vás objeví myšlenky na sebevraždu nebo sebevražedné chování,ukončete okamžitě léčbu a vyhledejte svého lékaře." Je to velmi zkrácené !!!. Já bych Vám doporučila použít k odvykání přístroj Bicom, kvalitní obsluhu nejlíp na základě refenci, a radějí v druhém semestru těhotenství a když Vám dají podepsat prohlášení že těhotná nejste tak bych je podepsala. Nemusíte vědět že těhotná jste,-jestli mi rozumíte. Počítač, mobil nebo mikrovlnka vyzařuje vlnění daleko větší jak přístroj používaný k léčbě, nebo k odvykání. Navíc Bicom Vám posíla vlnění to Vaše ale fázově odvrácené.

ivucha2 (Út, 29. 3. 2011 - 09:03)

Chcela by som sa opýtať či je možnosť využiť túto metódu odvykania aj v ranom štádiu tehotenstva?

petra (So, 26. 3. 2011 - 13:03)

mam 25 rokov a fajcim 2roky a chcela by som prestat moja mama tiez fajcila a prestala sama teraz je to dost drahe teraz

Mirek (St, 16. 2. 2011 - 01:02)

Taky já jsem uvedenou terapií na Bicomu absolvoval jako velice silný kuřák kouřící více jak 60 cigaret po dobu 35 let. Přestal jsem kouřit bez problému, bez abstinenčních příznaků. Před tím jsem bojoval s kouřením všemi možnými způsoby jako žvýkačky nicorete,náplasti,hypnózou a akupunktůrou. Souhlasím s paní v předešlém přízpěvku, že nejvíc mluví lidé o tom o čem nemají ponětí.Pánovi z Bruntálu můžu doporučit stránky www.kourenístop.cz . Jestli chce někdo zpochybnit, to co píší tak Vás zdarma a během půl hodinky seznámim z pěti sousedy, kteří přestali díky mému doporučení kouřit a nekouří od skoro tří let do třičvtrtě roků a ti jsou vzdálení ne víc jak 150 metru od mého bydliště.

Janek (Po, 7. 2. 2011 - 10:02)

Ja som absolvoval terapiu prístrojom Bicom pred dvomi týždňami a odvtedy som si nezapálil ani jednu a to som fajčil 30 rokov viac ako krabičku denne.Tiež som tomu moc neveril,ale pozitívne účinky to má,pretože bez tejto terapie by sa mi to určite nepodarilo.

markéta (Út, 18. 1. 2011 - 22:01)

Dobrý den, zajímalo by mě jestli je v blízkosti města Bruntál někdo nebo nějaké středisko kde by se dalo vyšetřit pomocí přístroje Bicom 2000 děkuji.

Eva (So, 8. 1. 2011 - 16:01)

bacha, tento prístroj vás...no fakt na to bacha, Pater, spamataj sa, sak ani tabletky ani naplaste ta psychickej zavislosti nezbavia! s bicomom mam osobnu skusenost, zbavi ta fyzickej potreby po cigarete a o to ide. Aby sa ti ruky netriasli a nezvierala ta ta vrazedna chut na cigu. Ak vies o niecom spolahlivejsom, co uz pomohlo tolkym ako bicom, tak sem s tym, a vobec sa cudujem, ze to uz davno nerobis a nepomahas tym inym. Je mi luto ze ten kto s bicomom nema skusenost vie najlepsie ze to je na nic :)

Nikola (Pá, 28. 11. 2008 - 22:11)

Může mi někdo sdělit,zda mu Bicom pomohl i na něco jiného než je kouření nebo alergie?
Slyšela jsem, že to pomáhá na všechno i na léčbu rakoviny.Máte někdo takovou zukušenost? Díky za info.

Radek (Čt, 30. 10. 2008 - 17:10)

BICOM 2000 v Ostravě najdeš na stránkách www.doktorky.cz Mají nejnovější model včetně multisoftu.

Peťka (Út, 28. 10. 2008 - 12:10)

Radku,kde je prosím tě ten Mediapol s Bicomem v Ostravě?Děkujííí.

Radek (Út, 28. 10. 2008 - 12:10)

Byl jsem na Bicom 2000 v Ostravě-Porubě a hodně mi to pomohlo s alergií. Normálně mívám záchvat, že téměř přestanu vidět, ale v tomto roce jsem byl naprosto v pohodě. Podlě mě je důležité i to, že ten BICOM obsluhuje lékař což v mediapolu mají.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

Reklama

Přidat komentář