Reklama

BIOAKTIVNI CLA 1000

Pepan (Po, 19. 11. 2007 - 15:11)

Zenske holt maji spatnou vuli jak tak ctu :o)

Blanka (Pá, 5. 10. 2007 - 19:10)

Ester,užíváš CLA,nebo CLA booster?/snad jsem to napsala dobře/.Dík.

Ester (Pá, 7. 9. 2007 - 12:09)

Uzivam CLA uz 19 mesice pravidelne bez preruseni, castecne jsem zmenila i stravovaci navyky a snazim se aspon trikrat do tydne o fyzickou aktivitu (jizda na rotopedu, brisni tanec podle DVD) a funguje to. Driv jsem ruznyma dietama rychle zhubla treba 5 kg za mesic, ale jak jsem skoncila s dietou, pribrala jsem treba 8 kg. A tak to slo porad. Zhubla jsem a jeste vic jsem pribrala. Az uz to bylo neunosne, zvolila jsem tento zpusob. Vaha jde dolu sice pomalu (cca 1 kg za mesic),ale i kdyz zhresim, nepribiram. Ze zacatku to bylo i rychlejsi. Celkem jsem uz zhubla 27 kg a s CLA neprestanu...

KATKA (Po, 20. 8. 2007 - 10:08)

Ahojík... také záleží na tom, zda-li je to CLA chemického původu anebo rostlinného... více si srovnáte na: www.omega3.cz (vstupní kód: 285497), odkaz na mé stránky - najdete zde otázky, nejen na CLA, ale jistně na vše o zdraví. Báječný den, Katka

KATKA (Po, 20. 8. 2007 - 10:08)

Ahojík... také záleží na tom, zda-li je to CLA chemického původu anebo rostlinného... více si srovnáte na: www.omega3.cz (vstupní kód: 285497), odkaz na mé stránky - najdete zde otázky, nejen na CLA, ale jistně na vše o zdraví. Báječný den, Katka

Vačička (Pá, 29. 6. 2007 - 12:06)

Ahoj, taky beru C.L.A., ale potřebovala bych něco na hubnutí. Můžu tě poprosit, aby si se se mnou také podělila o zkušenosti? v.tycova"email.cz. Díky V.

Pavla (St, 27. 6. 2007 - 08:06)

Ahoj holky,před 10dny jsem začala užívat Formia 4. Pravidelným cvičením a nekonzumováním jídla po 18hod, jsem zhubla zatím 1,5kg. V pase 2cm. Žádné trápení,normální strava. Za 760,-Kč jsem si koupila balíček na 3 měsíce - 180 tbl. Užívají se 2tbl.denně (ráno a v poledne,nikdy ne večer před spaním!).Už jsem dobrala 2 platíčka (20tbl.).Čili mi zůstalo 160 tbl.v nerozdělaných platech.Což máte zhruba na víc jak 2,5měsíce. Zjistila jsem ale, že jsem těhotná,proto vysazuji a ptám se,kdo by ode mne zbývající Formia 4 odkoupil za cenu 650,-Kč (slevila jsem 110,-Kč na 20tbl.). Prosím ozvěte se na e-mail prodluzovacka"seznam.cz
Pouze Brno.Díky Pavla K.

Katka (St, 27. 6. 2007 - 00:06)

No, přidala jsem hodně ovoce a zeleniny a téměř jsem vyřadila pečivo...občas si teda dám tmavé pečivo, jinak jim knackebrot od Racia. Normální sýry jsem vyměnila za nízkotučné a z uzeniny jím jen kuřecí nebo krutí šunku :-) Když se doma dělají řízky, tak si udělám jen přírodní plátek, když jsou hranolky, tak si dám třeba rýži...místo dresingů na saláty si dělám vlastní z jogurtu, snažím se vyhýbat sladkostem, i když to mi moc dobře nejde :-) ...atd...určitě jsem zhubnula díky změně jídelníčku a nedokážu posoudit, do jaké míry na to mělo vliv užívání CLA, ale mám i bez cvičení pevné bříško a to je myslím právě díky CLA

Halina (Ne, 24. 6. 2007 - 10:06)

Katko - jíš zdravě. Jakou změnu jsi udělala proti původnímu jídelníčku?

Katka (Ne, 24. 6. 2007 - 09:06)

Ahoj, já beru CLA už asi 4. měsíc. Začala jsem jíst zdravě, takže nevím, jestli moje zhubnutí je díky CLA nebo ne...ale za 3 měsíce jsem dala dolů 12 kilo :-) a necvičím, teď sem teda vytáhla in-liny, ale už předtím sem měla postavu zpevněnou.

Viola (Čt, 14. 6. 2007 - 10:06)

Já beru CLA 1000 už víc jak měsíc. Váha šla dolů jen o 2 kg, ale zpevnila se mi výrazně moje rosolovitá postava. Několikrát týdně jezdím na kolečkových bruslích a opravdu se na mých nohou objevily svaly, což se dříve bez CLA při různých sportech nikdy nepovedlo.

Eva (St, 13. 6. 2007 - 13:06)

Bioaktivní CLA 1000 jsem využívala 4 balení a váha se mi ani nehnula, přestože hodně chodím, jinou aktivitu dělat nemůžu, jsem po operaci kyčelního kloubu. Zhubnu jedině když si denně počítám snědené kalorie, to mám vyzkoušené, to funguje. Poslední jídlo jím v 18,00 hod.

bb (Út, 12. 6. 2007 - 13:06)

Užívám již druhé balení po 80 kapslích od firmy Pharma Nord,beru denně 2 kapsle a neshodila jsem ani kilo.Doberu a končím!

Návštěvník (Út, 12. 6. 2007 - 09:06)

Taky beru cla už asi měsíc a pořád nic. K tomu 2x týdně cvičím a snažím se omezovat v jídle. Je to divné. Zajímavé je, že k cla se musí cvičit a omezovat jídlo. Když to budu fakt dodržovat, tak přeci musím zhubnout i bez cla, ne? Takže už s tím končím.

Jana (Út, 29. 5. 2007 - 16:05)

Já beru CLA 1000 Super od Hemy, který je podstatně levnější. Mně to pomáhá. Samozřejmě, že jsem upravila jídelníček a 2x týdně civíčm areobik a kila jdou dolů. Ale kila šla dolů i když jsem dietu nedržela a necvičila, akorát že to šlo podstatně pomaleji. Teď jsem do toho zlanařila i mamku, tak jsem zvědává, jak to bude u fungovat u ní.

Pavla (Út, 29. 5. 2007 - 12:05)

Já už jsem vyzkoušela všechno možné, ale stále nic nepomohlo. Zůstalo mi po třech dětech 15 kg a to hraji volejbal, tenis a jezdím na kole. Poradíte mi někdo jak s těmi kily zatočit?

Radka (St, 9. 5. 2007 - 13:05)

Tak jsem to vzdala prasky jsou na nic, nemela jsem cas ani cvicit, ale omezila jsem jidlo, jim naposledy kolem 17hodiny jen tak lehce treba i salat, sladke fakt nevynechavam- to proste nejde, ale i pres to jsem zhubla zase na svou puvodni vahu

lenka (St, 2. 5. 2007 - 08:05)

Brala jsem C.L.A,a kila jsou pořad stejne nevěřim už takovym připravkum kdyby to tak zabiralo tak nejsou na světě žadni tlouštici!!budu radši min jist a cvičit a určitě ušetřim penize

Návštěvník (Út, 1. 5. 2007 - 07:05)

Proč utrácet zbytečně peníze za přípravky na hubnutí, když stejně musíte cvičit a méně jíst? Žádný zázračný lék vám nezformuje postavu, ať výrobce píše cokoliv. Takže dám peníze třeba za kolo a jedu a váha jede taky.
To by přece mělo stačit.
Posilovat břišní svaly lx týdně je opravdu málo.

iveta (Út, 1. 5. 2007 - 07:05)

Ahoj tak ma skušenost s C.L.A je nulova,brala jsem ho 2měsice a nic jsem nezhubla,zustalo mi břicho po 3 dětech a nic nezabralo ani pravidelne cvičeni.chtěla jsem ještě vyzkoušet jiny připravek poradi mi někdo ?děkuji

Reklama

Přidat komentář