Reklama

Biseptol 480mg

Denisa (Pá, 20. 12. 2013 - 15:12)

Já na biseptol nedám dopustit....

Ilona Petríková (Pá, 18. 10. 2019 - 01:10)

p.dr mi předepsala na zánět moč. čest Biseptol 480. užívat 2 tablety po 12 hod. Po dvou dnech jsem dostala bolesti břicha a žaludku,a celkově jsem se cítila špatně! Hned jsem ho vysadila! Už nic takovýho! Je to strašný svinstvo!!!!!!!

Anne (Pá, 20. 12. 2013 - 10:12)

Dobrý den, mám dotaz ohledně Biseptolu 480. Beru jej již od úterý a ve středu ráno se mi udělala ošklivá vyrážka v oblasti úst. Volala jsem doktorce, jestli to nemůže být z biseptolu a ta mávla rukou, že to mám po nějakém exotickém ovoci (už hodně dlouho jsem žádné nejedla). Ptala jsem se jí jestli to nemůže být z biseptolu a ona řekla že rozhodně ne. Nevíte někdo, jestli se může mýlit? S dalšími dny užívání se to zhoršuje :(

Eva, Slovensko (St, 4. 12. 2013 - 14:12)

Mne Biseptol zabera ako jediny na moj chronicky zapal mocovych ciest. Vyskusala som rozne antibiotika a jedine Biseptol mi zabral. Samozrejme ze boli aj nejake vedlasie ucinky, ale len do doby, kym som nezacala spolu s antibiotikami uzivat aj probiotika. Od vtedy len spokojnost..

zuzianas (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Dobrý den,chtěla bych zde...Dobrý den mám stejnou zkušenost,moje dcera 9let po Biseptolu nejdříve dostala vysoké horečky a potom se celá osypala,skončila na kapačkách na Jednotce intenzivní péče a strávila tam celkem týden a týden domácí léčení!Biseptol už nikdy více!!!

Jarda (Pá, 4. 10. 2013 - 15:10)

Dobrý den,chtěla bych zde...Tak jste asi alergicka. Vase blbost, ze to berete i po takove reakci. Nesvadejte to na lek

Natalie (Po, 12. 10. 2015 - 21:10)

Dobry den chte labych se zeptat jesty i biseptol působí i na bolesti v krku. Podle toho co jsem se dočetla tak je to na močové cesty.

petra (St, 22. 7. 2015 - 10:07)

Dobrý den chtěla bych se zeptat za jak dlouho po použití prvních dvou tabletek zacne biseptol působit.

petra (St, 22. 7. 2015 - 10:07)

Dobrý den chtěla bych se zeptat za jak dlouho po použití prvních dvou tabletek zacne biseptol působit.

jarka hofmanová (Ne, 23. 6. 2013 - 07:06)

Moje jedenáctiletá dcera dobrala biseptol a tři dny později s námi odjela k moři. za další tři dny se osypala po celém těle - maličká rudá vyrážka, jako by ji někdo sešlehal kopřivami pokryla celé tělo . břicho, záda, ruce, nohy - kromě obličeje.
jsem zdravotní sestra a měla jsem s sebou naštěstí dithiaden, protože manžel mívá u moře alergii na pyly a často kýchá. lék zabral asi za dva dny a nám se hrozně ulevilo. nevím, zda to byla reakce na biseptol, nebo na nějaké jídlo, každopádně nám připravila několik bezesných nocí v daleké Itálii...

Jarka (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

To mohla být alergie na slunce. Znám to z vlastní zkušenosti.

Dana (St, 12. 6. 2013 - 14:06)

Môžem potvrdiť že...A jak víš, že Ti to udělal Biseptol? To Ti spíš udělala ta Borelioza,ne?

Tibor (So, 29. 11. 2014 - 19:11)

No jak to tady čtu,tak se mi...Chcel by som vám povedať ,že biseptol si s manželkou ideme obstarať bez lek. predpisu. Liečime sa alternatívne teraz užívam Plaqenil je to antimalarikum (Z reumatologických a kožných ochorení je liek vhodný pri systémovom a diskoidnom lupus erythematodes, reumatickom zápale kĺbov, chronickom zápale kĺbov u mladistvých, kožných problémoch spôsobených slnečným svetlom. Okrem uvedených indikácií sa PLAQUENIL® užíva na liečbu malárie spôsobenej Plasmodium vivax, P. ovale a P. malariae a citlivými kmeňmi P. falciparum,) Takže z toho vyplýva že za týmito potiažamy stojí kmeň Plasmódií !!!Potom Biseptol ten je na prvokové parazity a dokonca na rezistentné prvoky ako sú:Balandidium coli , Sarcocystis , Isospora belli , Blastocystis hominis , Cryptosporidium parvum .ich oocysty (vajíčka) odolávajú chlóru ,vysokým aj nízkym teplotám a aj vodárne majú problém sa snimi vysporiadať(neviem či inrfa ziarením )

Veronika (St, 12. 11. 2014 - 02:11)

No jak to tady čtu,tak se mi do toho moc nechce,taky mi doktor předepsal Biseptol po 12 hod. 2 tbl.Zatím jsem vzala jednu dávku a probudilo mne nad ránem jakoby pálení v močových cestách.Podle toho co jsem tady četla,to asi bude pěkný driák a já to mám na kašel a hleny v hor. a dol. dýchacích cestách.

jirka (Út, 28. 10. 2014 - 20:10)

Biseptol už užívám tři roky vše je v bez problémů

Zdenek (Ne, 31. 8. 2014 - 16:08)

Biseptol je hnus,mně z něho...Biseptol mi pomohl od zápalu plic ,s kyselou stravou taky žádné potíže nemám,ba naopak mi pomohl.

Lucie (So, 23. 8. 2014 - 16:08)

Tak jste asi alergicka. Vase...Ste velice slusny clovek...fuj

Martin (Po, 14. 7. 2014 - 17:07)

Můj pes má zánět močáku nejspíš teda. Čůrá krev apod byly jsme u veterináře a ten mu předepsal Biseptol 480 jsem zvědavej jestli mu to pomůže a divím se že jeden a ten samej lék daj člověku i zvířeti.

Beda (St, 9. 7. 2014 - 12:07)

Já jsem taky užívala...Biseptol, stejně jako mnohé další léky, může mít vedlejší účinky. Ty jsou uvedeny v příbalovém letáku. Obdobné nežádoucí účinky jako u Biseptolu se vyskytují u mnoha antibiotik a dalších léků. Biseptol je ovšem kombinací sulfonamidu a antibiotika a je účinný na mnoho infekcí, na které antibiotika samotná účinkují hůře. Užívat Biseptol na chřipku je ovšem nesmysl.

Pavla (Út, 17. 6. 2014 - 18:06)

Dobrý večer,mám nemocného 10 letého syna a dnes jsem dostala předpis od doktorky Biseptol. Po příspěvkách co tady čtu mi není zrovna nejlépe. Jen doufám,že to synovi pomůže.... Bere ráno 1,5 a po 12 hodinách 2 tablety. Teploty zatím neustávají,tak uvidíme.

Reklama

Přidat komentář