Reklama

bisexualita

Znalec (St, 25. 11. 2009 - 17:11)

Ok, zustaneme kazdy u sveho. Vsak ostatne k tomu slouzi diskuse. Clovek se jen ujisti, ze mel pravdu. Mel jsme v zivote opravdu stovky schuzek s gayi, nebo tzv. bi, znam osobne. Neverim bi ani jednomu. Ano tak nekteri ziji, maji manzelky, ale s nimi nespi, nebo skoro vubec, nebo spali zpocatku, pak uz to nejde. Jsou to proste buzny, co se ozenily /z ruznych pricin/. Kdyi jich bylo vice za byv. rezimu, dneska jich ubyva. A ktem sexuologum, to neni je Weiss, to je i MUDr. Hana Fifková a dalsi. Ale to je jedno, ja to proste zas vim z kontaktu z tzv bi. Bi je v 99% pripadu buzna, co se boji zit zivot gaye. Schovany za manzelku :-)

Znalec (St, 25. 11. 2009 - 17:11)

Ono se to dá krásně srovnat s Romy. Někteří sebevědomí Romové si na seznamce uvedou pravdu: tzn. uvedou romskou národnost. Některým ani nevadí slovo cikán. Ti, kteří se stydí, často nejen v seznamkách, ale iu při sčínání lidu uvádějí různé kličky, např. píšou: maďarská národnost, míšenec, polorom atd. Totéž s gayi, Ti sebevědomí, vyrovnaní nemají probém uvést svou orientaci naplno. Ti ostatní pak zkoušejí různé bisexuál. nebo beru všechno, nebo pod obojí. Tím mají pocit, že to není až tak hrozné, že to je tak trochu legrace. Tak napůl Cikán, tak napůl buzna, tak napůl těhotný :-) Jasně, chápu :-)

Znalec (St, 25. 11. 2009 - 16:11)

Podle odbornych sex. mereni neexistuji osoby, ktere by byly dokazaly vytvaret rovnocenne vztahy s obema pohlavimi soubezne, ale ani postupne. Bisexualni chovani existuje, ale orientace nikoliv. Podivejte se udajnemu bsexualovi do PC, jake obrazky ma stahnute a dojde vam, co je zac :-) Mrkam a preji hezky den :-)

Logika (St, 25. 11. 2009 - 16:11)

Nepotrebuju zadneho sexuologa abych vedel, ze ten koho pritahuji vyhradne zeny je heterosexual, ten koho pritahuji vyhradne muzi je homosexual a ten, koho pritahuji jak zeny, tak muzi, je bisexual.

Znalec (St, 25. 11. 2009 - 16:11)

Rosťo, já si opravdu myslím, že ten, kdo to má tzv. v sinusoidách, to prostě nemá v hlavě v pořádku. Tento týden miluji tebe, Jaruško, ale bacha, příští týden už miluji Ludvíka, protože je změna sinusoidy :-) Bisexualita je prostě nonsens. Naprostá, drtvivá většina psychologů a sexuologů se v tom shodne. Vy jste tu nedokázali argumentovat jediným sexuologem, který by dokázal obhájit busexualitu, protože takový prostě není. Byl to pouze Zikmund Freud, který tvrdil, že člověk je údajně bisexuální. Jenže Freud se naradil v roce 1856 a tehdy se jim o moderních vyšetřovacích metodách ani nezdálo a sexuologie jako samostatný obor ani neexistovala. Přístup Freuda je jistě originální a můžeme ho cenit jako zakaldatele psychoanalýzy, ale dejte si tu práci a bajděte si na internetu, co tvrdil a bude vám zřejmé, že s moderní vědou to nemá nic spoečného. Naprostá většina vědců se prostě přiklání k tomu, že bisexualita je pouze deklaratorní, tzn. že tak sama sebe označuje část lidí. Na to mají jistě právo. Mohu sám sebe označit za mimozemšťana, proč ne :-)

Moon (St, 25. 11. 2009 - 13:11)

Znalec má pravdu ! Vy co se ohaníte údajnou bisexualitou jste jen nepřiznaní homosexuálové nebo heterosexuálové se zvrácenou potřebou dokazovat si, že vás láká stejné pohlaví.

Znalče (Út, 24. 11. 2009 - 21:11)

Souhlasím s tebou !

rl (Út, 24. 11. 2009 - 16:11)

Myslim, ze bisexualita jako...Krajně nesouhlasím, někteří psychologové tvrdí to co ty, někteří pravý opak, že lidé jsou převážně bisexuální, homo a heterosexualita představují pouze krajní meze.

Znalec (Út, 24. 11. 2009 - 16:11)

Myslim, ze bisexualita jako sex. orientace opravdu neexistuje. Z principu, orientace, smer, i kompas, pokud neni pokazeny, ukazuje smer. Nepravidelne sinusoidy ukazuji na pokazeni. Cili se neco porouchalo a ano, bisexualita je spise porucha osobnosti, neco jako schizofrenie. Ja ovsem neupiram bisexualum pravo na to zit s obema klidne i soucasne, klidne at maji zakon, ze budou zit ve trech. Bisexual si muze vzit muze i zenu a pujdou tri k oltari. :-)Jen bych dodal, co rika psycholog Jeronym Klimes k trojuhelnikum, bisexualite, nevere a vubec neschopnosti utvorit trvaly vztah s jednim clovekem, prirovnava to ke stolovani, cituji: "Mít uspokojení partnerských potřeb rozstrkané po celém světě, po různých lidech je vskutku zoufalost. To je jako mít omáčku na talíři, knedlíky u sousedů a příbor zapíchlý v záhoně. Tak se prostě nedá obědvat." Ja s tim souhlasim, bisexualita je proste porucha, rozdvojenost, ale vetsinou v 99% je to opravdu jen prechodova faze, jen vyjimecne nekdo zije cely zivot s obema pohlavimi. Vetsinou se to odehrava tak, ze chlap zustane zenaty s manzelkou, kvuli tradici, zvyku, majetku, detem, rodine, praci atd atd. a sex potreby resi s jenim, vice milenci, manzelka o tom bud vi a toleruje, nebo ma taky sveho milence. Takovych vztahu znam radove desitky. Bisexualita je habadura, hra pro okoli, nekdy hra pro sebe sama. Je to proste vada charakteru, vada chovani, ale kdyz to nekomu takto vyzaduje, proc ne, ja jsme posledni, kdo by tomu daval prekazky, at si kazdy vede zivot jaky chce, pokud to tak vyhovuje vsem zucastnenym stranam... To je rozhodujici...

rl (Út, 24. 11. 2009 - 12:11)

Znalče, kde je psáno že...Kdysi téměř před 20 lety jsem četl, že to funguje na principu nepravidelné sinusoidy, u mě je to skutečně tak, mívám období, kdy jsem téměř výhradně homosexuální a ženy mi říkají málo, v období mezistavu je to téměř 50 na 50, přesně však nikdy, mívám ale také období, kdy mě muži téměř nepřitahují a jedu po ženách. Deset různých měření by u mě mohlo vykázat deset různých výsledků.

lubo (Út, 24. 11. 2009 - 11:11)

Pismenka na netu jsou jedna...problem je ze ty si definujes ze bisexual je niekto koho pritahuju muzi aj zeny UPLNE ROVNAKO. Teda 50% na 50%. Teda, ze BISEXUAL je vnutorne rozdeleny 50 na 50% pre muzov a zeny. A argumentujes tym, ze u kazdeho, ktoreho skumali to nebolo 50% na 50%, ale ze niekto bol napr 40% na zeny a 60% na muzov. Ale videl si ty niekedy, zeby nieco bolo presne rozdelene na 2 uplne rovnake polovice ? Ak nieco rozdelis, nikdy tie polovice nebudu rovnake.

fornet (Út, 24. 11. 2009 - 11:11)

Fornete a jaký jsi měl pocit...to nymfomanka:pokud chceš abych ti upřímně odpověděl,napiš mi na uvedený mail. Poslední dobou jsem dost znechucený některými příspěvky tady na doktorce. Buďto jenom kritizují nebo jsou úplně mimo téma a vyřizují si tu mezi sebou účty.

Znalec (Po, 23. 11. 2009 - 19:11)

A proc by ne? Kdyz muzou tebe pritahovat muzi i zeny 50/50 mne pritahuji deti i stari taky 50/50, ty jsi BIsexualni (bi jako dva, dvojity) v kategorii muz - zena, ja jsem BIsexualni v kategorii mlady - stary. Ty me chces diskriminovat? Ze to neexistuje? :-) Tak to potom neexistuje ani to tvoje...

rl (Po, 23. 11. 2009 - 18:11)

Pismenka na netu jsou jedna...Nevěřím ti ani slovo, odporuje to mé životní zkušenosti a teké si myslím, že pravý znalec by sotva psal anonymně tady na doktorce. Pod takovým nickem může psát skutečně každý.

Znalec (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Pismenka na netu jsou jedna vec, fakta z desetileti mereni v sexuologickych ustavech vec druha. Jiste, na netu muze kdokoli prohlasovat cokoli. Klidne muzu prohlasit, ze jsem pedofil a soucasne gerontofil. Muzu taky prohlasit, ze mi jsou totalne nepochopitelni gerontofilove, jaktoze je nepritahuji soubezne i deti. Me pritahuji soubezne oba poly. Zkusim to jinak, setkal jsem se v zivote s desitkami muzu, kteri svymi usty deklarovali, ze jsou bisexualni. Skutecne bisexualni nebyl ani jeden. Prava bisexualita je podobne vyjimecna a statisticky nepravdepodobna jako pravy hermafroditismus.

Lukas (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Znalce, situace, kdy heterosexualni muzi nemaji delsi dobu pristup k zenam (vezeni atd.) a docasne maji "nahrazkovy" sex s muzi je znamy a rozsireny ukaz, ale ten nema co delat s bisexualita. Opravdova bisexualita existuje tehdy, kdyz za normalnich okolnosti muze sexualne pritahuji zeny i muzi.

rl (Po, 23. 11. 2009 - 17:11)

Bisexualita jako orientace...Toto je čirá propagada homosexuálů, jako bisexuál z vlastní osobní zkušenosti vím, že je to jinak. Mně jsou homosexuálové totálně nepochopitelní, i když mě muži sexuálně přitahují, vůbec nedovedu pochopit, jak je možné, že nějakého muže sexuálně nepřitahují ženy.

Znalec (Po, 23. 11. 2009 - 16:11)

Bisexualita jako orientace neexistuje. Tady nejde o experimentovani, ale o schopnost milovat, tvorit vztahy, snit atd... U chlapu se da uroven vzruseni i merit. Nasadi se na penis cidla a promitaji se obrazky. Taky se meri srdecni tep a vodivost kuze (poceni). Neda se to obelstit, z tisicu mereni zatim nevysla zadna osoba, ktera by byla 50/50, vzdy neco prevazuje. Stacilo by se podivat do PC toho cloveka, co ma vetsinou stahnute, na co se koukal nejcasteji. Ja se taky obcas podivam na neco jineho, ale jinak bezpecne vim, kam patrim. Obcasne experimenty s druhou stranou nejsou bisexualita. Ani namornici na dlouhych plavbach, ani sex mezi vezni, kluky v internatech neni dukazem bisexuality. Jde o nahrazkove chovani, ti lide to berou jen jako z nouze cnost, matraci. Kdyz se zase dostanou do prostredi, kde je jejich pravy objekt zajmu (zena), daji ji prednost. Sex. orientace se neda naucit. Zabyvam se tim celozivotne i profesne. Za bisexualy se casto oznacuji mladi gayove, nebo zenati gayove v domneni, ze to bude lepe stravitelne pro okoli, rodiny, atd. Prece jen neni uplna buzna, je pod oboji a to neni pry zas tak hrozne :-). Clovek nedokaze milovat zenu i muze soucasne a stejne silne. To je proste nonsens. Bi je proste vetsinou zasterka. Berlicka pro leccos...

lubo (Po, 23. 11. 2009 - 16:11)

Jak již někdo psal,...K muzom neviem citit hlbsi cit a naklonnost, k zenam ano. Co sa tyka sexu, v pripade sexu mam obcas predstavy o sexom s muzom. Vzrusuje ma to podobne akosex so zenou ale s muzom sa nedokazem viac zblizit. To viem iba so zenou. V pripade muza to zacina a konci u mne pri jeho penise ...

lubo (Po, 23. 11. 2009 - 16:11)

Fornete a jaký jsi měl pocit...Ja som zazil oral od muza aj som robil oral muzovi. Robit oral muzovi bolo velmi vzrusujuce a krasny pocit - to asi poznas sama. Ked mi robil oral on, bolo to pre mna menej vzrusujuce, ako ked mi to robi zena - ale v tej situacii to bolo cele velmi vzrusujuce

Reklama

Přidat komentář