Reklama

Čchi-kung

Karmen Lucenkov (Út, 16. 4. 2013 - 18:04)

Pane Cerný, toto trvalo,ani nevíte, jak moc jste ublížil nám i zájemcům o uzdravení,kteří po přečtení vašich stránek zaváhali.

David (Čt, 28. 2. 2013 - 00:02)

Ahoj,já se s uměním...A znas nejakeho opravdoveho mistra ?

taijimen (Čt, 16. 7. 2009 - 22:07)

www.taichichuan.zde.cz
Výuka taijiquan / taichichuan v Ostravě a v rámci tréninku se cvičí i čchikung (Qigong)
Nábor po celý rok kdykoliv.
www.taichichuan.zde.cz'

SIGI - Revúca (So, 21. 3. 2009 - 07:03)

Podla mojho nazoru ,pri CCHI KUNGU sa netreba zameriavat na nerealne veci,ani duchovne uniky ci sekty .Vsetko je to praca energie a ta sa formuje do roznych podob. Meditaciami sa v zaciatkoch dostavame do urcitej formi uvolnenia, nas mozog zacne viac pracovat a to iste sa deje s celim telom.Vnimame vsetko uplne inak, lepsie ... .V nasom zivote su dolezite aj nase myslienky ,ktore idu do astralneho sveta odkial sa vracaju a niektore sa zhmotnuju.A k myslime kladne a pozityvne nas zivot je ovela krajsi ,lepsi ...Vsetko ma minimalne dve konce a stale treba hladat ten lepsi ,za vsetkym zlym je nieco dobre.

Roman Černý (Pá, 21. 12. 2012 - 13:12)

Nikola Luka je jeden z...Dobrý den..

Nic takového jsem panu Lukovi do očí očí nesdělil,naopak - komunikace s panem Lukou (naživo) byla bez problémů-ale nejlépe se ho zeptat osobně, že?
Veškerá komunikace kvůli neoprávněnému přivlastnění peněz za neuskutečněné kurzy v HK probíhala s Paní Karmen- manželkou mistra.

Webové stránky, kde upozorňuji na podivné praktiky mistra a jeho ženy jsou zrušeny..
Nechť rozhodne "vyšší moc" a svědomí zúčastněných. Svůj čas a energii už nehodlám věnovat dále této záležitosti.

Roman Černý, v.r.

Dalibor (Čt, 13. 9. 2012 - 16:09)

Ahoj,já se s uměním chi-kung setkal a můžu potvrdit,že pokud se ho člověk učí od opravdového mistra,tak se dá vyléčit asi opravdu hodně,ale jestli jsem to správně pochopil,tak se chi-kung musí naučit hlavně sám pacijent,aby to k něčemu bylo.

Rada (Čt, 13. 9. 2012 - 09:09)

je to spina, podvodnik. Jeste si tu blbec pise sam za sebe a chvali se sam za nejaka smyslena zenska jmena, kaspar. Pokud ho nas zkurveny stat nezavre, doufam, ze ho nekdo zabije, i jeho tlustou hnusnou zenu. Vcera o tom byla reportaz na Vlastni oci. Neskutecni podvodnici. Smrt jim je malo, hajzlum.

Dubská (Po, 19. 3. 2012 - 12:03)

Je mi líto, že mnozí lidé...Tak já s tou dobrotou nějak nevím. Za léčbu rakoviny od nás inkasoval přes 100tis a příjemný na nás nikdo nebyl a výsledky žádné. Jen se po nás chtělo víc a víc - na to či ono(soukromé výdaje).

ca063769 (St, 29. 2. 2012 - 15:02)

Je mi líto, že mnozí lidé...Prosím, nemohu na pana Luku sehnat kontakt. Vždy vygoogluji jen kurzy tai-či, kontaktní pí. Lucenková nebo pí. Mikušová, ale telefonní čísla jsou neplatná. Chodím už 13 měsíců na chemoterapii, předtím jsem 5 let navštěvoval pana Doubravu. Nyní už mi neroste nic, nejen vlasy, ale ani nehty, jen rakovina je v progresu. Prosím o informaci jak pana Luku sehnat. Kontakt na mě Petr Oliva, tel. 732 586 509, e-mail [email protected]. Děkuji

Radka Plachá (Čt, 22. 9. 2011 - 13:09)

Je mi líto, že mnozí lidé nikdy nepochopili, že Mistr Luksa je fenomén této doby, chci říct všem, kterí hledáte léčitele nad léčitele s pokorou v srdci, at máte jakoukoliv nemoc, vyhledejte jeho. Léčí vše, vyléčí všechny nemoci, které na světě existují.Kontakt snad najdete na webových stránkcáh Medunky, myslím, že tam bylo telefonní číslo v inzerci.
Mně před třemi lety našli zhoubnou cystu velkou jak pomeranč, v břišní dutině, Mistr Luka mne týden léčil na dálku, potom jsem chodila za ním domů, kde prováděl tzv. přímé seance, po deseti seancích jsem šla k lékaři, Mistr Luka mi řekl, že cystu vysušil na velikost hrášku, zničil všechny zhoubné buňky, a at si zajdu znovu na tzv,. tumorový marker, z hodinoty 900 jsem měla tumorový marker 3,O!!!!!Jsem zdravá a žiju beze strachu, že by se nemoc někdy vrátila. Pokud vás léčí Mistr Luka, recidiva už nikdy nehrozí.
Radka z Českého Těšína

Michaela Dvořák (Ne, 27. 3. 2011 - 01:03)

Byla jsem asi před 10 lety na kurzu - semináři p. mistra Nikola Luky na čchi-kungu a s kurzem jsem byla velmi spokojená včetně na tu dobu malé ceny. I proto mě teď udivuje co tady čtu. Chtěla bych pokračovat a při hledání kontaktu jsem narazila na toto. Pokud má někdo kontakt na pana Nikola Luku nebo ví kde vede kurzy prosím o info.

Návštěvník (So, 29. 3. 2008 - 18:03)

čí kund?'

Roman Černý (Pá, 2. 12. 2005 - 13:12)

Zdravím, bylo by dobré aktualizovat informace , které lidem nabízíte!'

Roman Černý (Pá, 2. 12. 2005 - 13:12)

Zdravím, varuji před jednáním "mistra" Luky a jeho ženy Karmen. Letos ohlásili konámí kurzů - vybrali peníze a kurzy zrušili. Více jak 30 lidí se marně snaží vymoci peníze zpět ! Už 10 nás podali trestní oznámení ve věci podezdření z trest. činu podvodu !není to poprvé , co takto podvodně získali peníze...více na http://pozor.wz.cz'

Dan Benčík (Ne, 27. 11. 2005 - 11:11)

O unikátním systému čchikung přímo pod vedením britského Mistra můžete najít informace na www.bodhidharma.cz.'

josef (St, 23. 11. 2005 - 15:11)

http://www.cchi-kung.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=161

petka (Čt, 17. 11. 2005 - 10:11)

Prosím, nemůže mi někdo poradit, kde se dá koupit čchi-kung koule? A popřípadě kolik asi stojí? Děkuju'

Slávka (Čt, 6. 10. 2005 - 00:10)

Prosím o kontakt v Brně na cvičení Čchi-Kung. Děkuji. Slávka'

Petra (So, 9. 10. 2004 - 12:10)

Semináře Čchi-kungu stylu Orel v hnízdě probíhají i v Lanškrouně.Nejbližší seminář se koná 23.10.2004.Mějte se krásně!'

fanda (So, 2. 10. 2004 - 11:10)

Cvičí se také v Hradci Králové?'

Reklama

Přidat komentář