Reklama

Celulitida

Návštěvník (Po, 24. 6. 2002 - 14:06)

Ahojky všem,tak to tady všechno pročítám a zjišťuji, co by mi tak vyhovovalo, abych u léčení celulitidy netrpěla. Teď jsem v nějakém časopisu četla, že pojídání tabletek má delší působivost než mazání krémů a tak jsem si našla dvě balení.Cellufix a Cellasene, o kterém se tu nepíše, ale je nyní v každé lékárně. Nemáte s tím nějaká zkušenost? Stojí to asi 1200kč, což není za pár malých tabletek nejméně a tak se radši optám¨. Za to nic nedám, ne? :-) Je to super, že něco takového, jako pokec o celulitidě existuje.Nechtěla jsem si to přiznat, že i já se jí "pyšním", ale dnes jsem si byla kupovat plavky a lepší věc se mi pro procitnutí stát nemohla. Tak se také pustím do boje...

Návštěvník (Pá, 21. 6. 2002 - 18:06)

HOlky, kdyz to tu tak ctu tak se vam musim sverit, ze me jeden pripravek na celul. pomohl. Byl tu uz zminovany CEllul-fix a nekterym z vas nepomohl. Tento pripravek ucinny pouze kdyz se uziva dlouhodobe. Neni to uplne nejlevnejsi, ale ty vysledky fakt stoji za to. Ted mam druhe baleni a vysledek nedal na sebe dlouho cekat. Je to fakt bomba a doporucuji. Kazdy mame jiny organismus, takze mozna nekdo bude muset 3 baleni nekdo 1. Kazdopadne drzim palce. O pripravku se doctete pokud si kliknete na www.001shop.cz

AlankaS (St, 19. 6. 2002 - 11:06)

A ještě něco - mám vyzkoušené na sobě, že Cello gel nejvic reaguje na kyslík. Tozn. že se mi zdá, že po zábalech ve folii nevidím takové výsledky jako když nepoužiji folii (zdá se mi, že kůže spíš jen potí vodu, proto máte také pocit, že jste na objemu zhubly). Smíchala jsem Cello gel s jinými přípravky na celul. (krémy, olej), aby nebyl tak drastický a mažu si ho jako běžný krém na ty partie. Na kůži je to hned poznat, trochu zčervená a vypne se. Když to udělám 1-2x denně, zdá se mi, že mám větší výsledky než při zábalech. Ale může to být jen můj pocit.

AlankaS (Po, 17. 6. 2002 - 16:06)

Ještě se chci vrátit k jedné připomínce ... A to, jestli nějaká z nás má také pocit, že čím víc pro cel. dělá, tím to je horší. Ano, já jsem měla fázi, že asi 2 měsíce po masážích atd. mně cel. připadala ještě horší, ještě víc vidět, jako bych ji spíš vyburcovla. Ale jak jsem už psala, pomohlo mi nejvíc zhubnout na ty partie a masáže, vysazení HA.

Návštěvník (So, 15. 6. 2002 - 09:06)

ahoj holky, tak jsem to tady tak pročítala a měla jsem pocit, že jestli bych měla něco vyzkoušet, tak je to vacupress. Objednala jsem se teda na první masáž a hned když jsem tam přišla, tak mi ta slečna říkala že by mi to nedoporučovala, že to je zastaralejší metoda a že to neni zas tak super jak jsem si myslela. Prej se stává že zákaznicím vylezou žilky, bolí to, a často se ta celulitida vrací a někdy i do horšího stádia. Tak jsme se domluvili na jiným anticelulitidovým programu a jako "bonus" řekla že mi zadarmo udělá vacupress abych si to vyzkoušela a mohla si to rozmyslet. Hned po prvních 2 minutách jsem měla naprosto jasno.Vacupress bolí /dala mi ten nejslabší tlak/, drasticky vytahuje kůži a ještě dneska mám modřinky, takže to byla moje první a poslední zkušenost s tímto přístrojem.Uvidíme jak bude fungovat ten alternativní anticelul. program, dám vědět. ahoj

Návštěvník (So, 15. 6. 2002 - 09:06)

Zuzko ten gel jsem našla na stránkách http://styx.sextagon.cz/ a punčocháč na http://web.telecom.cz/medea/CENIK.htm, ale ani jedno z toho jsem nezkoušela.

Návštěvník (Pá, 14. 6. 2002 - 16:06)

Ahoj holky,prosim Vás napište mi,kde mohu koupit ty punčocháče od f.Medea.Ptala jsem se ve spodnim pradle a tam je nemaji.A ten Cello gel?Taky ho nemuzu nikde sehnat.Dik moc!

Návštěvník (St, 12. 6. 2002 - 11:06)

Ahoj Moniko, máš úplnou pravdu. Chlapy by nás měli brát, takový, jaký jsme.Už si z něho moc nedělám, protože, od doby, co bojuju s celuli, tak se mi opravdu zvýšilo sebevědomí. Nakoupila jsem si opravdu hezké moderní oblečení, ve kterém se cítím perfektně!!! V kalhotech přeci celulitida vidět není!!! Taky mi moc pomohlo, že jsem se začala víc hýbat. Je to fakt dobrý pocit přijít příjemně unavená ze sportování. Hodně mě baví bruslení. Mám více času, protože nemám ještě děti. Některé to máte o to těžší, že máte víc povinností.

AlankaS (Pá, 7. 6. 2002 - 18:06)

Díky za pochvalu, hlavně aby tyto stránky pomáhaly. Skončila jsem s HA, trochu jsem začala se zdravou výživou, nepolykám už tolik vitamínů a potrav. doplňků (zatěžují játra a hlavně všeho moc škodí),nepiji minerálky, ale nepřeháním to, ani nesportuji, stačí mi pohyb v práci. (Dřív jsem měla jen sedavé zaměstnání, teď už ne). Pomohlo mi hodně zhubnout na ty partie. Nyní se mi opravdu zdá, že mám kůži prokrvenější, mám ji červenější a jsou vidět žilky kde nebyly, ale tak normálně(což mě oproti ostatním dělá spíš radost), zdá se, že se mi líp hojí rány. Před HA jsem měla dost silnou a bolestivou menstr., tak jsem se bála jak to teď bude. A stal se zázrak, já jsem ani nevěděla, že jsem to dostala. Úplně bez sebemenších bolestí! (A to jsem se těšila, že ji nebudu mít aspoň 3 měsíce, jak píší jiné holky po skončení HA, zpozdila se jen o 2 dny.) Ale jsem na začátku, tak uvidím časem. Dobré jsou i ty kompresní punčocháče. Jak jsem koukala, jiné firmy je mají také v té ceně - ty nejsilněší. Na masáže už nemám tolik času. Koupila jsem si esenciální olej na celul. od Salusu, tak uvidím. Když to shrnu, tak se mi cel. zlepšila o asi 80%, používám všechno možné dohromady, je těžké to posoudit. Už není cel. vidět tolik na první pohled na nohách, už jen při doteku. Na hýždích a pod ale ještě je i tak. Ale pomohly hlavně masáže a zhubnout. Jako další pomohl Cello gel (ale ne sám o sobě) a jiné různé přípravky, strava, pohyb. Ale to až na posledním místě.Takže bojujte a v prvé řadě se smiřte s tím, že to bude dlóóuuhóó trvat. Bohužel. Ale stojí to za to! A taky - není to to nejhorší na světě, lidi Vás budou mít rádi i s tím, když budete celkově fajn.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2002 - 02:06)

Ahoj Alanko,ze zvedavosti jsem se dostala na tyto stranky a nejen ze zvedavosti, samozrejme me tento problem taky velice trapi. Puvodne jsem ani nechtela psat,protoze moc velke zkusenosti s pripravky nemam. Rozhodla jsem se, ze prece jen odepisu, velice obdivuji tvou vuli a vytrvalost, s jakou jsi se do boje pustila. Drzim ti palce, aby to bylo uspesne. Ja jen prispeju timto. Celulitida me trapi uz asi 10 let, jsem stihla. Minuly rok jsem mela moznost ztravit rok u Rudeho more, venovat se pouze cviceni, opalovani a koupani. Drela jsem kazdy den, mazala se kremy z Mrtveho more, jedla vetsinou ryby a salaty. Moje celul.se zlepsila jen nepatrne. Takze ted dam na tve a ostatni rady a zacnu s masazema, kremy....

Návštěvník (Čt, 6. 6. 2002 - 07:06)

Pro Kláru, neznám Tvého přítele, ale to že Ti vyčítá celuli, se mi zdá dost divné. Celula postihuje snad každou 2. ženu a přijdou horší věci...po dětech (pokud je budete mít ), můžeš přibrat, změní se Ti postava a co bude říkat potom? Když už teď má blbé připomínky...Já mám děti dvě, celuli dost hroznou,cvičím běhám, jezdím na kole, beru HA (manžel na tom netrvá, ale ty nervy...) a když jsem naštvaná na celuli, tak mi řekne, že jsem střelená...a má pravdu. Mě to žere, ale on mě z toho vyléčí, tak samo, jako když nadávám, že jsem opleskaná ( není to tak hrozné, ale je), a potom vidíme mladou, bezdětnou slečnu, se slušnou pneumatikou a já slyším: "A ty si děláš problémy". Mám boky a silnější nohy, ale břicho mám i po dětech celkem slušné...Takže možná se ti to zdá malicherné, ale pokud Tě má rád, tak Tě musí brát takovou jaká jsi a jaká budeš, on taky bude stárnout a možná i tloustnout. Navíc HA bereš i kvůli němu a věř tomu, že celula se po HA hodně (můj případ) zhoršuje.

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2002 - 07:05)

Caute kocky. Celulitidu mam uz niekolko rokov a stale ma trapi. Tento rok som uz od januara zacala aktivne bojovat proti nej. A ak mam pravdu povedat, som uz unavena z neustaleho boja, skusam rozne metody(kremy, laser, banku, lymfodrenaz, anticelulitidne nohavice a co ja viem co este)a nic nezabera definitivne. Momentalne chodim na laser spojeny s bankami, ale nemam dobry pocit z tej pani doktorky a myslim si, ze je to vyhadzovanie penazi. Skutocne vysledky som dosiahla po lymfodrenaznej masazi od maserky a musim povedat, ze sa o stupen zlepsil stav, navyse som si nadherne oddychla. Chodila som tam kazdy tyzden raz po dobu 3 mesiace. Tuto metodu povazujem za spolahlivu u kazdej z nas (zalezi iba od stupna celu). Myslim si, ze najdolezitejsi je pohyb a zas pohyb, potom zdrava strava a tekutiny. Nepodriadte jej celu svoju bytost (utesujem sa tym, ze priatel nevie o nicom a ze je nas 9 z 10-tich ktore ju maju). Drzim vam vsetkym palce a neprehanajte to! Magda

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 13:05)

ahoj všichni, nebo spíše všechny. Chtěla jsem vědět jestli si někdo taky připadá jako já. Čím více se proti celuli snažím bojovat, tím se mi zdá horší. Možná je to přechodné, ale máte někdo podobné zkušenosti? A ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste některá používala skořicový gel a jak se projevovaly to samozahřívání. Já jsem ho včera použila poprvé a čekala jsem pálení, ale nic se neobjevilo. Díky moc a hodně štěstí v boji. Marča

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 11:05)

Ahoj Eva, skus pozriet na Grosslingovej v Ba v takom malom obchodiku s nazvom myslim Fytomedia alebo tak nejak. Ja to hned pri kadernictve wella na lavo. Cau

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 08:05)

Ahojte!Kto mi poradí, kde by som mohla na Slovensku zohnať knihu "Aktivně proticelulitidě", prípadne na dobierkuz ČR. Dík

AlankaS (Út, 28. 5. 2002 - 14:05)

Terko, promiň, že jsem neodepsala, čtu to až teď. K těm liposomům: (i pro ostatní) mrkni na: www.perfektni.cz/avon/pojmy.htmSnad to bude stačit. Jinak v knížce "Aktivně proti cel." to je popsáno. Jediná neřest liposomů (a to nikde nepíšou) je ta, že musí být kvalitně vyrobeny - tozn. osvědčené, značkové laboratoře - kosmetiky a že skladováním strácejí pomalu účinnost. To mi odepsali z Medei, kde je prodávají.-----------Ty punčochy na celul. od f. MEDEA jsou fajn. Né že byste se jí po nich zbavily, to ne, ale jsou pevné a zvedají zadek - dost masírují, někdy je ani nevydržím mít dlouho na sobě.----------Mně ted na celul. pomáhá jedině hubnout (a masírovat !!), aby tam nebyl tuk - pak je míň vidět a místa jdou líp masírovat a líp se prokrví, i kůže pevnější. Přestala jsem brát HA (a to jsem byla 7 let zapřísáhlá pro)a uvidím. Pravda že víc natíkám, ale líp se hubne a myslím že se i víc prokrvuju. A psychicky jsem spokojená, po tom všem co jsem si o ní přečetla už jí nechci.Chráním se čípky Patentex oval (volně prodejné, 12 ks asi za 157,- Kč - no, mohly by být levnější, ale jsem spokojená. Fungují dobře.)

Brituska (Út, 28. 5. 2002 - 14:05)

Prodám přístroj na celulitidu Cellasse od f. Philips, za 2000,- (pův. cena 2690,-Kč). Je úplně nový, záruka do 23. 04. 2004.(Nevhodný dárek, nepoužívám ho).Napište email.

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 12:05)

Včera po práci jsem si koupila knížku Aktivně proti celulitidě. Ještě jsem nestihla jí přečíst celou, ale je moc zajímavá. Dám jí tedy povinně přečíst i příteli a uvidíme. Jsou v ní opravdu užitečné věci.

Timily (Út, 28. 5. 2002 - 11:05)

Milé dámy, celulitidu neodstraníte dietami, cvičením ani krémy. I když vzniká na základě špatné stravy, špatného pitného režimu, lenosti a hlavně hormony. Jedinou účinnou zbraní jsou masáže+pitný režim+rozumná strava+pohyb = to vše dohromady. Ať už si masáže provádíte doma (asi to trvá déle) nebo chodíte do nějakého kosmetického salonu. Já jsem po desáté masáži Vacupress, začala jsem méně jíst a sportovat na rotopedu. Nejenže jsem shodila asi 2 kila, což se asi také podepsalo na vzhledu mých nohou, ale po těch masážích nemám vidět celulitidu na první pohled. Měla jsem ji hroznou a teď je o 95% lepší. Tak vám držím palečky.

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 11:05)

Ahoj Pavlo, cetla jsem tvuj prispevek ze vcerejsiho podvecera. Mohla bys mi, prosim Te, prozradit, jake cviky Ti pomohly? Jsem podobny pripad jako Ty, ale zatim nejak bez viditelneho uspechu. Diky moc Kaja

Reklama

Přidat komentář