Reklama

Chcete zhubnout 3 - 5 kg? Já taky!

Martas (St, 1. 4. 2009 - 12:04)

Jsem na tom F-sportu byla... Kurec, to vypada jako drina celkem. Vsecko to tam pocitat, bolkoviny, sacharidy, hruza. Dyt to potom covek nema cas na hubnuti :oD Dneska jsem se vazila, vazim 66.5 kg. Potrebuju za 17 shodit 2.5 kg. Nejde mi o to shodit ty kila a speky. Jen at mi ta penezenka nezhubne... Se potrebuju proste zvazit a mit 64 kg v urcity den. Neda se vaha nejak prestelovat? :oD

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 21:03)

www.f-sport.cz

Lili to Martas (Po, 30. 3. 2009 - 17:03)

To dáš:-)))Ti budu držet pěsti. Já jdu večeřet ten šlehanej prášek bez chuti, sem zvědavá jak dlouho to vydržim cedit mezi zubama.

Martas (Po, 30. 3. 2009 - 15:03)

Ja taky potrebuju shodit 3-5 kg. (Nevim, kolik presne, nebot jsem se jaksi neodvazila po divokem vikendu stoupnout na vahu...) 18. 3. 2009 jsem se vsadila s pritelem, ze musime za mesic oba shodit 5 kg! Kdo to nedokaze, musi druhemu zaplatit 2 000 Kc! Baby, ja musim shodit! Myslite, ze se da shodit 4kg za 19 dnu? Jinak sem v dupe! Od zitrka budu kazde rano behat. Alespon pul hodiny. Neni boha kurec. Dvojka visi ve vzduchu, mno proste konec toto..

Lili (Po, 30. 3. 2009 - 08:03)

Ahoj, myslíte, že se dají zhubnout 4 kilča, když místo večeře budu pít koktejl, kde je hodne proteinů a málo cukrů? Já taky cvičit nemam kdy a hlavně si tím ubližuju....Máte s nějakým zkušenosti? Normálně jím snídani, oběd a pak to samý k večeři, nebo jenom takovou snídaňovou večeři...

Bodie (Ne, 29. 3. 2009 - 18:03)

Kam chodíte na pilates?

Amira (Ne, 29. 3. 2009 - 17:03)

jak teda dostat dolu akespoň 3 kila napořád, když člověk nemůže ze zdravotních důvodů cvičit??????

Nikola (Čt, 5. 5. 2011 - 22:05)

Ahoj:)Slyšela jsem něco o 13ti denní dietě..Spíš je to prej takovej rpočišťovák celého těla.Tak se chci zeptat jestli doba někdo máte ten jídelníček jestli by jste mi ho neposlali na e-mail [email protected] budu vam moc vdecná:-) díky:-)

Yvča (Po, 29. 9. 2008 - 20:09)

ahoj Leni,četla jsem tvůj příspěvek na dietu,co dostal tvůj kámoš na endokrinologii,zřejmě máme stejný problém,mohla by jsi mi ji prosím poslat na E mail: Slouka.V"seznam.cz

Lucka (St, 3. 9. 2008 - 15:09)

To zni hezky,rada bych dala par kilecek dolu...:)

kolemjdouci (So, 30. 8. 2008 - 21:08)

další varianty by mphlabýt pilates, pokud by tě to bavilo...

miskas (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

tak to je moc fajn bo středisko s bříšnimi tanci mam blízko :-)

miskas (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

acha tak jo skusim to říct mamce :-) dekuju moc

Zuza (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

a co zkusit břišní tance, moje dcera má skoliózu páteře a ortoped jí přímo doporučil břišní tance, aby posilovala svalstvo okolo páteře.

miskas (Út, 24. 6. 2008 - 06:06)

achoj mam takovy dotaz ... jemi 13 meřím 165 a važím 66 2 roky jsem chodila na zavodní plavani kvuli moji pateři mela jsme ji křivou nebo co.. tak mi doktor doporučil plavat.. ale po dvou rokach me to už nebavilo tak jsem přestala ,a dnes jsem byla u doktora na kontrole a řekl mi že už mam zase křivou pateř a že bych mela shodit a že v mem veku a v moji vyšce bych mela važit nanejvíš 60 kg.A řekl mi at zase začnu chodit na to plavaní ale na plavaní už chodit nechci tak se teda ptam jestli neni nejaky jiny sport na uzdraveni pateře aby nebyla tak křiva a ešte k tomu hubla prej nemam mít žadny jedno tvarny sport jako je ping-pong atd. mohla bych třeba chodit na flordbal..? nebo do nejakeho tanečního kroužku..? hlavně ne plavaní dekuju. (prej musim zhubnout 5 kg aspon abych tolik nezatežovala tu pateř)

venik (Ne, 20. 4. 2008 - 23:04)

Ahojky všichni co hubnete,já už to mám konečně za sebou:)snažila jsem se shodit 12kg,a už jsou kila dole ,teď si docela ráda na váhu stoupnu.Skoro rok jsem se snažila hubnout sama-diety,hladovky atd.,vždy se mi kila vrátila,cvičila jsem do únavy a to taky není dobrý.Zkusila jsem hubnout pod dohledem odborníka na výživu a hubnutí,kila šla super dolů-3za měsíc,cvičila jsem jen 3x denně abych neměla vysící kůži a povadlé svaly,nyní mi už jen upravil životosprávu tak aby mi kila nešla zase zpět,jím vše,občas mi povolí i sladký úlet a dokonce mi poradil co mlsat-jsem děsně mlsná.Tak mnoho štěstí i vám,kdyby vás něco zajímalo tak klidně písněte na mail veniki.w"seznam.cz

Hanka (Út, 4. 3. 2008 - 02:03)

Zdravím, vážným zájemcům/zájemkyním pomohu s hubnutím! Jedná se o sestavení osobního programu s poradenstvím po celou dobu hubnutí. Neslibuji zázraky, ale zdravé a trvalé hubnutí bez zdravotních problémů! Kontakt: linie.kondice.vitalita"seznam.cz

Laura (Pá, 1. 2. 2008 - 15:02)

Já bych chtěla také zhubnout 5kg,ale beru rispen na schizofrenii a pořád to nejde dolu.Nemám změnit prášky.Když jsem brala zyprexu,taky jsem přibrala.Poradte na 731771026

Vera (St, 28. 11. 2007 - 01:11)

Ano chci zhubnout 5 kilo a samotny mi to nejde

Návštěvník (St, 19. 9. 2007 - 19:09)

Dieta pro hubnutí-nejdůležitější je, aby energetický příjem byl nižší než výdej. Jen tak tělo využije i zásoby vlastního tuku a hubne.-musí se v první řadě omezit jednoduché sacharidy: bílý cukr, sladkosti, bílé pečivo a sladké nápoje-a zvýšit příjem nízkotučných bílkovin: drůbeží a rybí maso, nízkotučné mléčné výrobky a sýry, luštěniny a sóju-zvýšením příjmu bílkovin se nebudou odbourávat svaly, ale tuky-upřednostňujte rostlinné tuky a oleje-úplně vyřaďte smažená a tučná jídla, omezte tučné sýry a tučné jogurty-stravu si rozdělte do 4-5 dávek, abyste zabránily pocitu hladu-po cvičení alespoň 1-1,5 hodiny nejezte, probíhá spalování tuků-večer dávejte přednost zelenině a bílému masu, rybám, nízkotučným sýrům-večer už nejezte pečivo, těstoviny nebo rýži-cvičte alespoň 25minutDoporučená sportovní aktivita-35minut posilování s malou zátěží (20 opakování cviku, přestávka,

Reklama

Přidat komentář