Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

EV IK (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

LUCI STRASNE MOC STESTI PREJI OPRAVDU STRASNE MOC Z CELEHO SRDCE.A IVANNKO TAKE TI MOC DEKUJI JE FAJN VIDET ZE JE TU JESTE CELKEM DOST KTERYM NA ME ZALEZI A STOJI O ME.MOC MI TO TED POMAHA JESTE JEDNOU DEKUJI A AHOJ HOLKY.

Ivanna (Po, 19. 1. 2009 - 16:01)

Lucko,hlavně buď v klidu a pokud to alespoň trochu jde tak se nestresuj.Musíš hlavně věřit,že to vyjde a bude vše v pořádku probíhat jak má!
Eviku,moc mě mrzí,že to nevyšlo a přeji Ti aby se Ti bolavá dušička co nejdřív zahojila!Je fajn,že jsi opět mezi náma.

EV IK (St, 26. 8. 2009 - 11:08)

Jo uz mam nakoupeny vsechno u me je spousty veci novejch,ta lecitelka me leci bylinkama cisti mi delohu pry mam nevylecenej zanet mocaku.Z Vladou mame ted nake manzelske potize je toho na nas na vsechny moc to vis chut na sex taky nemam takze neni.A tovis Vladovi to asi schazi.Hrozne zarli a nema proc dost se hadame neumime si popovidat mrzi me to moc bych ho ted potrebovala.At ti ty testy dopadnou dobre musis mi dat vedet jo?

chrusta (Po, 19. 1. 2009 - 12:01)

Luci.neboj.umele oplodneni nic neni.my jsme na nem byly dvakrat.bohuzel neuspesne.budes si 14 dni pichat do briska rano injekce a k tomu jeste budes brat jine hormony.behem tech injekci budes chodit na ultrazvuk aby videly jak ti rostou a zraji vajicka.zhruba po dvou tydnech pujdes na odber vajicek.je to pod narkozou takze to vubec neboli.jen po odberu asi par dni te bude bolet podbrisek.ale to se da vydrzet.je to proto ze jsou dvakrat tak zvetsene vajecniky.no a ten den kdy ty pujdes na odber da pritel spermie a v laboratori vam je oplodni.pak si tam asi dvakrat do te laborky zavolate a oni vam reknou kolik se jich podarilo oplodnit jak jsou zivotaschopne a kdy pujdes na zavedeni.embrijka se zavadi 2 az 5 den po oplodneni.zalezi na klinice.zavedeni uz neni v narkoze ale vubec neboli.je to jako normalni gynekologicka prohlidka.lehnes si na kozu oni ti tam kanylkou soupnou dve deticky a je to.pak jdes na pokoj tam tak 15 minutek lezis a jedes domu.dostanes tehotensky test ktery si doma sama po 14 dnech udelas.budto bude pozit. nebo negat. nebo do te doby dostanes mesicky.ja jsem dostala menzes vzdycky jeste driv nez jsem mela testovat.doufam ze ti to vyjde protoze ti nepreji zazit co to je kdyz ty mesicky prijdou.to strasne zklamani a bezmoc.Luci preji ti hodne sily a trpelivosti protoze je to velky napor na psychiku.hodne stesti.jo a v klidu bys samozrejme byt mela a nestresovat se ale ono to jde dost tezko kdyz se tolik let nedari otehotnet.my se snazime uz 4 roky.

Lucie (Po, 19. 1. 2009 - 10:01)

Ahoj holky,pokoušíme se s přítelem dva roky o miminko,už je mi po 30 a ted máme jít na umělé oplodnění.Když jsem si tady a na jiných diskusích četla co mě čeká tak mám uplně hrůzu jestli to donosím nebo co mě vlastně čeká.Není tu někdo kdo už umělé oplodnění podstoupil a jak to probíhá...S přítelem se občas hádáme,nemáme klidný vztah.Všude píšou že má být žena v klidu..je na tom někdo podobně?

EV IK (Po, 19. 1. 2009 - 10:01)

AHOJ CHRUSTI A VY VSICHNI KTERYM NEVADIM.DEKUJI MOC ZA PODPORU STRASNE SI TOHO VAZIM OPRAVDU MOC.PROTOZE CO TED PROZIVAM JSEM STRASNE RADA ZE DIKY VAM NA TO NEJSEM SAMA.MEJTE SE MOC KRASNE A POSILAM MNOHO POZDRAVU A HLAVNE AT JSTE ALESPON TROCHU STASTNE.

chrusta (Ne, 18. 1. 2009 - 21:01)

Katko trochu soucitu a respektu a pochopeni by ti neuskodilo.rika se ze trestat je lidske ale odpoustet bozske tak bys mohla zkusit dat Eve sanci a nechat ji at si tady s nami leci bolavou dusicku.protoze je podle me na tom ted z nas nejhur.nicim ti neublizuje tak neublizuj ty ji.diky.

Karel (Ne, 18. 1. 2009 - 18:01)

Nechodím na tutu diskusi, tak nevím, jak se kdo moc léčil. Zažili jsme několik potratů, umělé oplodnění a nic. Pak se narodila dcera přirozeným způsobem (asi po čtyřech letech pokusů), i když poslední dva měsíce byla manželka v nemocnici. Dnes je jí třináct. Tenkrát nám pomohl Mudr. Trojan ( byl nedavno v Sama doma) z pražské sexuologie.

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 18:01)

Katko,proč jsi tak zlá a nevěříš že by Eva byla těhotná?Když nejsi ty tak to neznamená že někdo jiný by nemohl otěhotnět a přijít o to.Mě je teda Evi docela líto,jak píše co prožívá,nikdo to nemáme lehké,každá tady toužíme po miminku a když se do toho přidají problémy v rodině tak to určitě nikomu nepřidá.A Eva píše že na anonym už odpovídat nebude tak ji budeme věřit ne?Vždyť každý má snad šanci!

Katka (Ne, 18. 1. 2009 - 16:01)

Já si pamatuju jak tady Evě nikdo nevěřil že je těhotná a čeká dvojčata, proto mi přijde trochu divné,že píše že o ně přišla, celkem náhoda no ne?Myslím že to byly jenom kecy a něco takového jsem čekala.Zase to tu budou jenom tlachy a lži,škoda že chrusta má na svědomí to že sem evik zase zavítal bohužel...

EV IK (Ne, 18. 1. 2009 - 11:01)

AHOJ HOLKY VSECHNY VAS MOC ZDRAVIM.DOUFAM ZE SE NEZLOBITE ZE JSEM SEM ZAVITALA ALE CHRUSTICKA MI MEJLIKEM NABIDLA AT SE K VAM ZASE PRIDAM.OPET SI DOPISUJEM TAK JSEM MOC RADA.HOLKY JA O TY MOJE DVA DROBKY PRISLA A ZREJME UZ MIT DETICKY NIKDY NEBUDU.I KDYZ NIKDY NIKDO NEVI ZE?TREBA TO ZA PAR LET VYJDE.TED 28 JDU NA VYSETRENI NA HYSTEROSKOPII A BUDOU ZJISTOVAT PROC NEMUZU OTEHOTNET A PROC MI VUBEC NEDOZRAVAJ VAJICKA A NEMAM ANI MS.HM TAK PAK UVIDIME.TED MAM DALSI STAROSTI KTERE ME UPRIMNE TRAPI VIC NEZ TO ZE NEMUZU OTEHOTNET.MUJ TATINEK JE NA TOM DOST ZLE,JAK JSEM TU KDYSI PSALA ZE MA RAKOVINU KOSTI.TAK DO TOHO MU TED NASLI I NADORY NA LEDVINACH A NA PROSTATE ZHOUBNY.MA DOST VELKYY BOLESTI PREDEVCIREM JSME TU MELI ZACHRANKU A PICHLI MU MORFIUM.A TED HO BERE V PODOBE LEKU.STRASNE SE O NEJ BOJIM A DOUFAM A MODLIM SE ZE SE Z TOHO JESTE VYLIZE.JE TO STRASNA BEZMOC NEMUZE ANI CHODIT DALO SE MU TO I DO NOHOU.JINAK K TOMU SEXU MI S NIM MAME TAKY CELKEM POTIZE PROTOZE KDYZ VIDIM ZE SE MILUJEM A JA STEJNE NEMUZU OTEHOTNET TAK ME TO UZ ANI NEBAVI.TAK JE MI LITO MEHO MUZE TOMU TO SAMOZREJME CHYBI.JO BYLI JSME U ZAPISU S EVICKOU TAK V ZARI UZ MASIRUJE DO SKOLY.TAK JSME NA NI ZVEDAVY.HOLKY MEJTE SE MOC HEZKY A JESTLI CHCETE NAPISTE BUDU RADA.A TOBE CHRUSTI DIK ZA VSE.JO A NEBOJTE NA ANONYMY UZ OPRAVDU REAGOVAT NEBUDU AHOJTE!!!!!!!!!!!!!

Zuzka (Ne, 18. 1. 2009 - 11:01)

Ahoj holčičky, chci vás jen pozdravit, teď jsem nechala příspěvek na "zamlklém těhotenství" amůžu vám říct, že těch c nám z toho rabe je neskutečně moc..Mám stejné pocity jaky vy všechny tady..
Ivanno je to hrozné a fakt to asi prožíváme všechny..Holky co adopce? My jsme se s manželem dohodli, že zkusíme inseminaci, pak umělé a když nic z toho nevyjde, tak adopci..Letos je mi 30let a to toho času už fakt není :-(...
Zuzanko1 jak Ti je? Dej o sobě vědět..
A Hani co ty a mimi? Už se dere pomalinku na svět co?
Ozvěte se holčinky, ať máme o vás zprávy.

Ivanna (So, 17. 1. 2009 - 19:01)

Chrusti,jak to tady čtu,tak jsme ten nový rok nějak začali lítostivě skoro všechny, jak se nám nedaří.Místo abychom měli trochu bojovnější náladu tak se tomu nějak poddáváme.Vím jak Ti je,to samé prožívám i já a taky si myslím, to že se nedaří tak se hlavně podepisuje psychika.Mám při tom tolik jiných starostí, ale to mimi vždycky nějak v mém myšlení jde dopopředí.Včera jsem mluvila s praktickou doktorkou,ptala se mě zda se nám zadařilo a já ji řekla, že už to vzdávám.Odpověla mě, ať se na to tak neupínám "ale jak to mám udělat to už neřekla"Doporučila mě pro přítele selen,zinek a E 400.Tak jsem to dneska jela koupit a ani se nezdráhal to jíst.Dál budu ještě cvičit Mojžíšovou,ale moc nadějí do toho nedávám,že se to povede.Už mě to stálo tolik úsilí a pak znovu zklamání, že kdyby se to povedlo tak by to byl zázrak a pak zase nervy ,aby těhu bylo v poho.2x se nám to povedlo po 5ti letech ale bylo to zamlklé těhu. No jo no, život není peříčko. Moc Vám všem přeji aby se konečně to miminko povedlo i trochu sobě.

chrusta (Pá, 16. 1. 2009 - 19:01)

ahoj Ivanko.ja uz budu teta po ctvrte.jen tou maminkou ne a ne byt.a ten manzelsky sex jsme zrovna dnes resily u kavicky s nejlepsi kamaradkou.ona uz je vdana 17 let a uz 10 let ma milence.ja jsem s manzelem 7 let a sex uz je jen o delani miminka.veskera vasen a chtic uz jsou nenavratne pryc.a hlavne proto to asi nejde.ale zmenit uz to asi nepujde.pri kazdem styku mam v hlave jen jedno.povede se nebo zase ne?ale nejde na to nemyslet a nechtit to.vy holky my urcite rozumite.ale sveho muze miluji a za nic na svete bych nemenila.mame krasne manzelstvi.jen ty deti chybi aby bylo naplneno.ja uz zase zacinam mit deprese protoze vsechny moje kamaradky co uz maji dite (a to jsou vsechny) uz planuji jak v lete vysadi antikoncepci a zacnou pracovat na druhem.a my jeste nemame ani to prvni a buh vi jestli mit budem.strasne jim zavidim a je mi to moc lito.neni to fer.

Ivanna (Pá, 16. 1. 2009 - 18:01)

Ahoj holky,Ivi i já si myslím,že na ceně testu nezáleží,ale na citlivosti.Taky si kupuji ty levnější.
Zuzko,přesně prožívám to samé,sex už není co bývalo je to jak to píšeš, jen dělání miminka.Před rokem jsem taky chodila na UTZ na sledování folikul,taky byli ok a pokaždé mě řekli odkdy dokdy se máme snažit a taky na prd ,nikdy to nevyšlo.Tak jsem na UTZ přestala chodit, spíš nás ještě stresovalo,to snažení na povel.Já už to asi vzdám, nám už se to asi nepovede a štve mě jak jsem každý měsíc zklamaná, že se to zas nepovedlo a naděje je zase fuč.
Chrusti to je fajn,že ty budeš brzo tetičkou a budeš moct rozmazlovat,chovat a vozit Samuelka.
Bohumile, Chrusta má pravdu,co bychom za to dali, abychom vůbec otěhotnili a těhu bylo bezproblémové.Ale stejně dík.

chrusta (Pá, 16. 1. 2009 - 17:01)

Vis Bohousku my budem radi kdyz vubec otehotnime.aby melo byt co zdrave.ale diky.ses hodnej.nemas taky nejakou radu jak zarucene otehotnet?

Bohumil (Pá, 16. 1. 2009 - 11:01)

Chtít miminko, je hezké, ale mělo by se narodit zdravé, bez fyzických, nebo psychických vad. Těch postižených, je bohužel dost. Jenže se to moc nepublikuje. Vím, jaká opatření je dobré udělat, aby bylo mimčo bez problémů. Pokud Vás to zajímá, mohu to s Vámi prokonzultovat na PC. Mám adresu: bohumiljaeger"gmail.com

Zuzka (Pá, 16. 1. 2009 - 09:01)

Apsolutně...no krása...už i těch chyb sekám čím dál tím víc..Asi mi fakt hrabe :-D..
Ivo s těmi testy má Chrusta pravdu, dokonce já si kupuju jen ty nejlevnější, protože ty drahé jsoudost citlivé a může se stát, že ukážou i falešně pozitivní výsledek! Hlavně pokud třeba užíváš injekce Pregnyl..To pak v moči zůstávají zbytky HCG a může to ukázat pozitivní i přesto, že těhu nejsi!

Zuzka (Pá, 16. 1. 2009 - 09:01)

No to je Chrusti, to máš pravdu :-)..Když dala kámoška Nika, tak jsem vcelku hleděla..Znám spoustu psů, co se jmenovali Nik :-)..Ikdyž je pravda, že jedna známá má zase psa Sama :-D..Takže si asi nevybereš..
Jinak jsem byla ve Středu u doktora a opětjsem byla pochválena, jaké mám krásné folikuly a že nejedna ženská by mi mohla závidět, jak krásně mi zrajou vajíčka..Už jsem měla sto chutí ho poslat někam..K čemu jsou mi krásná vajíčka, když výsledek se rovná nule?? Ach jo..Tak se s manžílkem snažíme..ale dostala jsem se už do té fáze, že mě sex apsolutně nebere..Není to totiž sex, ale jen snažení o dítě :-(..

chrusta (Čt, 15. 1. 2009 - 22:01)

ahoj Ivy.vsechny testy jsou dobre.levne i drazsi je to fuk.ukazi ti vsechny stejne spolehlive.rozdil je jen v tom ze ty drazsi jsou vetsinou citlivejsi takze ti tehu ukazi driv.holcicky vsechny vas zdravim.je tu mala zmena segra nebude mit Nikolase ale Samuela.uz je to nahlasene takze je to 100%.jsem rada Samuelek je hezci.

Reklama

Přidat komentář