Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

Femigard mají t (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

vis anonyme ja sem si jista ze tohle neni o tom ze bych byla na hlavu jen nezdrave touzim po diteti a tady ty holky jsou jediny kdo mi rozumi a ze jsi zdravotni sestra muzes napsat stokrat

Vendulka (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

wyckyy: mno já vím, že ne =o/, ale fakt mě to štve, že teď nic a nevim na čem sem a nemůžeme se o to mimi tedy ani snažit! Natož aby pak opravdu bylo...jsem totiž už z toho hrozně nervózní. Ale jo chce to tomu dát čas a bude to snad O.K. ;o)

wyckyy (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

Vendul po týdnu to zázraky ještě nedělá:-)To musíš brát alespoň měsíc,dva aby to začlo působit..Jinak já ho brala jen 2měsíce pak jsem zjistila,že jsem těhotná,tak teď když jsem ve třetím měsíci už ho neberu radši..

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

Evik: tady nejde o to, jestli tu sedíš 3 hodiny nebo 10 hodin,ale o to jakým stylem píšeš.Holky vy se se mnou nebavíte? Řekněte mi to na rovinu...no to je děs, ty jsi fakt zralá do blázince, nemocná jseš na hlavu tohle už není normální, to ti píšu jako zdrav.sestra takže věř, že způsob tvého chování opravdu normální není!!!!!!!!!!!!!!

Vendulka (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

wyckyy: no zatím moc dlouho ne, asi týden, vím, že to chce čas, ale já si ho koupila hlavně proto že mi jsme se s přítelem o mimi snažili asi půl roku a nic a pak jsme museli odejít z domova do podnájmu a pak nás zase vyhodili z toho podnájmu a my tedy hledali byt ke koupi a řekli jsme si že tedy s mimim počkáme než něco najdeme tak sem začala zase brát HA a brala sem jí jen blbých 5 dní! Jen blbých 5 malých prášečků a od tý doby jsem to nedostala a je to už přes 2 měsíce a někdo mi právě poradil, že potom se to srovná po tom Femigardu, tak já vím, že na to chvátám, ale jsem z toho už opravdu nervózní. A jak dlouho ho bereš ty?
EVIK: jasně že s tebou mluvíme! To se ví, jen tu opravdu nejsme pořád, já jsem po tom dnešním celodením stání a zaučování docela unavená tak jsme s přítelem jen tak hajali a koukali na filmík, tak sem nekoukala na net. Je mi moc líto, že máš zase depku. Taky bych už to mimi chtěla a ještě víc když nějaký krásný někde vidím jako dneska =o(, ale musíme to nějak zvládnout. Já doufam že mi i pomůže ta práce, když budu muset dělat a nebudu moct tak přemýšlet. Ale tak já už vypínám kompa, tak přeji všem krásnou dobrou noc!

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

neboj anonyme nemocna nejsem a tez vim ze to neni chat jenze nekdy se tu treba sest hodin neobjevim a ba naopak kdyz mam pak cas tak tu sedim treba tri hodiny v kuse vis chapes anonymku

wyckyy (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

Tak je to hemann takže www.hemann.cz

wyckyy (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

Vendul a jak dlouho ho bereš?Jinak pro jiné je to bylinný sirup který se po lžičce užívá 3x denně..Je o něm napsáno víc na stránkách www.heman.cz doufám,že to mám dobře

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

Proboha Eviku, tohle není chat.Tady ty holky nesedí pořád aby ti odepisovaly,kdy už tohle pochopíš? Ty jsi fakt nemocná jinak to není možný.Neznamená že ti někdo HNED neodepíše že se s tebou nebaví!!!!!!!!

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 21:06)

tak nic nebudu se vnucovat do toho mam slusnou depku kvuli mimisku tak pa hplky zkouknu to tu jeste ve 22 hod a pak az zitra zatim se mejte

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

tak holciny to uz tu nikdo nejste nebo se se mnou uz nebavite ani vy dejte mi vedet dekuji samozrejme myslim marketku petrusku vendulku chrusticku a.t,d ale ne b, anonymy a,t,d dejte mi vedet holky na rovinu

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

vendulko je to fakt vim ze hadat se nema ale co mam delat kdyz mi vzdy takovyhle reci pohnou zluci tak mi porad prosim dekuji

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

zuzanko 1 to je myslene na me nebo ne odepis

Vendulka (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

Taky si říkam, tady se každou chvilku jen někdo hádá...=o(
Jinak pro wyckyy: Femigard mam, ale zatím žádnej účinek nevidím...=o(

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

marketko moc dekuji za optani evicka mi dela radost tatka je zatim az v prekvapive dobrem stavu no a manzel normal celkem v pohode jinak moc ti fandim a myslim na tebe kocko nase jedna jo a zlaticko co to ten femigard vlastne je jak sde uziva kolik stoji napis mi o tom neco prosim a kde ho muzu sehnat dik papinky

Zuzka1 (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

to je teda úroveň

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

ty kravo jedna debilni b ja ti dam debil ja uz mam petiletou dceru a je milionkrat chytrejsi nez ty tak si dej voraz nebo jestli mas odvahu sejdem se a vyrikame si to z oci do oci co ty na to

B.pro přitroubl (Čt, 5. 6. 2008 - 19:06)

Teda ty potrefená náno ty radši ani dítě neploď.To by mohl bejt pěknej debil.

Zuzka1 (Čt, 5. 6. 2008 - 19:06)

Markétko,moc ti fandím.Bude dobře.Musí být zase dobře.Každá,kdo tu jsme,tak si to zasloužíme.

Reklama

Přidat komentář