Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Návštěvník (St, 17. 5. 2006 - 20:05)

A mluv za sebe, ne za "všichni"!

Návštěvník (St, 17. 5. 2006 - 20:05)

Arogantní ignorant jsi ty, vole.

Aleš (St, 17. 5. 2006 - 20:05)

Moc často už sem nechodím, ale koukám, že nám diskusi zaneřádil svými idiotskými výkaly pan Zapletal a jeho alter ego, tianshi.

Samozřejmě, že v současnosti neexistuje léčba CFS, kdo by jej dokázal vyléčit, by byl kandidátem na Nobelovu cenu (jak jsme se shodli s MUDr Nouzou). Pan Zapletal zcela jistě CFS neléčí, vybírá pouze od těžce nemocných pacientů nemalé finanční obnosy, a pak používá naprosto nevědecké či obskurantní procedury.

Celá "alternativní medicína" je shit. Nám pacientům s CFS může pomoci jenom skutečná medicína, investice do "alternativní medicíny" jsou vždy jen mrháním tenkých finančních zdrojů pacientů invalidizovaných CFS. Mě např. dokázaly téměř zcela vyléčit z CFS určité chemikálie používané medicínou působící na biochemii mozku.

Znovu opakuji, že "alternativní medicína" neexistuje. Je jen jedna medicína, která sestává ze studiemi ověřených účinných léčebných postupů, tj. vědecká medicína, kterou se učí budoucí lékaři na fakultách. Je např. prokázáno, že zcela neúčinné jsou homeopatie či elektroakupunktura dle Volla

Ať pak Zapletal předloží seznam odkazů na studie, které prokázaly účinnost jeho postupů. Když to neučiní, budeme jej všichni považovat za drzého, chamtivého, ignorantského skřeta.

--Aleš--

tianshi (St, 17. 5. 2006 - 19:05)

Jen upozorňuji, metoda pana Zapletala je záležitost pouhých několika set.

Lenko,
tady již není řeč o tisících! Nepromarněte tuto šanci!

tianshi (St, 17. 5. 2006 - 18:05)

Vás teď čeká hledání nového lékaře? Vy ještě po 12 letech věříte tomu, že Vám lékař pomůže? Tudy cesta nevede.

Tento týden jste dostala příležitost v této diskusi nalézt řešení Vašich problémů. Na co ještě čekáte? Máte tady kontakty na lidi, kteří to umí vyléčit... Takových informací se Vám tento týden dostalo.... a Vy budete opět hledat lékaře. Jak poznáte, že ten lékař je pořádný, když Vám to u Vaší první lékařky trvalo celých 12 let?

Lenka - Martině (St, 17. 5. 2006 - 18:05)

Martino, přeji ti aby se ti rameno zlepšilo, při hypermobilitě hlavně radeji malé uspěchy za delší dobu, než razantně.

S tou houbou jsi mi připomněla, že jsem uživala kapičky z grepu, byl to výtažek ze semen grepu od f. Naděje asi za l00,- 25ml. vydrží na 3-4 týdny a jsou vlastně přirodním antibiotikem a výborné na spoustu věcí.Jak užívání vnitřně, tak k potírání.Mne je doporučila zubařka na záněty dásní a musím říci, že mi velmi příznivě působily na střeva.
Ale já mám teď problém s nohou po tromboze a musím užívat warfarin na ředění krve, k tomu je velké omezení zeleniny a léků typu ibuprofen.....atd. tak zkusím vypátrat jestli bych to mohla zkusit.
Např. hlíva ústřičná je též velmi zdravá, hlavně syrová, to by mi nevadilo jist, ale mám na ni bohužel alergii.

Už se nevrhám do drahých přípravků, po dlouholetých zkušenostech vyhozených peněz bez úspěchu.Proto Zapletalovi a podobné příspěvky jdou mimo mně.

Loučím se se všemi................lenka

Lenka - VIKI (St, 17. 5. 2006 - 18:05)

Právě si zažívám kolotoč kolem ID, je to doslova něco zoufalého. Dnes jsem nesla odborné zprávy své lékařce do složky a ta hned první větou se do mne navezla kvůli oblečení.A pak chtěla prorazit svojí teorii o tom, že mám hledat to co mi jde dělat a ne to co mi nejde, ale ani nechce slyšet nebo se
zamyslet proč tomu tak je.
Nakonec došlo k výměně názorů na takové úrovni, že jsem ji řekla proč mne tedy celých 5 let nehledá způsob jak mne vyléčit z únavy.
A další věci, které zlehčuje už skoro 2 roky a před rokem jsem kvůli ní málem přišla o život.Místo, aby mne podpořila, když vidí, že to 12 let nikam nevede, tak se do mne naváží.Tak to asi s tím ID nedopadne valně.
Ty nálezy jsem měla přinést proto, aby to mohla dát na sociálku a nakonec to tam poslala dřív a já si ten zbytek mohla odnést sama. Takže se na něčem se mnou domluvila a udělala něco jiného.
Samozřejmně jsem to obrečela, protože to už se nedalo.
Tak mne k tomu všemu čeká hledání nového lékaře a teď teda budu hledat a měnit dokud nenajdu někoho pořádného.

Takže držím pěsti a nedej se, trvej především na řádné léčbě.
Držím pěsti.

Lenka - SONJE (St, 17. 5. 2006 - 18:05)

Sonjo, těší mne tvůj příspěvěk, pochopila jsem ho na l50% i já takové situace prožívám a čistě náhodou v různých zajímavostech hledám logiku, která by mi pomohla alespoň trochu.

Takže hopsej dál a přidám také něco na odlehčení.

Víš, proč Pánbůh splodil ženu???
Protože už ho bolela ruka.

Z.Zapletal (St, 17. 5. 2006 - 17:05)

Pokud tady ctu je tu nekdo opravdu rozumnej kdo o tom neco vi ale ja mam 100 procentni uspesnost proto ze jdu pouze do toho na co mam souhlasim ja nasadim Cagu a potom muze brat ten Tianshi je to asi taky houba ze? ale je nutne zaceleni biopole zastavit unik prany techniku nabijeni ji naucim je to jednodussi schi-kung jinak se ta houba adaptuje a za cas prestane ucinkovat sem rad ze je jeste jina alternativa ja mam fakt radost kdys takto trpicim lidem muzu pomoct kdo to nevidel co je to za nemoc nepochopi pomalu se plizi nekolik let na webu mam napsane faze teto nemoci ja uz ji lecim 15 let ale porad o mne moc lidi nevi z tim panem bych se rad setkal je videt ze umi predali bychom si skusenosti at nas je vic jelikoz tato nemoc stoupa piramidove jde o to najit proc je toho za poslednich 10 let stale vic a vic a jak to eliminovat kde je problem,strava,ecka,zhnusene ziv.prostredi,zony,narusene magn.pole zeme a pod problemy v Trebici to maji uz i deti 6-8 let ale tam vim kde je problem podlozim je to tam na uranu a je tam nejvic radonu v republice

Z.Zapletal (St, 17. 5. 2006 - 16:05)

Martino o kolik mas ty jatra zvetseny?skus ten ostropestrec 2 kavove lzice sparis po 10 mnin.pijes 3 krat denne z Plavuni opatrne tak pul az i min v malim mnozstvi lecivka ve velkym jed rika ti neco kurare? tak to jsou ty kumariny co plavun obsahuje ale kombinace techto dvou slozek je delo mel sem divku z Prahy taky z un.sydr.kde se ji jatra zmnensili z 5 prstu na 1 a to za pouhej mesic ta tinktuta z te houby ti leci zanety ale neregeneruje jaterni bunky a tom to je ja beru lecivky pouze jako podpurny leky hlavne lecim rukama prikladam a nicim zanety a dodavam nemocnym organum energii.

Z.Zapletal (St, 17. 5. 2006 - 15:05)

Ja Befungin nekupuji stoji 330kc deci koupim si pul litru 80 procentniho lihu za 200 a ten Rezavec tam nastrouham jednou za tyden protrepu a za mesic je to hotove mezi tim koupim pul litru vodky a dam tam louhovat Materdousku po mesici scecim a naredim pul az litrm destilky a mate za par korun lek na nekolim let davkovani 3 krat polevkova lzice nemuzete se splest na brize rostou pouze Rezavec a Brezovnik obecny obe zazrak pozor nekombinovat obe zaroven vice v knize Drevokazne houby jsou tam i testy jak to reaguje na ruzne mrchy co nam zneprijemnuji zivot rad predavam tento recept at usetrite vsem kdo ho potrebuji me icq je 283384520

z (St, 17. 5. 2006 - 15:05)

Reaguji na befungin je jasne ze nestaci na vsechno kdo ma un.synd.ma jatra zvetsene o 1-5 prstu ten jatra neleci tam je vhodny jiny lek,ostrpostrec mariansky a plavun ostr.semeno pomlet davkovani 2-2-2 kav.lzice plavun pouze rano pul kav.lzice ve vetsich davkach jed obsahuje kumarin.Pokud ke mne prijde pacient udelam mu dignozu i z poradnou kde toto vse je a poradim vse co tam najdu,streva,ledviny,jatra,pice proste vse delam to komlexne.Jeste k tomu befundinu ten nici veskere zanety v plicich,urol.systemu,prostaty,varle a veskere plisne v tele je to vlastne lecba podobnym plisne na plisne podivejte se na ten muj web a pochopite to se zady neda vse popsat http://zaplos.webpark.cz a potom reagujte ja sem budhysta a jogin a hlasam mir-laska a docela mne vadi tento hnusnej konzumni svet ale po mne chce taky kazdy penize a za vse musim platit jsem rad ze jsou tady i normalni a prijemny lidi a neodsuzuji predem to umi kazdy pokud je tady nekdo z Trebicska budu delat na toto tema prednasku beru to podle lidi jelikoz musim zaplatit nejakej sal jedu tam 26 a budu tam lecit diry asi 14 dni a zaucovat meho zaka at nas to umi vice je to ten Prochazka o kterem pisu na webu je muj zak uz 10 let ale toto jeste moc neumi je to ta nejtezsi vec co sem kdy delal a proto tomu rikam vysoka skola lecitelska podivejte se na ten web je tam popsana i technika jak se nabit ze stromu je to fakt ucinna metoda

z (St, 17. 5. 2006 - 15:05)

Umim pracovat z enerdii dokonce vidim barvu uary i biopole a to je u vsech narusene dokonce po zaceleni dir naucim lidi jak se dobijet a udrzovat energii ta technika je jednoducha a ja ji rikam Budhova metoda staci denne 5 minut dnes mi uz volal clovek z unav.syndr.Mam toho moc tak ho beru pristi tyden ve stredu v patek jedu lecit na 14 dni do Trebice presvedcil ho muj web.Ale stejne bych rad neco vedel o tom Tianshi to bude na podobnem principu,ta Caga,Befungin pomuze je to prirodni antibiotikum a telo ho nezna tak ze zacina okamzite nicit vsechny zanety je tam ale problem po pul roce ucinek prestava telo si zvykne potom je nutna jina houba taky roste na brize Brezovnik obecny ale bez zaceleni dir je to jenom udrzovac poznate okamtite ulevu ale pokud zacelim diru a nasadim cagu je uzdraveni trvale.A o to mi jde ne porad tahat z chudaku nemocnych penize jsem zodpovedny a poctivy lecitel a neverim ze klasicka medicina tady bude mit uspech skoda ze ste nevideli ten mongolsky dokument jak to tam mnisi zacelovali ja delam jenom to co oni.

Tianshi (St, 17. 5. 2006 - 13:05)

Šáří, já jsem sice říkal, že už sem nebudu psát, ale potom, co sem vstoupil pan Zapletal, jsem musel reagovat. V žádném případě nejde o pobavení. Pokud pan Zapletal umí pracovat s energiemi, potom ano, dokáže Vám pomoci mnohem levněji nežli já. V každém případě se na něj obrať. Pokud se to nepodaří, pomohu já. Jako nejlepší bych však viděl kombinaci působení pana Zapletala s preparáty Tianshi, které mají jedinečné regenerační shopnosti.

Vám nevěřícím mohu doporučit literaturu vysvětlující energii, která v nás proudí (reiki, prána, čchi

Martina H. (St, 17. 5. 2006 - 13:05)

LENI,
už jsem na rameno zkoušela posilovat o opravdu některé cviky, které jsem dřív dělala v posilovně s čínkami, jsem cvičit nemohla. Našla jsem si polohy rukou, které mě nebolí a to procvičuji.

BYFUNGIN - viz. p. Zapletal,
je dobrý na určitou věc, ale ne pro každého, a není na celý komplex zdrav. problémů lidí s CFS! Já užívám na játra a žlučník tinkturu z houby Shii-take, stojí kolem 70 Kč a pomáhá mě také. Zatím nejsem na tom tak dobře, abych vše k lepšímu zvládala meditací, relaxací, silou vůle apod. praktikami.

Sonja (St, 17. 5. 2006 - 13:05)

Viki, je mi to moc líto. (Já jsem teď trochu lepší, tak se nediv mým nápadům...)

Kéž by na ID nemuselo dojít! Protože tohle zařizování by Tě dorazilo tuplem. Jsi aspoň na neschopence?
Měla jsi poslední dobou na svůj chronický stav hroznou zátěž. S.

Sonja (St, 17. 5. 2006 - 12:05)

Lenko, souhlasím s rotopedem i balónem. Gymn.míč jsem dostala nedávno od dcery.
Teď budu psát trochu nesmysly, kdyžtak to berte s rezervou (už se to tu stejně ztratí:-) )
Říkala jsem rodině, že jsem četla, jak se při trénincích astronautů využívá něco tak jednoduchého jako je trampolína. Při pobytu ve stavu bez tíže se právě také narušuje krevní tlak a může dojít k ortostatické intoleranci. Právě "hopsání" má pozitivní vliv na rovnání veget.systému. (Hodně zjednodušený popis.) Tak jsme si z toho doma dělali legraci, že já bych si dvakrát skočila a byla bych vyřízená...Potom přinesla dcera balón a ať si prý hopsám aspoň na něm.
Bezvadně se na něm rovnají a protahují záda, nebo si (pokud neúřaduji přímo z postele) na něj sedám k PC - a věřte nebo ne, chvilku i hopsám:-)

Tak jsem asi trochu přiživila zdejší cirkus:-)

viki (St, 17. 5. 2006 - 12:05)

Probohaživého, co se to tady odehrává? Mám moc málo času a hlavně energie, abych se prokousávala alternativami. To snad patří jinam.....
Jsem na nejlepší cestě zahájit akci ID, protože už ráno skoro ani nemůžu vstát. Jakýkoliv dotaz či telefonát mne naprosto vysiluje a večer se opět chvěju únavou a je mi na zvracení z únavy!!!!!

Šárí (St, 17. 5. 2006 - 10:05)

Tianshi,
teprve teď mi došlo, že sem nejspíš píšeš jen pro pobavení. Nebo... myslíš to snad vážně s tím panem Zapletalem? Pak tedy potěš pánbů...

Tianshi (St, 17. 5. 2006 - 10:05)

Šáří, vyléčí Tě pan Zapletal. Tianshi také, ale je mnohonásobně dražší. Kdybych věděl dřív, co pan Zapletal umí, odkázal bych Tě na něj rovnou. Poznal jsem ho až v této diskuzi. Podle toho, co píše na svých stránkách jsem si jistý, že pomůže Vám všem. Já se teprve učím to, co on ovládá už roky. Mnoho zdaru! I Vám, pane Zapletal!

Reklama

Přidat komentář