Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Mirek (So, 12. 12. 2015 - 12:12)

Lidi, žádnej chronickej únavovej syndrom neexistuje, každá únava má svou příčinu, já byl rok v invalidnim stavu - totální vyčerpání, křeče, kolapsový stavy, atd. Hodně lékařů si se mnou nevědělo rady, někteří dokonce označili moje problémy za psychosomatické a psali antidepresiva. Ale já už od začátku věděl, že je problém někde v imunitnim systému, protože jsem byl celou zimu nemocnej, každou zimu jsem měl několik dlouhotrvajících viroz, ze kterejch jsem se nebyl schopnej dostat. Kráva imunoložka mi dávala jenom Luivac a ještě mi nadávala, jakto, že na mě nezabírá, až jsem totálně odpad. Pak začal klasickej kolotoč vyšetření, možná to někdo zná. Až jsem přišel za "odborníkem" Nouzou, kde trvalo "vyšetření" 10 min. s konstatovánim CFS. Předepsal mi 3 krabičky antivirotik a přid za půl roku. Samozřejmě to nestačilo, tak jsem musel vyhledat jiného imunologa, kde začala opravdová léčba - immodin, zovirax, imunoglobulin, vitaminy, minerály atd. Po 4 měsících intenzivní léčby obrovské zlepšení. Bohužel léky beru do ted, protože po jejich vysazení se stav po viroze zase silně zhoršuje. Dávám cca 3000 kč měsíčně, imunoglobulin, immodin a další doplnky si musim hradit sám. Ale člověk může chodit do práce a hlavně normálně žít, tak ty peníze ušetří. Dnes jsem v takovym stavu, že problémy cítim akorát při větší námaze, nebo při viroze, která mě dost oslabí. ALe co radim opravdu organicky nemocnym lidem (nemyslim psychosomatické problémy) - ušetřete peníze za bylinkáře, neinvazivní diagnostiky a další podvodníky a vyhledejte opravdového odborníka, který vám pomůže. Hodně zdraví.

ahoj (Út, 8. 12. 2015 - 14:12)

Nebyl jste někdo na imunologii v motole neno na homolce ? Pomohli? Ke komu jít?
Díky za rady

Marek (Po, 9. 3. 2015 - 21:03)

ahoj byl jsem v klinice Endala u Václavského náměstí na ERI přístroj špičkově mi zjistil a potvrdil statice informací o mém těle během chvíle neskutečné viz https://www.youtube.com/watch?v=HyzrNbgQHyo

haló (Út, 25. 6. 2013 - 16:06)

máte někdo v Praze zkušenosti s léčbou ? motol,homolka nebo jinde ?
v imunol.centru Haštalské nám nepomohli,imunocentrum Nouza vůbec,
poraďte díky

Jana (Út, 13. 1. 2015 - 17:01)

Aleš se možná předávkoval patáky.:-)

... (Út, 11. 6. 2013 - 15:06)

http://cfids.nezavislestranky.cz/

--- (Út, 11. 6. 2013 - 15:06)

pravdu,já mám také...:-) díky

--- (Út, 11. 6. 2013 - 15:06)

pravdu,já mám také...škoda,že si nemůžeme kousek svého přidat bylo by nám lépe co?ale jinak moc díky za podporu mějte se moc krásně

--- (Út, 11. 6. 2013 - 13:06)

díky za váš příspěvek,léky neberu,prý na to nic není(jen nějaké prasečí enzymy ale to mi řekli jiní dr že to by nebrali sami)brala jsem jen nějaké doplňky stravy atak ale výrazně se nic nemění jsou to etapy někdy to celkem jde pak přijde období kdy to je s tím vstáváním takhle,byla jsem i u dr.Nouzy,píšou všude jak si s tím umí poradit i on sám,ale mě nabídl antidepresiva,tak to ne,známá je bere a vidim co to s ní dělá spíš jí škodí,a navíc proč bych měla brát léky co oblbují a právě uspávají to mi přišlo jako nesmysl...no asi myslel že mám z toho nervy to jo vadí mi že mi chybí energie ale tohle je podle mě jen slepá ulička,vím co antidepr.dovedou i z rodiny

--- (Út, 11. 6. 2013 - 12:06)

to jste jako stále po celý...díky za odpověď byla jsem vyšetřena od hlavy k patě,štít.žlázu mám prý ukázkovou,všechny hodnoty z krve též,magn.rezonance i hlavy aj též,koloskopie,gastroskopie,alergologie...jsem unavená celý den a s únavou se budím tj nejhorší,tak nějak funguju ale taky se stává,že neslyším budík a vzbudim se v 11 i12h,je to letitá potíž,chvíli je líp chvíli hůř,fit se cítím tak 4h denně,ach jo,teď sháním ještě práci na kratší úvazek,minulou zrušila firma,no zkoušela jsem i byliny ale výrazně nic moctím odešly spíš jednotlivé potíže,únava se mě drží zuby nehty,kdybyste někdo napsal co konkrétně pomohlo nebo kde vám pomohli děkuji předem

Dalibor (Út, 11. 6. 2013 - 08:06)

taky mám únav.syndrom už...Moje paní tpěla něčím podobným několik let,měla i potíže se zažíváním,nikdo netušil,že to mělo přímou spojitost.Ted už je dobře,ale určitě ne díky doktorům.

A (Po, 10. 6. 2013 - 16:06)

to jste jako stále po celý den unavená? A co třeba štítná žláza,tím to být nemůže.Tak si zajděte někam na vyšetření.

--- (Po, 10. 6. 2013 - 16:06)

taky mám únav.syndrom už nevim co s tím jsem jak šípková Růženka co pomůže díky

Irča (Út, 28. 5. 2013 - 10:05)

ahoj muzete mi doporucit...Dobrý den, pokud je Váš dotaz stále aktuální, napište mi prosím Váš mail. Děkuji, I.

hypochondr (St, 22. 5. 2013 - 21:05)

Ahoj Míro,vyzkoušela...Klacid je něco jiného než azitrox a summamed.

ara (So, 25. 10. 2014 - 19:10)

kde je aleš?

Hanka (Čt, 27. 3. 2014 - 17:03)

ME/CFS je nevyléčitelné onemocnění, kdo ho údajně měl a už nemá jej nikdy ani neměl..

Martina (Pá, 17. 1. 2014 - 20:01)

zdravím vás, připravuju krátký experimentální film o únavovém syndromu. sama s ním stále bojuju a moc ráda bych to ze sebe nějak dostala. sháním lidi, kteří by si o tom se mnou mohli promluvit, chtěla bych vycházet z reálných zkušeností a situací, tak pokud chcete nebo vás někdo napadne, ozvěte se mi. budu moc ráda za setkání a sdílení zkušeností.

([email protected])

pro Ivu (Ne, 5. 12. 2010 - 23:12)

Jani,
nemyslím si, že ty...Ahoj Ivo, jestli sem ještě chodíš, mohla by jsi se mi prosím ozvat na mail zsu.zsu.seznam.cz? Chtěla bych se Tě na něco zeptat, díky. Zuzana

Jana (Ne, 5. 12. 2010 - 19:12)

ad/ esmeralda

Ano, kurkuma, sušený zázvor i např. eleuterokok pomáhají proti bakteriím, tudíž bolení krku, ekzémům apod.

Reklama

Přidat komentář