Reklama

Dělená strava

LENKA (Ne, 13. 7. 2008 - 22:07)

AHOJ, DRZIM DELENOU STRAVU 2 MESIC, MAM DOLE 6 KG, ALE VSICHNI RIKAJI, ZE JSEM ZHUBLA VIC, JSOU TO TAKOVY POCTIVY KILA DOLE, DA SE TO VYDRZET, NEMAM MOC RADA TESTOVINY A ROHLIKY A PO OVOCI MAM CHUT NA SLADKE, RADEJI JIM MASO A ZELENINU , TAK JEDNOU ZA 4 DNY MAM OVOCNEJ DEN. VSEM OSTATNIM KTERI HUBNOU, NEBO ZACINAJI DRZIM PALCE, AHOJ LENKA

Susi (Út, 13. 11. 2007 - 09:11)

Chcela by som sa opytat niekoho,kto by mi vedel poradit, ci mozem drzat oddelenu stravu aj pocas tehotenstva. Delim stravu uz asi pol roka, velmi mi to vyhovuje a planujeme babatko,tak ci mozem aj nadalej pokracovat v oddelenej strave...

kaja (St, 10. 10. 2007 - 21:10)

myslím si to také,určitě je nás víc co dělíme a bylo by dobré si pokecat.'

Sandra (Ne, 7. 10. 2007 - 10:10)

Myslím že by stálo za to trochu tu to téma rozjet, ne?'

Návštěvník (St, 11. 4. 2007 - 21:04)

ty špagety se slaninou, to ale není dělená strava'

daria (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj Petre,
dalsi recept.Osmahni na panvi kosticky slaniny,bez oleje.Po chvilce pridej nadrobno nakrajenou cibulku,az zesklovati.Az je to hotovo,nasyp na to vsechno uvarene spagety,poradne zamichej a hotovo.Chces-li dochut si je 1-2 lzicemi rajskeho protlaku,vajickem nebo nastrouhanym syrem.Dobrou chut.

daria (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj spagetovy maniaku,
bydlim v Italii a tak Ti poradim. Namisto kecupu pridej do spaget rajsky protlak smichany s nadrobno nakrajenou CERSTVOU bazalkou. Jestli si ji zasadis za okno, ujistuji Te, ze roste rychle a "bohate".

Návštěvník (Ne, 18. 3. 2007 - 16:03)

Buněčná výživa www.hubnete.cz/88'

Denisa (Út, 16. 1. 2007 - 18:01)

ahoj in. Prosímtě, jaké kapky máš na mysly? Děkuji. Denisa.Bardoňová"seznam.cz'

Denisa (Út, 16. 1. 2007 - 18:01)

ahoj in. Prosímtě, jaké kapky máš na mysly? Děkuji. Denisa.Bardoňová"seznam.cz'

Denisa (Út, 16. 1. 2007 - 18:01)

ahoj in. Prosímtě, jaké kapky máš na mysly? Děkuji. Denisa.Bardoňová"seznam.cz'

Barbora (Út, 1. 8. 2006 - 15:08)

Ze zdravotního hlediska je to tvoje chtění ale úplně na prd.
Jestli je kečup BIO nebo neBIO je úplně jedno.
V tomto případě nejde ani tak o cukr a éčka, ale o nevhodný obsah draslíku.
Do kafe si můžeš dávat libovolná alternativní sladidla. Problém je už v tom, že si dáváš to KAFE. A med je prakticky vždy "pančován" cukrem.
Oplatky s medem jsou průšvih. Je úplně buřt, jestli jsou celozrnné nebo ne. Med způsobuje kvašení obilovin.'

Janka (Čt, 27. 7. 2006 - 15:07)

Souhlasím s Dášou - je to fakt perfektně účinný způsob, jak se vyhnout zácpě a kdoví jakým problémům v "oblasti břicha".
Dělená strava je zábava - než jsem na ni přišla, jedla jsem všechno co bylo a jedla jsem toho moc. Pak jsem objevila dělenou stravu a začala přemýšlet o tom, co jím, o tom, co si během dne dám. Víc jsem se zabývala jídlem, vyhledávala jsem úplně neznámé a pro mě dosud neobjevené dobroty (jak ve zdravých výživách, tak v bioprodejnách). Objevovala nové kombinace a variace - a nevzdala jsem se ničeho (jen jsem "normální" kečupy za deset kaček vyměnila za biokečup bez naprosto zbytečného cukru a éček; místo cukru si do čaje a kafe dávám medík; místo klasických oplatků jím oplatky s medem; místo brambůrků - chipsů si dávám chipsy celozrnné atd.), jen stačí chtít. Toť moje zkušenost'

Tina (Po, 17. 7. 2006 - 15:07)

Chci se zeptat, kdyz jite podle delene stravy, tak to uz nemuzete jist treba cokoladu, cipsy, kekse? To si neumim predstavit

Dáša (Ne, 16. 7. 2006 - 20:07)

Dělenou stravu vůbec nechápu jako prostředek k hubnutí, hubnou už nechci, ale jako způsob stravování šetrného pro moje trávení. Ověřila jsem si, že při kombinování bílkovin a sacharidů apod. ve mně jídlo hnije a kvasí. Tedy myslím, že je to vhodný způsob stravování pro ty, kteří mají nemocný trávicí trakt a třeba ani neví příčinu - jako já.'

In (St, 10. 5. 2006 - 08:05)

něco k dělené stravě-kapky na trávení tuků.Mě to šlo snadněji'

Petr (Pá, 5. 5. 2006 - 14:05)

Souhlasím s tebou,Michale,ona totiž dělená strava nemá žádné vědecké opodstatnění,je třeba jíst vše,ale s mírou,protože většina lidí se přežírá a pak se chytá všeho,jak to dostat dolů'

Michal (Pá, 5. 5. 2006 - 14:05)

Nedávno jsem potkal Lenku Kořínkovou, a vypadala tak, že jsem si to s dělenou stravou hezky rychle rozmyslel.'

vv (Pá, 5. 5. 2006 - 13:05)

ale pozor na kukuřici - jí se pouze při rostlinném dni'

vv (Pá, 5. 5. 2006 - 13:05)

řekla bych, že určitě'

Reklama

Přidat komentář