Reklama

Deprese

Mončičák (So, 25. 8. 2018 - 15:08)

danny,
já nejdřív chodila jednou týdně, to efekt moc nemělo, ale nějak se začít musí, pak jsem chodila 3krát týdně, pak asi rok 6krát týdně a teď většinou 4krát týdně, ale chci to ještě navýšit. Já myslím, že frekvence závisí na tobě, u každého to může být jinak. Chce to začít a najít si svoji míru. Držím moc palce, aby ti to pomohlo.

Tak (So, 25. 8. 2018 - 12:08)

Se závislostí na sportu je to stejné jako na automatech- stane se z tebe troska. Když to nemáš, bude ti hrozně zle.

danny (Pá, 24. 8. 2018 - 22:08)

Ještě prosím, kolik toho pohybu musí být, aby to mělo ty účinky? Nebo jak moc Ty sportuješ a jak často?

danny (Pá, 24. 8. 2018 - 22:08)

danny,
mně také přijde...Moc děkuju za povzbuzení! Závislost na antidepresivech jsem myslel ve smyslu, že kdybych je vysadil, tak do měsíce je tu deprese zpátky, takže jsem na nich vlastně závislý. A ano, myslím, že na mě by pohyb působil, jenže se znám - až mi bude dobře, budu sport odkládat, nebude se mi chtít a podobně. Musím to nějak konstruktivně vymyslet

danny (Pá, 24. 8. 2018 - 22:08)

danny,
mně také přijde...Moc děkuju za povzbuzení! Závislost na antidepresivech jsem myslel ve smyslu, že kdybych je vysadil, tak do měsíce je tu deprese zpátky, takže jsem na nich vlastně závislý. A ano, myslím, že na mě by pohyb působil, jenže se znám - až mi bude dobře, budu sport odkládat, nebude se mi chtít a podobně. Musím to nějak konstruktivně vymyslet

Mončičák (Pá, 24. 8. 2018 - 21:08)

danny,
mně také přijde lepší být závislý na sportu, než na jiných věcech. Jen jak píšeš závislost na AD, tak na nich by neměla vznikat, ale asi chápu, jak to myslíš. Já AD beru, ale podporuji jejich funkci ještě pohybem. Tak moc držím palce, ať se rozhoupeš a začneš cvičit, začátky jsou těžké a nemusí pohyb zrovna sednout každému na deprese, ale alespoň je podle mě lepší to vyzkoušet, když to jen trošku jde a nějakou dobu vydržet.

danny (Pá, 24. 8. 2018 - 18:08)

Ahoj, já sice neměla...To je ale paráda. Daleko lepší být závislý na sportu než na antidepresivech. Navíc si myslím, že s tou závislostí to nebude tak horký. Horší bude najít tu motivaci. Není tu nějaký Pražák, který by chodil v pozdějších večerních hodinách běhat??

Olga (Pá, 24. 8. 2018 - 17:08)

To je ale už závislost, jestli ten pohyb potřebuješ pořád. Když vynecháš je ti blbě a máš úzkosti. Tos nic nevyřešila.

Mončičák (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Ahoj, já sice neměla těžkou depresi, ale středně těžkou a sport mi velmi pomohl. Nejdříve jsem tedy několik let na nic neměla sílu, ale pak jsem se na sport jednou přinutila a od té doby jsem na něm závislá a cvičím minimálně 4-krát týdně. Je mi naopak blbě, když třeba kvůli viróze apod. týden vynechám. AD beru také ale sport je super. Také jsem čtla studie, myslím u lidí s úzkostně-depresivní poruchou, nebo GAD, kteří byli léčení AD a druhá skupina AD + běháním a výrazně lepší výsledky měli ti, co i běhali.

danny (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zkoušel jste někdo proti depresi bojovat sportem? Třeba běhat nebo jezdit na kole? Teď jsem četl, že by to měl být velmi účinný způsob, jak se depresi bránit.

pepe (Čt, 11. 5. 2017 - 22:05)

Domco, skoro mám z tebe...škoda ,že nechceš mě,jak já bych hrál šachy a karty,ten nájem je taky dost levný,prostě bych to bral,ale manželka by mě s harantama vyčmuchajdínkovala a dovlekla brzo zpátky...tak nic.

hahetr (St, 3. 5. 2017 - 20:05)

Domco, skoro mám z tebe pocit, že chceš, aby si tě někdo s mimčem v bříšku nastěhoval k sobě domů. Já mám jednu místnost volnou u sebe v domečku. Když mi budeš měsíčně dávat aspoň čtyři tisíce, můžeš u mě být. Stačí u mě jen sem tam vyluxovat, nebo poklidit a tak, no prostě jako ve výměně manželek. Ale musíš každý večer se mnou hrát šachy a karty.

Pampeliška (Út, 2. 5. 2017 - 22:05)

se ani nechce věřit,co tady...to půjde těžko. Je to otec dítěte, bude s ním muset komunikovat. A to on bude chtít, aby ji měl v hrsti, i kdyby o dítě nestál.

Tlustá babice K (Út, 2. 5. 2017 - 19:05)

Sex je pro mne už tabu.Jedu lysohlávky,muchomůrky,benzendiozapiny a furt játra dobrý,ale v předklonu už bolí jak tvrdnou.

Tomu (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

Ahoj je mi 23 let mam...se ani nechce věřit,co tady píšeš za hrůzu.Přesto se zeptám,jistě se nezěnil ze dne na den,nějaké náznaky tam určitě musely být.Každopádně se k němu nevracet.Jsi mladá holka,za nějaký čas poznáš někoho jiného a hlavně kvalitního.

Polly (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

Pryč od něho, to jsi musela vědět dřív a nevadilo ti to? nechala sis udělat dvě děcka a co teď? Domů k mamince, no to je přístup.

Pampeliška (Út, 2. 5. 2017 - 02:05)

Ahoj je mi 23 let mam...Domco, tohle je hodně mrzuté. Otec dítěte má VELKÝ problém, ale peklo ze života dělá i vám! Toto není nemoc,co by se dala vyléčit. Je to typ osobnosti, porucha, kterou může zvladnout, když bude on chtít, ale normální nikdy nebude. Obávám se, že vás čekají náročné casy.mrzi mě, ze ti nedám naději. Ale od tak patologického zálivce je jediná cesta-rychle utéct.

Domca (Po, 1. 5. 2017 - 23:05)

Ahoj všichni, mám za sebou...Ahoj je mi 23 let mam opravdoví problém čekám dite se zarlivcem v pátém měsíci tehotenctvi jsem od nej odesla za doprovodu policie ...jinak to neslo od te doby vyhrozoval me cele me rodine a našemu nenarozenemu dítěti vraždou psal všem výhružné zprávy matce a me poslal denně okolo 100az 200sms jak se zmeni ze bude nejlepsi jaká sem mrdka kde koho kourim s kym kde chodím a tak zařídila jsem si soudní zakaz stiku čekala jsem ze si uvědomí ze to co děla nebi normalni a pujde se lecit furt jsem doufala ze to pujde nějak zachránit a ze se probere nemohl chodit totiž ani do prace aby me mohl hlídat doma ja nemohla jit sama ani s košem a to jsem s nim žila ve městě kde nikoho neznam.po zařízení zákazu stiku který trval jen mesic jezdil kazdy den a stupňovalo se to s mamkou sme se hrozne bály ja dva mesice nevylezla z bytu po te jsem si zařídila další zakaz stiku na šest mesicu jeste než ho soud schválil tak uz byl ve vazební věznici kde je uz prez mesic me se blíží uz porod a ja si začínám uvědomovat ze on neuvidí svého syna kterého sme si udělaly z prave lásky a nechápu co se stalo za zvrat a jak se změnil stále tomu nemohu verit jsem nestastna a stále na bej myslim stále doufám ze se pujde lecit a ze to pujde zachránit i kdys vim ze to je úplná blbost nemuzu verit stále tomu ze by dokázal někoho zabit ale ma terapeutka si mysli ze by l tomu mohlo dojit .Nevite jestly se to da vyléčit ??jsem zoufala

Pampeliška (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

podávat někomu,nebo...Tak není to úplně recht, dávat lidem své léky, ale vražda taky ne. ;-)
Zakázané je léky prodávat, ale i to je jen přestupek. Ty nejsi zodpovědný za to, co s tím ten druhý udělá.

kika (St, 5. 4. 2017 - 00:04)

podávat někomu,nebo nabízet léky,jemu neurčené,je trestný čin,který může být klasifikován i jako vražda,pokud se dotyčná osoba poškodí natolik,že si způsobí smrt.Nikomu nesmíte dávat ani Paralen i ten může mít totiž vedlejší účinky,tak bacha na to

Reklama

Přidat komentář