Reklama

Dieta o 500 kaloriich denne

Default User Image
Jana (St, 29. 11. 2023 - 04:11)

Kalorie a pravidelný pohyb? Od té doby co mám chytré hodinky od armodd.cz, se m itohle vše daří prerekftně sledovat, takže mm přehld jak na tom jsem, ale i co v dnaý den ještě musím vše udělat, abch si s plnila svůj denní limit. 

Lisa4711 (Út, 22. 8. 2023 - 10:08)

Prášky na hubnutí - https://tonzes.com/slimcz.htm Odkedy ho užívam, schudla som 9 kg. Vedľajšie účinky nemám, aj keď som alergička. Vrelo odporúčam.

nona (Út, 22. 8. 2023 - 11:08)

OK, pokud k tomu dodržíte těch 500 kcal denně po delší dobu (čím si zaděláte na jojo) tak tyto bylinky mohou pomoci:)

Karel (Út, 21. 9. 2021 - 21:09)

Ono zhubnout z obezity, tedy nikoli z nadváhy ale již z obezity(nikoli ještě nadměrné obezity) je stejně brutálně těžší než z menší nadváhy. Tam mi stačilo nevynechat před večeří sport a dbát na zdravé složení večeře a pak už téměř nic nejíst a vyhnout se úplně sladkému, na které jsem ale nikdy nebyl.Rád bych slyšel radu jak to mám udělat. Tělo moc dobře ví, co na něj zkouším a nedá se a dostane okamžitě hlad a to i když je tlusté a dostalo správnou porci jídla ten den a pak luxuju ledničku v deset hodin si dělám druhou večeři,ostatně jako dnes.Byl bych vděčen za radu.

Default User Image
N. (St, 29. 11. 2023 - 08:11)

Pardon, ale je to naopak. Obezní tělo bude při restrikci kalorií, případně uvedeno do ketozy, hubnout rychleji, než pokud někdo potřebuje zhubnout nadváhu (trvale, ne jen odvodnění) třeba jen 5kg.

(Ne, 4. 4. 2021 - 22:04)

Dnes je všechno úplně extra. Různé typy převratných diet. Žaludek a trávící soustava, je ale furt stejná. Logicky a selským rozumem i v rámci starých pravidel jak jíst jde o zasycení těla ráno a dopoledne, tak aby večeře byla tak nějak včas po dnu stráveném jak naši předci v stájích a na poli, tedy tak někdy kolem 18 h. Když vstávali v 4.Oni šli sice spát dřív, ale náš spánek navíc nám tedy energický výdej navíc nepřinese,spíše kdo spí tak jakoby jedl, takže ta večeře by měla být tak stejně. Ale protože ještě máme trochu výdeje navíc večer u tv a doma u počítače, tak by měla být ještě malá druhá večeře třeba saláty.Skladba potravy by měla být zase jako u našich předků i když asi méně chleba a více zeleniny, není tady zase ten energetický výdej jako měli oni, chodili všude pěšky a nevozili se v sedě autem nebo tramvají.Jedli hodně polévky. Maso se moc nejedlo, čuníky tolik nechovali spíše byli slepice co už přestali snášet vejce a to bylo maso na polévku. Tuk byl jen rostlinný. Nesmažilo se jako dnes. Jedli se sezónní produkty.A nepil s alkohol vyjma na oslavách nebo jako lék a povzbuzení pro starší.Většina Čechů to má úplně naopak. Ráno kafují, oběd si dají malý nebo pozdě místo ve dvanáct a večeři si dají velkou a jí ještě po ní mlsají dlouho do noci a pijí u toho alkohol , limonády, nebo jiné tučné věci jako brambůrky, chipsy,ořechy.
Vím, že se to špatně otáčí , ale měl by se člověk donutit něco sníst ráno a svačit alespoň dopoledne a pak včas obědvat.Pak si to přehodí, že večer už tolik jíst nepotřebuje.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 23:04)

Vpodstatě souhlas kromě té druhé večeře. Je dobré rozložit si nutné kalorie tak, aby tělo minimálně 14hodin odpočívalo, tedy trávilo, půstovalo. Neboli, první jídlo řekněme v 9hod, poslední v 18hod. Nesmyslná doporučení jíst celý den a furt jsou naštěstí pryč.

jan (Ne, 4. 4. 2021 - 01:04)

Mělo by jich být denně více, tak 1200kcal. Podle STOB je ideální hubnout o 0,5kg tuku týdně.
To docílíme snížením o 2000kcal denně. Pro ženy je normální porce při udržení váhy 6000-7000Kj.Tudíž 5000KJ při hubnutí/příjem kalorií na den a to je oněch 1200kcal.

Mai B. (St, 29. 11. 2017 - 14:11)

Radím ti tímto způsobem nehubnout. Mám s tím svoje zkušenosti. Při střevních problémech jsem asi týden jedla tak 300 kcal denně a hrozně jsem zhubla. Když jsem se ale uzdravila, aniž bych se začala přejídat, tělo už prostě odmítlo hubnout dál a velice rychle jsem nabrala ještě víc než jsem měla předtím.
Holky, dieta je BLBOST, pokud nejste vysloveně obézní. Přestaňte s tím, protože to má vážné zdravotní následky. Bohužel myslím, že tohle pochopí jen ti, co si nějakou tou anorexií apod. prošly.
Prosím, nehubněte, pokud s tím nejste schopny po pár shozených kilech přestat,ubližujete si neskutečně a také vašemu okolí, které o vás má strach.

(Ne, 4. 4. 2021 - 01:04)

Pokud je adept k hubnutí fit a mladý, tak by se asi mělo využít jogingu před večeří, stačí 15 třeba minut. Pak 0,5h nechat sklidnit a doběhnout metabolismus a tak v 18h se najíst a pak už si dát jen třeba druhou večeři salát. Jinak jíst normálně. To by mělo stačit.

Lara (Út, 28. 2. 2017 - 22:02)

Mela bys kcal postupne...Tak jednoduché to není. Vždy záleží na poměru výdej a příjem a skladbě potravy. prostě počítat si kalorie,nejíst večer, nejíst snacky, sladké a tučné cokoli. Pít obyčejnou vodu ani moc ani málo A pokud se málo pohybuješ o to méně jíst. Nejíst nanoc. A vůbec nejíst prázdné kalorie

A pokud sportuješ nebo máš běhavé zaměstnání, tak je to zase o možnosti sníst více kalorií.

Cajthamlová vám neřekne nic nového. I ona se musí hlídat, když se chce dostat do formy. Poklepe ti na hlavu a řekne "Je to v hlavě"

Milan (Út, 28. 2. 2017 - 22:02)

Mela bys kcal postupne snižovat. Třeba 1800, 1500,1200,800,500 kcal. ,a na 500ti to udržovat týden a potom jít postupne zpět třeba na 1500 a zase pomalu na 500 tam zase chvilku zůstat a jít pomalu na 1800 kcal. Ale jist dopoledne i ovoce misto tyčinky a odpoledne zeleninu, oběd maso a večeře třeba ryba.

Dana (Po, 6. 8. 2012 - 10:08)

tak tato dieta je holý nesmysl, buď ji budeš držet doživotně a stane se z tebe anorektička, nebo své tělo budeš tak dlouho trápit pocitem hladu, že pak uloží rezervy ze sebemenšího více kalorického jídla, navíc jíst snídani až v 11 je hloupost, nemáš nastartovaný metabolismus a tím hladověním si ho ještě zpomalíš, zhorší se ti pleť, bude ti páchnout z úst, vypadávat vlasy a kazit se zuby, takže dlouhodobě se takhle žít nedá. nezačneš - li sportovat, nabereš 2x tolik než zhubneš,tvá dieta je nesmysl

Reklama (Ne, 5. 10. 2008 - 18:10)

Reklama---Reklama---Reklama...vypadněte už!!

Eva (Pá, 12. 9. 2008 - 13:09)

Určitě bude čtyřikrát větší než ta moje a jídelníčky aby sis propočítávala sama.To já je mám hotové. www.kgdolu.estranky.cz

ck (Pá, 12. 9. 2008 - 12:09)

Taky by mě zajímala cena u paní doktorky Cajthamlové.

lucka (Po, 21. 7. 2008 - 14:07)

myslim, ze prinejmensim netusis o cem mluvis, nerozumis zdravemu stravovani ani tomu, co nase telo potrebuje....ver mi, ze vim, o cem mluvim, aniz bych chtela jsem prestala jist a dostala se hrobnikovi na lopatu ve 25letech jen diky tomu, ze jsem nechtela pribrat, nakonec jse skoncila s vahou 34 kilo a dneska dekuju za kazdy novy den!!! nase telo potrebuje minimalne 1500kcal a to nejmene, ver, ze i to je malo!...je uplne normalni dat si nejaky ten zakusek, nebo si obcas dojit na pizzu nebo si dat hamburger. Pokud to nejis denne, telu to neublizi!

Jste to, co jít (Čt, 24. 5. 2007 - 18:05)

Byl jste někdo u K. Cajthamlové osobně? zajímá mě cena, díky

Návštěvník (Čt, 24. 5. 2007 - 17:05)

PUDr. Kateřina Mauerová
Interní ordinace. Homeopatie, systemická psychoterapie, nutriční poradenství.

Washingtonova 1622/9
110 00 Praha-Nové Město
Mobil: +420 605 101 121
E-mail: kmauerova"seznam.cz

Jste to, co jít (Čt, 24. 5. 2007 - 11:05)

MUDr. Kateřina Cajthamlová
Interní ordinace. Homeopatie, systemická psychoterapie, nutriční poradenství.

Washingtonova 1622/9
110 00 Praha-Nové Město
Mobil: +420 605 101 121
E-mail: kcajthamlova"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář