Reklama

Dispoziční prognostika

Hanka (Pá, 14. 9. 2012 - 12:09)

Musím reagovat na různé a hlavně negativní názory na dispoziční prognostiku.Před třemi lety díky psychickým problémům jsem se dostala až k psychiatrovi a psychologovi.Tady bych řekla,že je to jen o penězích.Psychiatr mi jen píše léky a bere manipulační poplatek.K ničemu to nevedlo,ba naopak můj stav byl čím dál horší.Krátce řečeno-neustálý strach ze všeho a fůra úzkosti.Přes spolužačku jsem se dostala k dispoziční prognostice.Už po první návštěvě jsem pocítila úžasnou úlevu a můj už nesnesitelný stav se zlepšil.Ale pokud někdo neví nic o duchovnu a nevěří na generační dispozice a problémy,jistě mu to nepomůže.Evi,držím palce.

Eva (Čt, 13. 9. 2012 - 11:09)

Ďakujem, pomohli ste mi :)

evo (Čt, 13. 9. 2012 - 07:09)

no ono je to trošku...Opravdu to chce klid. Je to jen jejich sugesce. Nasadí vám brouka do hlavy a submisivnější povahy se jim podvolí. Nic vám reálně není schopen udělat. Nic. Zajděte si za doktorem, případně za psychologem či psychiatrem a nemějte z ničeho strach. Svůj život si řiďte sama. Takových lidí "božskému" Matuškovi projde denně rukama deset. Což je pro něj 12 tisíc, a to ho hlavně zajímá. Takže se opravdu snažte dostat do psychické pohody a žijte tak, aby jste byla spokojená. On za vás žít nemůže. A odstřihněte se od nich úplně. Maximálně vás mohl zhypnotizovat , toť vše. A co vím o hypnoze, tak nelze , aby vás v hypnóze přiměl dělat něco, co vaše podvědomí nechce. V každém případě ne nadarmo je Matušek jejich nejvyšší. Vypadá to , že je i nejvyšší dacan!!

Evě (St, 12. 9. 2012 - 23:09)

no ono je to trošku...Hlavně se jich nesmíte bát. Soustřeďte se a říkejte si, že odmítáte a nechcete všechny jejich programy.

Eva (St, 12. 9. 2012 - 20:09)

no ono je to trošku zložitejšie, ja ked som bola naposledy, u Matuška, on mi tam niečo robil, mal nejaký červený talismánek tomu hovoril, ja neviem či ma náhodou nejako nehypnotizoval alebo tak,určite tam nastala nejaká negatívna autosugescia, mám pocit že aj ked sa akokolvek snažím to nedokážem ovplivniť, a odvtedy mi je proste furt zle..ja viem že to znie strašne... ale ozaj je to pravda :( ale tak skúsim s tým bojovať, iné mi ani neostáva.

Eva (St, 12. 9. 2012 - 20:09)

Chce to dle mých...Ďakujem veľmi pekne za radu.

pro Evu (St, 12. 9. 2012 - 20:09)

...je toho samozrejme ešte...Chce to dle mých zkušeností hlavně toto: 1) srovnat si v hlavě myšlenky, odprostit se od jejich nesmyslných kleteb a všech jejich hovadin2) stýkat se s někým, kdo tě má rád a přivedete tě na jiné, pozitivní myšlenky3) věnovat se co nejvíce tomu , co tě baví ( sport, práce, divadlo, kino, tancování nebo jakýkoliv jiný koníček)4) uvědomit si, že tak , jako ti s ničím nepomůžou , tak ti ani nijak neublíží. Nemít strach. Ze strachu totiž žijí.A dokud nebudeš v poho, tak raději ani nenavštěvuj tyto stránky. :-)

Eva (St, 12. 9. 2012 - 20:09)

...je toho samozrejme ešte viacej, padanie vlasov, neuveritelná únava, strata vitality, energie, depresie, ponižovanie,ohrozovanie môjho zdravia, a počas vzťahu rady aby som chodila za inými mužmi...

Eva (St, 12. 9. 2012 - 20:09)

Ocením každú radu.

Eva (St, 12. 9. 2012 - 19:09)

Dobrý deň,prečítala som si celú diskusiu, a ako by som sa našla v ľuďoch , ktorí mali s DIPOM problémy, prehnaná úcta k dispozičnému prognostikovi, počúvanie na slovo čo povie virgula,kliatby.. Strata majetku, práce a partnera, všetko samozrejme na radu dispozičnej prognostičky,a postupne aj duševného a fyzického zdravia(musela som vysadiť lieky ktoré som brala 6 rokov) a dokonca pekného vzhladu, prosím vás je tu nikto taký , čo mal problémy , ale dostal sa z toho? ako dlho to trvalo než vám dali pokoj? dá sa toho vôbec niekedy zbaviť? to nehovorím o tom, že veci,ktoré som jej hovorila na sedeniach išli všetky von...takže ešte k tomu aj ohováranie. Aby toho nebolo málo strašné problémy so spánkom. Chodila som aj do školy,a nikdy by ma nenapadlo , že budem písať tieto riadky, tak strašne som jej verila. Prosím Vás ak t u mal niekto podobné problémy ako dlho to trvalo, a čo vám pomohlo? Ďakujem.

.... (St, 12. 9. 2012 - 14:09)

ja si myslím, že pravda vždy vyjde najavo, a ak robia niečo zlé ľudia sa to časom dozvedia a prídu na to :(

a čo (St, 12. 9. 2012 - 12:09)

Jsou. Třetím rokem se s...a čo jej spravili? aj vie presne že čo?

*** (St, 12. 9. 2012 - 10:09)

a sú tu takí čo im...Jsou. Třetím rokem se s manželkou snažíme dostat zpět na nohy naši dobrou kamarádku. Před setkáním s dipem to byla veselá, optimistícká žena. A teď? Pravý opak.

*** (St, 12. 9. 2012 - 10:09)

by to chtělo, aby se...Mají to promyšlené - všechno se přece děje dobrovolně, nikoho do ničeho nenutí. Jen radí. Ale blbě...

.... (St, 12. 9. 2012 - 09:09)

Veď sa tu píše, že nič nevedia, nič nedokážu, tak o akom ublížení to píšete?

.... (Út, 11. 9. 2012 - 19:09)

veď sú nejaké zákony, ľudia si predsa nemôžu robiť len tak čo len chcú, ak tu aj nejakí ublížení sú tak si myslím, že sa ich boja.

.... (Út, 11. 9. 2012 - 19:09)

a sú tu takí čo im spôsobili psychickú alebo fyzickú ujmu?

Asi (Po, 10. 9. 2012 - 11:09)

a neviete niekto náhodou,...by to chtělo, aby se postižení klienti dali dohromady a podali hromadnou žalobu.

.......... (Po, 10. 9. 2012 - 08:09)

a neviete niekto náhodou,...že tam mají daňové úniky je stoprocentní. Jenže to je tvrzení proti tvrzení a navíc celková částka je sice v řádech milionů, ovšem skládá se to jen z tisícovek, což je prakticky dokazatelný jen přečin . Nějaké ublížení fyzické či psychické není prokazatelné. To mají vymyšlené a ošetřené detailně.

dotaz (Ne, 9. 9. 2012 - 14:09)

a neviete niekto náhodou, nepodal na nich nikto žalobu alebo niečo také? nemali s tým nikdy problémy? vždy tam bolo všetko v poriadku? dakujem za info.

Reklama

Přidat komentář