Reklama

Dispoziční prognostika

nic moc (Út, 4. 9. 2012 - 16:09)

mne to taky smrdí....

.... (Út, 4. 9. 2012 - 15:09)

a človek je na klientele sám, nemôžete vedieť, čo vám tam ten super dipák spraví, môže vás zhypnotizovať, ´´vložiť´´ nejakú autosugesciu do hlavy, s ľudskou myslou nie je ťažké manipulovať, ved to dokáže aj kvalitný psychiater ak by chcel náhodou svojmu pacientovi ublížiť, ono ten bludný balvan nebude zo srandy.

#NÁZEV? (Út, 4. 9. 2012 - 15:09)

To co píšete má hlavu i...ja si tiež myslím že silno manipulujú s ľudskou myslou, ale nechápem čo z toho majú, bola by som zvedavá či ked študent opustí školu je šťastnejší, alebo či do konca života chodí na klientely. A pokial viem ak aj človek zaplatí za klientelu, nedostane blok, ani žiadny doklad, nič...ako im to môže vôbec niekto dovoliť, nechápem to.

pro Víťu i Fera (Út, 4. 9. 2012 - 14:09)

Zdravím,původně jsem...To co píšete má hlavu i patu , ale myslím, že je po všech stránkách lepší navštívit vystudovaného psychologa nežli "vystudovaného" dipáka. Pro Víťu jen tolik: přestože vás neznám, dovolím si tvrdit, že je s vámi manipulováno, ale vy si to neuvědomujete. Buďto podvědomě nechcete anebo dokonce vědomě. Ale to je jen můj názor, podle mých zkušeností , kdy se znám s několika výbornými lidmi ( ženami ) , které si ale nejsou schopny uvědomit, jak jsou na tom závislé a jak nedokáží v těchto otázkách týkajících se dipu , přemýšlet racionálně a být nad věcí. Každopádně žádné nadpřirozené nebo mimo fyzikální jevy nelze vlastním ani žádným jiným mozkem ovlivnit. Je to jen krásná dipácká teorie. Pokud si toto uvědomujete, pak je to v pořádku. Bavte se s tím, zpívejte, tancujte , chlastejte spolu, ale neztrácejte z vědomí, že je to jen hra. :-)

Víťa (Út, 4. 9. 2012 - 12:09)

By mě zajímaly kritéria...Zdravím,původně jsem vůbec nechtěla do diskuze zasahovat.Ostatně to nedělám nikdy a nikde.Studuji "jejich"akademii,nikdy,nikdy mne nikdo k ničemu nenutil,nikdy mi nikdo nepřeprogramovával mozek,studium je naprosto nezávazné,můžete z něj kdykoliv odejít,nikdo Vám nikdy ničím nevyhrožuje,to,že setrváte je jen Vaše volba.To,že "vyhovujete" znamená,že máte vlastnosti a potenciál,který lidem bude ku prospěchu.Tedy ho použijete pro dobro.Člověk bez etiky tam nemá co dělat.Tím se nechci před nikým povyšovat,možná ani já nedostuduji.Budu ale obohacena naprosto jiným pohledem na svět,který mi byl tímto studiem nastíněn.Podotýkám nastíněn,rozprostřen,nabídnut,nikoliv vnucován.Každý člověk je jedinečný,každý má jiné dispozice,je na každém,jestli chce rozvíjet ty dobré,nebo ty špatné,které ať chceme,či nechceme v každém dřímají...Je smutné,že tolik lidí zde věří,aniž by se přesvědčili.Ne,není to žádná reklama na návštěvy klientel,každý ať si kočíruje žití sám.Každý má svobodnou volbu.Je smutné,že pan Martin nepochopil,proč nemohl zůstat a dokončit načaté studium.Podotýkám,že ho osobně neznám,jen z těchto stránek.Přeji mu,ať se brzy uzdraví a podotýkám,že ač chodil na klientely jak píše,ne vždy se podaří člověka "vyléčit",ale rozhodně tyto návštěvy nevyprovokovaly jeho problém.Nechávám na zvážení každého...

fero (Po, 3. 9. 2012 - 19:09)

Nepríde vám trocha divné,...Samozrejme nie je to "len takto zadarmo", sedenie u nich niečo stojí a je to vlastne väčšinou také nakopnutie - čo robiť, kam ísť. Ak sa človek potom sám nesnaží, tak to nemá význam, očakávať zázraky a nič pre to nerobiť sa nedá.

Cerebros (Ne, 2. 9. 2012 - 20:09)

Proboha kde jste vzal ty...Martine,Martine,tak nevím jestli trpíte "ztrátou paměti",nebo je to další příznak rozvíjející se duševní poruchy.Nicméně tady jsem Vám nahrál veškerou naši konverzaci: http://ulozto.cz/xbe4Rcs/halovscerebros-doc Jen podotýkám,že jediné co jsem změnil, je Vaše jméno.

::: (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Ja som spokojný klient....Nepríde vám trocha divné, že dostanete pomoc len takto zadarmo? Ved ked je človek chorý musí sa liečiť, ak chce byť úspešný v podnikaní, musí sa snažiť, ak by mi jedna návšteva zabezpečila úspech v práci a zdravie, len tak bez môjho pričinenia chodil by tam každý, a ich školu by uznal aj štát. Pokial viem akreditáciu nemajú.

MU (Pá, 31. 8. 2012 - 17:08)

I uvnitř DIPáků jsou...a čo to znamená mocenské boje ?

fero (Pá, 31. 8. 2012 - 11:08)

Ja som spokojný klient. Začalo to vyriešením zdravotných problémov a zatiaľ posledným úspechom je stabilizovaný stav psychiky, dobrá nálada a lepšie výsledky v podnikaní. Je jasné, že sa môže namietať, že by sa to vyriešilo aj bez DIPu. Ale presne tak sa dá namietať, že problémy klientom nespôsobil DIP, ale si ich spôsobili sami a DIPu nedovolili, aby im pomohol...

k (Čt, 30. 8. 2012 - 10:08)

Petra Matuška znám 10 let a...Je to evidentní, že nikdo anebo skoro nikdo nemá pocit, že dip funguje , takže zde chybí příspěvky klientů, kteří by oslavovali dip. Kromě např. Cerebrose, ale to není klient, nýbrž provozovatel této teorie.

Martin (St, 29. 8. 2012 - 21:08)

Rozumný a znalý to nemůže... Proboha kde jste vzal ty nadávky, vy manipulujete s tím, co jsem napsal. Jenom jednou jsem vám řekl, že jste komunista a fašista, protože jste napsal, že jsem podle vás, podle své filozofie vrah. Přitom vy jste stoprocentně používali prostředky na zhazování elektriky a brali jste zákon do vlastních rukou, což dělal kdo? A to jsem napsal jen jednou. Je nesmysl, abych byl podle filozofie vrah, aby byl kdokoli, nejsem podle žádné filozofie vrah, cokoli jsem nikdy nepoužival, abych poškozoval lidi. Vrahem může být jen ten co vraždil. Ty vyhvězdičkované vulgarismy typu id...., jste si dosadil, protože jsem vás nikdy nenapsal, že jste id..... . Manipulujete s textem a toto znění je zmanipulované, tohle to znění neznám a nikdy jsem vám ho nenapsal, nikdy, nikdy jsem vám nenapsal, že jste id.... nebo zas.... ideologické hyeny. Můžete mi sdělit co vás vede k tomu, že manipulujete s textem? Nebo vám snad tento text tak došel už upravený, nebo ho někdo snad upravil potom, tak jak byly zde upravené jiné příspěvky? Nikdy jsem vás nenazval id...., nikdy, ani zas.... idiologickým čímkoli, nikdy. Můžete mi říci co vás vedlo k úpravě tohoto textu, nebo jste si chtěl konečně něco upravit k obrazu svému? Pokud jste si to tedy upravil sám, upravil jste si to nejspíž tak, jak vás někteří vidí, aby jste se měl v čem vzhlížet, což je nakonec vaše chyba, protože mají s vámi právě takovou zkušenost. Ta zkušenost vás v úpravě, asi inspirovala. Nakonec jste za ni ani nemusel platit, vyšla vás levně, i když se říká, že čas jsou peníze. Nakonec ty vulgarismy, kýmkoli dosazené, jak jsem četl, tam sedí, v tomto upraveném textu, nikdo nepozná, že by mohly pocházet od někoho jiného. Dobrá práce. Co sleduje nevím. Ale můžete mi to říct? Dokázat to bohužel nemůžu, protože jsem vše z diskuze smazal. Nakonec je mi to jedno, pokud je to totiž něčí vyzitkou tak vaší, spokojený zákazník nemá žádný důvod vám oponovat a očemkoli pochybovat. Pro něj vždy budete vším tím, co představuje vše dobré a správné.

pripájam sa (Út, 28. 8. 2012 - 13:08)

Mám podobné...Nech si to človek radšej dobre premyslí, než pôjde k nim. Ja sa ich bojím dodnes, a to poriadne :-(

.... (Út, 28. 8. 2012 - 13:08)

Odborníci ze společnosti Noetis vytrvale rozvíjejí umění na dálku přeprogamovávat mozky. Spolehlivě teleportují i hotovost zoufalých klientů na své účty, za což si Bludný balvan bezesporu zaslouží. Veřejnost snad pochopí, že vhodnější pojmenování dispozičního prognostika neokybernetika je okultní šarlatán neopodvodník. http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1173690448

.. (Út, 28. 8. 2012 - 11:08)

Mám podobné...I uvnitř DIPáků jsou velké mocenské boje. Tak jako ve všech společnostech. A Matušek je vnímá, a hodně si kryje záda. Takže ano, minimálně opatrnost je na místě.

souhlas (Út, 28. 8. 2012 - 09:08)

ja som k nemu tiež chodila,...Mám podobné zkušenosti.Bojí se ho i "vlastní lidi". Opatrnost je na místě.

Cerebros (Po, 27. 8. 2012 - 23:08)

Konec textu.Vulgarismy jsem musel "vyhvězdičkovat",protože na těchto stránkách jsou takto nastavené filtry.

Cerebros (Po, 27. 8. 2012 - 23:08)

Rozumný a znalý to nemůže jakoli zneužít k čemukoli, kdežto váž ničitel je zneužitelný kdykoli, vy deb*** id***. Podle vlastní logiky jste vrah vy a potencionální. Tak jako ten co se na doktorce přiznal, že chtěli po něm dispoziční prognostici, aby zhazoval elektriku určitým lidem a to také dělal, jak se přiznal, ale jeho příspěvek časem zmizel. Jak si to vysvětlujete. Měl by jste si to vysvětlit tak, že jste jen potencionální vrazi a k tomu se hlásite. Vy fašisto a komunisto uznávejte dál fašistickou a komunistickou filozofii to vám jde, vy fašisto a komunisto. Berte dál zákon do vlastníh rukou vy fašisto a komunisto, protože oni to dělali, tak jako ten pán co zhazoval pro dispoziční prognostiky elektriku, což vy najednou popíráte, ale on se přiznal. Hájite a dávate se na stranu fašistu a komunistu, vy id*** a ještě ne nechápete. Obhajujete fašistickou a komunistickou filozofii a mne nařknete z fašizmu a komunizmu, vy deb*** fašistické prase, už si svámi nebudi jinak dopisovat a končím nenechám se od fašisty a komunisti urážet. U dobrozla, by jste musel zlikvidovat nejdříve sebe, pokud byjste chtěl kvůli zlu někoho likvidovat vy id***, ale to nikdy nepochopíte protože jste id***, id***. Konec vy id***, zastaváte se fašistické a komunistické filozofie a proto jste podle svojí logiky id*** fašista a komunista. Z filozofických myšlenek se stávají ideje a ideologie, pokud chcete tyto myšlenky zavést do společnosti a o to se snažíte vy, tak jako kledby, uřknutí, zóny, pojmy, které se snažite závadět do splečnosti, aby jste měli z čeho těžit, vy zas***** ideologické hyeny. Já neusilují závadět do společnosti jakékoli své myšlenky, mám je napsané pro sebe vy ideologický id***. Jo a Sohr mi nic neřek, držel hubu, to já jsem mu řek svoje.Sbohem.

Cerebros (Po, 27. 8. 2012 - 23:08)

A Tady je Vaše odpověď: Že jste fašista a komunista vy to víte nejlépe vy, vy fašisto a komunisto, podle vás jste nejchytřejši vy a tak to musí být a přitom uznávate všechny filozofické systémy jako i fašismus a komunismus, jestli vám nedošlo jste fašista a komunista vy, já žádný fašismus a komunismus neuznávám, tak jako vy, a především jejich filozofii a ideologii. Protože z filozofie se stává ideologie teprve tehdy, když se snaží aktér ji zavést do praxe společnosti. protože z filozofické teze se stavá ideje, kterou chce aktér zavést do společnosti. Vrah jste především vy, vy máte prostředky ne já a pokud si myslíte, že na vás někdo může psychicky likvidovat na dálku, jste nejspíž id***. Nikdy jsem ničím nenaznačil, že bych byl vrah. Nikdy mne ani nenapadlo nikoho vraždit , ale vás asi jo, když tvdíte, že všechno jde obrátit a obrátil jste to vy. Pokud jste části dobrozla, musel byste zlikvidovat sebe, pokud by jse začal, kvůli zlu, kohokoli likvidovat.

QQQ (Po, 27. 8. 2012 - 23:08)

???

Reklama

Přidat komentář