Reklama

Dlouhé nehty

Ivan (Ne, 10. 1. 2016 - 01:01)

Zvlastni fenomen, na zakladce po prazdninach tak v sedme nebo osme vim ze spoluzacka prisla s nehty ktere pred tim nemela a hlavne si je pestovala cim dal delsi. Strasne me to znervoznovalo, nevim proc, snad ten znak dospelosti a jakoby provokativni vyraz vyssiho postaveni a marnivosti, nevim to i vzrusovalo. Vim ze jsem nebyl sam a jako kluci jsme meli pocit, ze ji musime chranit a taky jsme byli pysny hlavne kdyz jsme nekam sli, ze jsme mezi odtatnima tridama vyjimecny i diky ni...nevim...mel nekdo podobne pocity?

longnails (Pá, 27. 2. 2015 - 00:02)

Jo taky bych se asi chodil dívat na drápky, zvláště když by byly nějak mimořádné (dlouhé nebo špičaté) jaké se hned tak nevidí. Napiš nám na jaké drápky jsi manžela chytila, jak byly dlouhé a barevnénebo kdyby byla fotečka, bylo by to hodně dobré. Zajímavé je, že všichni tvrdí, že se chlapům dlouhé nehty nelíbí, ale já bych spíše řekl, že je to naopak. Jsou totiž velmi sexy.

Izi (St, 4. 2. 2015 - 17:02)

Zbalila sem svého manžela na svoje drápky.Chodil se ne ně koukat tak dlouho až byl omotaný:))

Izi (St, 4. 2. 2015 - 17:02)

Zbalila sem svého manžela na svoje drápky.Chodil se ne ně koukat tak dlouho až byl omotaný:))

Petr (Ne, 2. 6. 2013 - 15:06)

Holky, nalepila jsem si...Za sebe mohu říci, že dlouhé nehty (nalepovací) se mi naopak hnusí. Je to absolutně nepřirózené. Dost se divím, proč si je ženy nechávají dělat, ačkoli jim vadí v jakékoli činnosti. Jednou jsme měli na konkursu slečnu, která přišla s těmito nehty. Ucházela se o místo obchodního zástupce. Ředitel jí dal, aby vzala něco do ruky, ono jí to z těch drápů vypadlo a ředitel řekl jen : "Na shledanou".

Sára (Ne, 2. 6. 2013 - 15:06)

dlouhé,hodně dlouhé...moje...Holky, nalepila jsem si dlouhé gelové nehty, ale pak se nedalo nic dělat, ani jsem si nedokázala normálně utřít zadek, fakt! Takže dlouhé nehty hodnotím jako velké minus!

longnails (Čt, 7. 8. 2014 - 10:08)

Ty troubo, co ti je do jejich zadku, ať si ho utírají jak umí. Nicméně jsem rád, že po dlouhé době vůbec někdo reaguje na tyto příspěvky. Doufám, že ti úchylové už na tyto stránky zapomněli a bude tu normální diskuze o nošení dlouhých nehtů na rukou a v poslední době hlavně u afroameričanek jde i o dlouhé nehty na nohou, což je jistě také velice zajímavé a neobvyklé. U nás se s tím samozřejmě setkáte jen velmi zřídka a to je škoda. Takže vítáme do diskuze všechny majitelky dlouhých nehtů.

!!! (Pá, 1. 8. 2014 - 19:08)

S takovejma drapákama si ani nemůžou pořádně utřít zadek! Zato se s nima můžou dobře odlupovat kaštany!

DJSM (Pá, 1. 8. 2014 - 14:08)

dlouhé,hodně dlouhé...moje...Oli, jak asi dlouhe? Ja nekdy na jare odstrihaval asi 20tydenni kusy na nohou, cca 1-2 cm presah a na rukou zrovna mam tak pulcm nehty (bily konec), ale budou muset jit dolu, uz mi to vadi...

waranek_Nailist (Čt, 23. 12. 2010 - 09:12)
waranek_Nailist (Čt, 23. 12. 2010 - 09:12)

Jů, děvčátka jsem moc rád, že nám diskuse naprosto neumřela...jste velké pěstitelské šikulky....a fandím Vám....na oplátku bych Vám ty Vaše drápky milerád pochválil či jinak ohodnotil, ale pokud je nevidím, nemám co hodnotit...
Věřím, že se mezi vámi najde provokavá nehtařka a zašle mi na mail nějaké pěkné vánoční nehtové přáníčko...
Přeji Vám lehké prožití svátků a co nejkvalitnější růst nehtíků v dalším roce:o))

Ahoj Jano (Čt, 16. 12. 2010 - 11:12)

O kolik je mívás delší než 7? Máš přesah 7 milimetrů nebo centimetrů?

Jana (Čt, 16. 12. 2010 - 10:12)

Ahoj Leono a všechny...Ahoj Žanetko,já také mám dlouhé nehty,nikdy jsem neměla krátké,velice si na tom zakládám,nyní mám přesah 7 ale mívám i delší,také s tím udělám všechno,jsou to moje přírodní nehty.

?? (St, 15. 12. 2010 - 10:12)

Jó a prdel ti někdo musí chodit utírat! Né? Ale dobře se s nima můžou dloubat kaštany !!

Kamila (St, 15. 12. 2010 - 10:12)

Co jsou to pro tebe co...teda samozřejmě měřím to jako přesah

Kamila (St, 15. 12. 2010 - 10:12)

Co jsou to pro tebe co...Tak 1,5cm pak už mi to jde na nervy

Pro Kamilu (St, 15. 12. 2010 - 10:12)

Co jsou to pro tebe co nejdelší nehty?

Daniela (Po, 13. 12. 2010 - 20:12)

Tak to jo. Hezký. Taky to...No já si teda myslim, že to co se nosilo před moc lety už nemáme napodobovat. Jak by to vypadalo, kdyby se někdo dneska objevil v práci v šatech z té doby, nebo mužský v planďákách. Já jsem pro to, aby jsme se aspoň trochu pořád přizpůsobovali.

Kamila (Po, 13. 12. 2010 - 20:12)

Chtěla bych vědět, co si o...Tak to jo. Hezký. Taky to mám tak podobně. Chtěla bych je mít co nejdelší, mám je asi ještě trochu delší než ty Blanko. Na nohách stejný lak, ale upravené nakrátko.

vp (Pá, 10. 12. 2010 - 22:12)

Chtěla bych vědět, co si o...Blanko fandím Ti. Jsem rád, že jsem náhodou narazil na Tvůj příspěvek. Podle mě není nic ženštějšího, než právě tahle úprava. Je to hezké, elegantní a vzrušující. Určitě to neměň. Je jedno, že se to nosilo kdysi, hlavní je jak to působí :-)

Reklama

Přidat komentář