Reklama

Dlouhé nehty

Zdenek (St, 7. 4. 2010 - 10:04)

Val, jak dlouhé drápy přes okraj jste něli s kámoškou v pubertě a jak dlouho jste je nosili?

Val (Út, 6. 4. 2010 - 19:04)

Málo které sporty jdou dobře s dlouhými nehty. Při placení vždycky nastavuji ruku,aby my prodavačka dala drobné přímo do ruky, abych je nemusela zbízat, ale některé raději škodolibě rozhodí drobné na pult abych je nusela zbírat. Jinak všechny drobné předměty jdou s nehty zbírat hůř než s krátkými a to už mám krátké proti tomu jaké jsem mívala v pubertě a ještě po bubertě.

Olga (Út, 6. 4. 2010 - 19:04)

Olgo, vždycky mě napadne...Při běžném životě je to jen pár drobností, které trochu omezují. Mně třeba dělalo (vlastně pořád dělá) problémy sbírat drobné předměty. Někdo tu už psal o mincích. Prodavačky v tomhle občas dělají až schválnosti a rozhodí mince tak, že skoro nejdou posbírat. Jednou jsem si taky ošklivě zalomila nehte při otevírání auta. To bolelo jako čert, takže jsem si pak už zatraceně dávala pozor.
Asi to nejde dohromady s nějakými sporty, ale to jsem nezokušela.

Val (Út, 6. 4. 2010 - 18:04)

Oprava nehty nosím 2-2,5cm celé né volný okraj jak by si mohl někdo myslet.

Val (Út, 6. 4. 2010 - 17:04)

V pubertě jsme byli s kámoškou velké frajerky, když jsme měli pořádně dlouhé drápy přes okraj. Dnes nosím jen 2-2,5cm a jsem také spokojená. V pubertě to bylo nevybouřené mládí.

Martina (Út, 6. 4. 2010 - 16:04)

Ženy s dlouhými nehty vídám hodně, vždyť dlouhé gelovky a akrylovky nosí každá druhá. Někdy zahlédnu ženu s hodně dlouhými nehty které se my většinou líbí, když jsou hezky upravené. U jiných se my líbí hodně dlouhé nehty, ale sama je z prktických důvodů nenosím.

Zdenek (Út, 6. 4. 2010 - 13:04)

Olgo, vždycky mě napadne když vidím ženu s hodně dlouhými nehty jestli ji nepřekážejí a jestli s nimi může všechno dělat. Moc často si tuhle otázku nedávám prože já osobně skoro vůbec žádné ženy s hodně dloumi nehty nevídám. Jak jste na tom vy?

Olga (Út, 6. 4. 2010 - 13:04)

Zdeňku, jak jsem tu psala před nějakou dobou, měla jsem nehty víc než 2 cm přes okraj. Loni na podzim jsem si kvůli práci nechala udělat asi o 1 cm kratší. Přece jen se mi s nima teď lépe a rychleji píše na klávesnici. Taky odpadly některé drobné problémy každodenního života, které jsem s hodně dlouhými nehty několik let zvládala.

Zdenek (Út, 6. 4. 2010 - 13:04)

Zuzi, určitě nějaké fotky posli a jestli najdeš fotky ještě delších nehtů než máš na fotkách. Olgo, jesli se zas vrátíš k dlouhým drápům tak ti jen fandím.

Zuz (Út, 6. 4. 2010 - 12:04)

Olgo děkuji za kompliment. Mám dlouhé hubené ruce až moc, já vím :) Ještě možná doma najdu nějaké fotečky, tak pošlu, jestli chcete. Hezký den.

Jiří (Út, 6. 4. 2010 - 12:04)

Hledame dívky,ženy ve věku 18-35 let na focení dlouhých nehtu at už přírodních nebo umělych(gelovych),nutnost krasné ruce bez jízev.Vybrané ženy,dívky pojedou na floridu na nafocení kalendaře a jejich foto bude i nejprestižnějším časopisu nails.Casting probíha v Čr.Více info na našich strankach www.ournails.com.Své fotografie zasílejte na uvedeny email.
[email protected]

Zdenek (Po, 5. 4. 2010 - 21:04)

Olgo, ty jsi také nosívala dlouhé drápy a kolik cenťáků?

Olga (Po, 5. 4. 2010 - 20:04)

Máš Zuzi vážně krásný nehty. K tvým štíhlým rukám se taková délka navíc perfektně hodí, takže ani ty tři cm nepůsobí nijak lacině.
Skoro se mi při pohledu na ně chce vrátit se k drápům také :)

Zdenek (Ne, 4. 4. 2010 - 21:04)

Kláro, neměl jsem na mysli, že závist mluví zrovna z tebe, ale některé ženské když si nemůžou dovolit to co se jim líbí tak to dokážou závistivě kritizovat. Ale to není jen u ženských.

Zdenek (Ne, 4. 4. 2010 - 21:04)

Kláro, souhlasím s tebou. O nehty si nějak nepeči a jako chlap dlouhé nemám jen mám rád čisté nehty, ale to by měla být samozřemost u každého. V zrcadle se půl hodiny ani náhodou nevzhlížím. Já bych zas nechtěl nějakou fiflenu která musí mít kažbý týdem novou módu. Čistá decentně upravená mi říká víc než nějaká modelka.

Klára (Ne, 4. 4. 2010 - 21:04)

zuzo nehty máš nádherné....Zdenku, můžu tě ujistit, že ze mě teda závist rozhodně nemluví. Nevim, proč taky. Kdybych chtěla 3cm dlouhý nehty, tak si je taky nechám udělat. Mně se prostě pouze líběj ženský, který jsou sice upravený, ale decentně. To samý platí i o chlapech, já bych si prostě nějakýho modela, kterej se vzhlíží půl hodiny v zrcadle a pečuje o nehtíky, aby je měl krásný, nechtěla. Řekla bych, že právě v přirozenosti je krása. Ne v něčem, co na sebe načmáráme a pak se s tím předvádíme

Zdenek (Ne, 4. 4. 2010 - 19:04)

zuzo, tak to jsi bobrá, že ti v ničem nepřekážejí. Některé ženy nemají tak dlouhé nehty jen proto, že by jim překáželi, ale jinak by se jim také líbili.

zuza (Ne, 4. 4. 2010 - 18:04)

Je to konečná délka, delší už nechci, takhle to stačí :)Nepřekážejí mi při ničem, ani při zahrádce ani při vaření. Zrovna jsem dodělala bramborový salát. Mám hotelovku, tak vařím furt, baví mě to, tak žádná činnost mi v nehtech nepřekáží .

Zdenek (Ne, 4. 4. 2010 - 18:04)

zuzo nehty máš nádherné. Necháš si je narůst ještě delší nebo to je konečná délka? Souhlasím když chceš vypadat hezky tak k tomu patří i dlouhé nehty. Nepřekážejí ti při některých činnostech? zuzo z některých ženských mluví jem závist, že tak dlouhé nehty nemůžou nít. Fandím ti a přeji ještě delší. Tak dlouhé má málo která ženská aspoň já tak dlouhé nehty noc nevídám. Nevím jak ty?

zuza (Ne, 4. 4. 2010 - 18:04)

Mě to nevadí, když se to někomu nelíbí, ale mám spíše pozitivní názory, hlavně tedy od chlapů. A komu se moje nehty nelíbí, tak at na mě nekouká. Neřeším to. Je to moje image. Vypadat hezky se vším všudy .

Reklama

Přidat komentář