Reklama

Dlouhé nehty

snoopyxcz (Ne, 9. 8. 2009 - 19:08)

Štepo, já mám spoustu fotek extrémních drápků, sbírám to už přes 10 let. A holčiny s 15 cm drápky ? Podle mě je to holý nesmysl. Sama víš jak při každodenních činnostech dlouhé nehty trpí a každou chvilku se bohužel nějaký zlomí a to musíš mít ještě super kvalitní nehty. Je pravda, viděl jsem na vlastní oči 10 cm nehty naší rekordmanky Jitky Geislerové, ale i ta je má pro zpevnění ještě potažené gelem. Takže podle mě jsi se svými 4 cm v první dvacítce u nás. Kdyby byly nějaké fotečky bylo by to super. A na nožkách i půl cm je úctyhodná délka, vyfoť si i nožičky ! To budeme všichni koukat.

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 18:08)

snoopyx na nožkách jsem mívala nejdelší tak půl cm. Ale ty máš asi nějaké fotky z netu nereálných hodně dlouhých drápků viď? Nebo se pletu? Co si myslíš o těch holčinách s 15cm drápkama jak sem píšou a píšou že jim v ničem vúbec nepřekážejí? To bych je moc ráda viděla jak s nimi všechno zvládnou.

snoopyxcz (Ne, 9. 8. 2009 - 17:08)

Ahoj Štěpo, no konečně tu máme majitelku opravdu dlouhých nehtů, 4 cm, jak jsi psala je opravdu super. Já bych je samozřejmě taky chtěl moc vidět. Kdyby ti to šlo poslat, tak na snoopyxcz"email.cz. Jinak já mám spoustu fotek a videí s tématikou dlouhých a extrémně dlouhých nehtů a to jak na rukou, tak i na nohou. A co Tvoje nožky ? Taky je zdobí dlouhé nehty ? To by bylo už fakt super.

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj až zjistí proč my nejdou odesílat fotečky tak pak pošlu dřív bohužel né. Ty máš nejaké reálné fotky dlouhých dráoků né nějaké nereálné z netu? Kluci co se ván tolik líbý na dlouhých u holek a žen a jak dlouhé se vám líbý?

jujiv (Ne, 9. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj Štěpo, rád bych viděl tvoje drápky,mohla bys mi prosím poslat foto na mail?? jujiv"seznam.cz kuju:)

Štěpa (Ne, 9. 8. 2009 - 10:08)

ahoj Radku děkuji ze kompliment a neboj zatím si nehty zkracovat nehodlám. Samozřejmě že je mám 4cm přes potažené gelem jinak by asi do takové délky nenaroatli i když nehty mám docela pevné.Nehty 4cm přes je pro tebe málo? Konečky mám rovné a nehty už jsou trošku zahlé protože od určité délky se už zahýbaji. Radku co říkáš tomu že tu píšou i takové holky nebo ženy že mají nehty 10 a 15cm? Já viděla na jedné ženě nejdelší tak 7-8cm. Ale žeby 15cm?

Radek (Ne, 9. 8. 2009 - 01:08)

Ahoj Štěpo...dlouhé 4cm přes nebo celkově...zahnute nebo rovné...máš konečky rovné nebo špičaté...zpevněne gelem nebo jen lak?...každopádně jsi šikulka..hlavně je nezkracuj :-)

štěpa (So, 8. 8. 2009 - 22:08)

Gytaristo a to se dá hrát s dloumi nehty i na kytaru? Já tedy na kytaru nehraju a kdybych hrála tak by my moje drápky při hraní vadili a měla bych je hnet zničené a to já nechci. Když jsou nehty dlouhé tak mají být pěkně upravené ale to i krátké a né nějak olámané jeko by asi byli od strun.

Gytarista (So, 8. 8. 2009 - 22:08)

Nosím běžně dlouhý nehty, páč jsem kytarista a trsátko nechci používat. Někdy si je i nalakuju načerno, jen tak z recese.

štěpa (So, 8. 8. 2009 - 13:08)

Ahoj holky které tu píšete o svích 10 a 15cm nehtech ráda bych vás viděla jak s tak dlouhými nehty vykonáváte běžné každodení činnosti. To už snat ani nejde. Já mám o proti vám nehty kraťoučké jen 4cm a přírodní a už mám snima někdy problémy. Třba při vindavéní bankomatní karty z bankomatu někdy i při placení sbírat drobné a zapínat snima džíny to už je také o trošku horší a ovládat mobil také.Co potom s 15 centimetrovími. Přěji vám je ale já bych tak dlouhé nít nemohla jako asi většina žen a holek. Tak dlouhé nehty Už nejsou častou ozdobou žen ale když vám vihovují ta vám je přeji.

waranek (Ne, 2. 8. 2009 - 20:08)

Diskuze mne samozřejmě zaujala...ne zaujmula...

waranek (Ne, 2. 8. 2009 - 20:08)

Ahoj nehty posedlí blázni a i Vy, kteří zde píšete třeba i z nelibosti...
Nevím, kdo sem zasílá poslední dobou tolik příspěvku, takže se koukej představit alespoň nějakou přezdívkou ať vím komu mám odepisovat. Dále Ti chci zdůraznit, aby jsi se pořád neptal na to samé, schazuješ Svou důstojnost k nehtům, taky jsem byl takový, za mlada jsem dost xchatoval a dělal si kamarádky s drápky po republice, což chci pořád. Dobrý, zeptej se na kontakt to je OK, ale nezahrávej si s dívkami, co sem píšou, jako i informacema posedlíma holčičkama. Ony co budou chtít, tak pověděj, alespoň doufám, že rádi napíšou spoustu zážitků a příběhů se svými drápky...jen to mnusejí být ty správný hravý koťata...
Nezlob se však na mne za toto mé připomínkování, rád jsem využil Tvé příspěvky ke svému...vůbec se ale nedivím Tvým "na tělo" dotazům, protože Ty slečínky sem doposud moc tajůplného nehtového rozpoložení nepřidaly...To neznamená, že se tu nic přívětivého nenaskytlo, ale koukejte se trošku polepšit Drahé a Vážené škrabky...

A proč nám Ty neznámí nepovíš nějaký svůj zážitek, který, Tě utvrzuje ve věření v dlouhé nehty???

No a co Ty číčo???Takto nás zde napínáš a ani se nepochlubíš???Jo to by jistě chrochtal, kdyby to stálo za to to tak bych si i zavískal..:o)

Vítej Snoopy, jo to věřím, že to stálo za houby s ženskými poklady. Už to bohužel není tak módní. Brzy nastřádám materiál a něco zašlu..

Zeptám se Vás taky naše ctěné, výše zmiňované slečny...je mezi Vámi taková, která by dokázala předvést své výpěstky???A i třeba taková, co by dovedla člověka, svým provokováním, k šílenství???

Děkuji mnohokrát za Vaše příspěvky, tako diskuze mě velice zaujmula a rád se s Vámi budu podílet událostmi a zkušennostmi tématu "DLOUHé NeHTy"...

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2009 - 10:08)

Já videl jednou u vody tak 40 letou ženu a ta měla na nohou neky s francouskou nanikůrou tak 2cm přesah. Čím dál tím víc se oběvují dlouhé nehty na nohou ale žen s extrémě dlouhými nehty na rukou ubývá a to je škoda.

snoopyxcz (Ne, 2. 8. 2009 - 01:08)

Tak jsem byl na pár dní v Chorvatsku a kromě všeho jiného jsem také koukal po dlouhých nehtech. No musím vám říct, celkově nic moc. Nalakované nehty má převážná většina žen, na nohou téměř každá, ale delší, to je bída. Přesto se pár případů našlo, docela mě dostala starší žena, kolem 50 s dlouhými nenalakovanými nehty na nohou. Tak kolem 1 cm přesah na všech prstech. Jinak tak normálně a gelovky, ale méně než u nás.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2009 - 20:07)

Holkky pochlubte se prosimvás jak máte dlouhé nehty a jak nejdelší jste viděli. Kluci pochlubte se také jak jste viděli nejdelší nehty v reálu.

Návštěvník (Čt, 13. 8. 2009 - 10:08)

Nech si narost nehty 5 cm a neobuješ si ani boty debile!Ani stránky v Českém jazyce by ti nešly obracet, takže češtinu a pravopis by ses stejně nedoučil. Optimální je tak do 1cm, pak jde vše bez omezení, ale víš co je to 5 cm?

Honza (Pá, 31. 7. 2009 - 08:07)

Docela pobavene jsem na to koukal :-)

Videl jsem ji ve Varsave.

Jinak co se delky tyce, to jsem tu uz napsal.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 23:07)

Honzo a nebál ses že ta holka nebo žena ten kondom s těmy nehty roztrhne a kde jsi ji vidě? Jak s 5cm nehtama dělala jiné věci a libyli se ti ty její 5cm nehty nebo se ti líbý ještě delší?

honza (Čt, 30. 7. 2009 - 20:07)

Utirat zadek jsem teda nevidel a asi ani neuvidim, protoze se nerad divam na ostatni lidi, kdyz vykonavaji potrebu.

Na vlastni oci jsem ale videl holku s nehty dlouhymi 5cm jak nasazuje kondom. Docela v pohode.

Jinak ten komentar s kastany mi prijde docela zabavny.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 11:07)

Honzo a jak jsi viděl nejdelší nehty na vlastní oči? Já tak 8cm. Ale tady někdo píše zě viděl 15cm nehty. Takové bych také rád viděl. Co ty?

Reklama

Přidat komentář