Reklama

dotaz na doktorku

Jitka lukasova (Čt, 17. 1. 2019 - 14:01)

Pani doktorko,prosim vas mam dotaz.Je mi 42 let a mam povazane vajecniky.Touzim opet po diteti.Muzu se nechat umele oplodnit?A hradi to RBP pojistovna?Dekuji

Mojimír (Pá, 7. 9. 2018 - 22:09)

Paní doktorko,
jsem mladý zajíc a chtěl bych už konečně prožít vášnivý milostný sex se ženou,ale nejde mi to nějakou vůbec oslovit.
Myslíte, že bych měl využít služby Jolany věštkyně, abych se netrápil zbytečně? Třeba opravdu mi není dáno se s nějakou vyspat?

Radím (Pá, 7. 9. 2018 - 19:09)

Dobrý den , jsem sama doma a...Běž třeba mýt okna, fakt to pomáhá.

hm (Pá, 7. 9. 2018 - 18:09)

Doufám, že je paní doktorka na své webové stránky pyšná.

Tony (Pá, 7. 9. 2018 - 18:09)

Dvě dkluk díry v žaludu...měl žaluda furt venku, už jako tříletý, co si pamatuju a schovat mu nešel.

Tony (Pá, 7. 9. 2018 - 18:09)

Dobrý den , jsem sama doma a...Dvě dkluk díry v žaludu ten o kluk pouhých deset dní starší než já měl a předkožka mu na rozdíl ode mne přetahovat vůbec nešla. Tu přetahovací kůžičku mi těžce záviděl, zvláště po tom, co se dočetl, jaké to má báječné zakončení, které on tehdy nepoznal.

Mirinda (Pá, 7. 9. 2018 - 17:09)

Dobrý den , jsem sama doma a chtěl bych estli by mi paní doktorka nenašla nějakou činnost, jinak budu pořád z nudy tady psát a brouzdat od přetažené předkožky přes penis až po dvě díry v žaludu a fisting, děkuji.

Ruda (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

Dobrý den, chtěl bych do Španělska letadlem. Jsem 2,5 roku po trojnásobném bypassu, medikován ConcorCOR 2,5mg, Tritace 2,5mg, Lipanthyl 267M, Stacyl 100mg s tlakem a tepem pod normálem. Cítím se dobře, poslední echo srdce EF Teich:42% (EF LK 40%). Prosím o radu, zda je lepší letadlem nebo autobusem 28 hod.
Moc děkuji za odpověď

w (Čt, 16. 8. 2018 - 13:08)

Dobrý den...Určitě běž k lékaři.

ByWolf (Čt, 16. 8. 2018 - 13:08)

Dobrý den všem,
Potřeboval bych se poradit co nejdřívě.
Začal jsem uživat na předpis alergološky Evofex 120 mg
Cca po dvou tydnech se mi objevila takova červena vyražka na brichu něco mezi exzemem. Mam to na chodidlech, za dlanema a na brichu. Na brichu to nesvedi, neboli, jedine kde to svedi jsou chodidla a to když na to tece voda a na ruku to svedi samo. Mam to i na krku jak se tak divam a svedi to mizerne. Leky jsem prestal uzivat a zacal jsem pouzivat ditthiaden co mi predtim nedelal problemy. Jo a v nežadoucích učincích bylo napsano vyrazka+ svedeni kuze, ale nejsem si jistý jestli to 100% ono. Měl nekdo z vas taky podobny problem? Nevite co s tim? Nebo mam k tomu bezet praktickemu lekari ?
Je mi 18

PS: Hloupé, vulgarni sexualní a stupidní komentare ihned mažu.

Marcela -četla (Pá, 20. 2. 2009 - 10:02)

V rubrice "Zdraví",pod nápisem,Než se jednoduchá léčba prosadí.....je podčlánek"Obchodování s nemocemi!.Fakt síla!

Marcelo (Pá, 20. 2. 2009 - 08:02)

kde jsi to četla?

Návštěvník (Pá, 20. 2. 2009 - 08:02)

Tady žádná doktorka už pár let není!

Marcela (Pá, 20. 2. 2009 - 08:02)

Paní doktorko,jsem v šoku po přečtení článku " obchodování s nemocemi". Jestli je to pravda, tak už nechci léky.Co vy na to?

- (Út, 31. 7. 2012 - 22:07)

Dana Buahová tel.603 830...Jdi do háje s tou reklamou,koho to zajímá,drž se tématu!

doporučuji (Út, 31. 7. 2012 - 12:07)

Dana Buahová tel.603 830 674

prádává prostředky a předvádí čistění koupelen,koberců,taky půjčuje čistící stroje...velmi dobré levné

? (Po, 30. 7. 2012 - 22:07)

tady už dávno žádná...A někdy odpovídala?

. (Po, 30. 7. 2012 - 13:07)

tady už dávno žádná doktorka neodpovídá.

Dobrý večer, (Ne, 29. 7. 2012 - 23:07)

paní doktorko-už 3 týdny u mne přetrvává intenzivní kašel a to i noční.Problemy začaly dvoudenní nepatrnou bolestí v krku,poté přišly prudké záchvaty kašle a to i 20-minutové,nemohu se dostatečně nadechnout-dodechnout-okamžitě se rozkašlávám,při změně polohy také-při lehání apod.,při jídle také dochází k dráždění a kašlání,cítím pálení na průduškách,zřejmě,občas zabolí v krku,ale nevím,jestli to není důsledek namáhavého kašle,nikdy předtím mne takové problémy nesužovaly,intenzivně pracuji a málo spím,odpočinek neexistuje.Můžete mi prosím nastínit možné diagnozy,doporučit přírodní úlevnou kúru apod.Děkuji.

Dalibor (Ne, 15. 7. 2012 - 01:07)

Sice nejsem doktorka,ale něco o lidském těle vím,pokud chcete,ptejte se,třeba aspon trošku poradím.

Reklama

Přidat komentář