Reklama

dotaz na doktorku

Tak prosím (Ne, 15. 7. 2012 - 00:07)

p.Doktor,nemůžete přeci být tak dlouho na dovolené??!Zodpovězte nám už konečně,jak nalistovat třeba 2 dny staré příspěvky?

prosím (Po, 2. 7. 2012 - 22:07)

odpovíte konečně??!!

Zdravím (Ne, 1. 7. 2012 - 22:07)

též by mě to zajímalo,můžete,prosím,někdo z diskutujících sdělit nám,nově příchozím,jak se snedno orientovat v příspěvcích a listování je opravdu oříšek,díky!

Další (Čt, 28. 6. 2012 - 06:06)

Vy sama nevíte jak listotvat...Přidávám se, prosím, odpovězte jak listovat?

Paní Doktor (Čt, 28. 6. 2012 - 02:06)

Vy sama nevíte jak listotvat na vašem serveru?Proč nam,prsím,neodpovíte???

prosím (Út, 26. 6. 2012 - 23:06)

vznáším protest,opravdu nelze nalistovat příspěvky zadané např.týden vzad,můžete nám osvětlit,jak jednoduše listovat po spoustě zajímavých diskusí,bez zbytečné ztráty času,DĚKUJI vám za zodpovězení dotazu a pro ta reklamní doporučení bych navrhoval vyčlenit speciální diskusi.

iva (Út, 26. 6. 2012 - 06:06)

Jistěže může.

Hoky (Po, 25. 6. 2012 - 22:06)

dozvíte se prd,tedy-jak máme,p.doktor, listovat?Jak je možné,že se tu objevuje zakázaná reklama???

Romana (Po, 25. 6. 2012 - 07:06)

Dobrý den,mám na Vás dotaz ...?? Může firemní lékař na roční preventivní prohlídce odebrat krev,nebo jsou na to nějaké pravidla ? Předem děkuji za brzkou odpověď. Romana

Dora (Po, 25. 6. 2012 - 06:06)

můžete...Připojuji se, ani já jsem nepřišla ještě na to, jak vyhledat v určité diskusi třeba rok starý příspěvek, abych se namáhavě stránku po stránce nemusela vracet den po dni...
Děkuji i já tomu, kdo poradí. D.

Dobrý večer (Po, 25. 6. 2012 - 00:06)

můžete mi,prosím,poradit,jak efektivně vyhledávat příspevky staré např.2dny-týden?Jak listovat,aniž by bylo třeba "jet" od prvních 10 příspěvků?Jsme mile převapeni vysokou úrovní vašich diskusí a širokým záběrem a uspořádáním témat,též množstvím diskutujících,děkuji za odpověď,za sebe mohu říct,že vás budu navštěvovat jak nejčastěji to bude možné,dobrou noc.

Manka (Ne, 7. 1. 2007 - 20:01)

Mimochodem, vypalování je poněkud bolestivé, ale dá se vydržet, já byla na všech třech zákrocích, i když ne na puse a vydržela jsem všechny. Samozřejmě, že řezání se dělá v lokální anestezii. Manka

Manka (Ne, 7. 1. 2007 - 20:01)

Navštiv kožního lékaře, ono znaménko může být bradavice (která se většinou vypaluje)nebo fibrom (ten se může upálit elektrickým přístrojem) nebo normální piha a ta se řeže.
Čau Manka

tom (Út, 3. 10. 2006 - 21:10)

mam na pusy znaminko a chtel bych se zeptat jak se ho zbavit nebo bych ho chtel vypalit a myslite ze to vypalovani boli?? napis te mi prosim diky za opoved email buben.z"seznam.cz

Catty (Út, 3. 10. 2006 - 19:10)

já přešla s Depo-provery na yadine - beru ji 18 dní a teď mám v nohách pocit mravenčení a jako že jsou těžké - neotékají - může to být dozvuk té injekce?

WEWERKA (Čt, 21. 10. 2004 - 16:10)

mam takovyto problem, doposud jsem mela antikoncepci jako injekci s nazvem DEPO-PROVERA a nyni nastal problem s otoky a zadrzenim vody v tele, narychlo jsem pribrala 8kg.Existuje nejaka levna antikoncepce, ktera by mi pomohla? Slysela jsem o YADINE, ale je drazsi, chtela bych se zeptat zda existuje levnejsi s timto slozenim??? Predem dekuji za odpoved na e-mail: info"emobile.cz Dekuji IVANA.

Reklama

Přidat komentář