Reklama

elektrické zubní kartáčky

kačena (St, 29. 5. 2013 - 12:05)

Já dentální nitě...a to se používá s pastou? nebo jak to funguje? to mi teda není jasný

Magda (Út, 28. 5. 2013 - 10:05)

tak přeci jenom raději tu...Já dentální nitě nesnáším, ani mezizubní kartáčky, teče mi při tom hrozně krve. Tak jsem přešla právě na airfloss a nemůžu si stěžovat :-)

karla (Po, 27. 5. 2013 - 10:05)

tak přeci jenom raději tu nit? někdo říká, že je méně šetrná než třeba ten airfloss. o tom jsem slyšela jen chválu

Marie (Pá, 24. 5. 2013 - 10:05)

a co to "dření"...Tak to bejvávalo... Sonické kartáčky zuby nedřou.

MIlena (Čt, 23. 5. 2013 - 09:05)

Právě že mezizubní...a co to "dření" zubů? nehrozí to? vím, že když si chtěla kdysi máma pořídit elektrický, z těchto důvodů jí to lékař nedoporučil...

Peťula (St, 22. 5. 2013 - 11:05)

Právě že mezizubní prostory ti vyčistí daleko líp než normální kartáček ;-)

MIlena (Út, 21. 5. 2013 - 10:05)

ty jo, to zní dost dobře,...jo a ještě - umí se dostat do mezizubních prostor?

MIlena (Út, 21. 5. 2013 - 10:05)

ty jo, to zní dost dobře, já se totiž všech chemických přípravků bojím... a nebolí to čištění?myslím jako nedře to ty zuby?

Peťula (Po, 20. 5. 2013 - 10:05)

Milena: Ne, to není o pastě... Ten kartáček má specielní bělící program a postupně ty zoubky zesvětluje.

Klárka (Po, 20. 5. 2013 - 10:05)

rozhodně lepší pořídit...Heda: Moje řeč... Od té oby, co mám fakt kvalitní sonický kartáček, se mi zuby dost zlepšily.

MIlena (Ne, 19. 5. 2013 - 21:05)

Tak já mám tenhle:...a na jakém principu bělí? to musím mít nějakou speciální pastu?

Heda (Ne, 19. 5. 2013 - 21:05)

Podle mě to teda zbytečná...rozhodně lepší pořídit dražšía valitní kartáček se zárukou správného čištění, než desítky tisíc za protézy a náhrady...

Peťula (Čt, 16. 5. 2013 - 11:05)

ale ty ceny se liší opravdu...Tak já mám tenhle: http://zubni-kartacky.heureka.cz/philips-sonicare-healthy-white/ Podle mě je skvělý, navíc opravdu bělí, takže super.

Klárka (Čt, 16. 5. 2013 - 11:05)

jestli bych si na to...Podle mě to teda zbytečná vymoženost není. Je to investice do zdravých zubů, a to přece zbytečný není.

... (St, 15. 5. 2013 - 22:05)

http://www.mall.cz/kartacky-zuby/philips-sonicare-hx-9332-04-diamondclean

anabela (St, 15. 5. 2013 - 11:05)

Tak již zmíněným...ale ty ceny se liší opravdu diametrálně. opravdu si myslíš, že je jedno, který zvolím? nemají ty dražší nějaké vychytávky?

Peťula (Út, 14. 5. 2013 - 16:05)

ráda bych si koupila...Tak již zmíněným DiamondCleanem si dásně určitě nepoškodíš. A asi žádný Philips Sonicare nebude šlápnutím vedle...

Anabela (Út, 7. 5. 2013 - 11:05)

Dobrý den, rád bych se...ráda bych si koupila elektrický zubní kartáček. máte s ním někdo zkušenosti? nepoškodí mi dásně? a jakou značku mám zvolit?

Dent. hyg. (So, 20. 3. 2010 - 20:03)

Tak který? Jsou dost...Obyčejný! A pokud opravdu chcete elektrický, tak jedině sonický... sice si připlatíte, ale pravděpodobně nebudete mít za několik let defekty na zubech jako od rotačního. (Defekt=poškození zubů=návštěva zubaře=oprava defektu=mnohem vyšší cena) takže doporučuji Curaprox, TePe, případně Sonicare)

kartáčovka (Čt, 17. 12. 2009 - 15:12)

Kartáček? Kovářské kleště by to chtělo! Jinak teda, nestojí mi to se zase rozčilovat, ale nevím, jak to udělat, když na zubaře,kováře se bojím a od home creditu si pučovat nechci, a od providentu teprve ne, protože oni na mě buď pošlou vymahače, nebo mě přijdou zmlátit sami., ale mě nejde už o tu nesplacenou odsávačku, ta mi může být někde, ale jde o to že mě tu nikdo hned nemusí říkat různý věci o to mi nejvíc jde ale řešit to tu nemá cenu protože tu některý mají svý názory a že jejich jsou ty nej. ale jinak dík Děkujem Lilianě za za podrobné informace o Foldynovic nesplacené odsávačce. Jsem z toho špatná. A nevíte, jak dopadl pan Dvořák z Celetné? Měli mu trhat mandle liposukční kanylou. To nás všechny přece taky zajímá!!!

odpověz!Pavlo!

Reklama

Přidat komentář