Reklama

Erotické sny

Ivo (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Rano jsem byl okamžitě mokrej. Taky se mi zdálo o splužačce ta se mi líbí. Viděl jsem ji jak jde čůrat a už to šlo ale i u mně.

Vici (Po, 27. 1. 2020 - 07:01)

Viděl jsem ve snu spolužačku jak mně svádí a svléká si sukni a silonky a kalhotky,ale jejī píčku jsem viděl jen chvíli a probudíil jsem se tím,že jsem okamžitě tekl do postele a nedalo se to zastavit.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Jo, naštěstí se vždy vzbudím, no nevím jak by to dopadlo a jak by na to koukala ta moje. Naposledy byla už naštěstí odjetá v práci. Už moc nechybělo a mohlo to být.

jan (So, 29. 6. 2013 - 22:06)

erotiké sny mávam a vždy pred výstrekom sa vzbudím.a ked neni manželka doma,problém,musí fungovat ruka.

sara kostkova (Po, 13. 5. 2013 - 13:05)

Ahoj, chtěla bych zjistit,...erotický sen mám tak 2 x do týdne v ranních hodinách, cítím se po něm vždy osvěžená a občas nějaký napíšu na svůj blog - sara crazy blog

Milada (St, 26. 5. 2010 - 19:05)

jsem docela mladší,a žadny er.sen se mi ješte nzdal..moc po tom touzim pomuze mi nekdo?

jiri (So, 24. 4. 2010 - 20:04)

:o)

Jarda (So, 24. 4. 2010 - 11:04)

od roku 1973 pravidelný pohlavní styk a žádné erotické sny se mi nezdají. Rozhodně né takové kde bych akci dokončil. Bývala to krása když se mi zdálo o krásné paní učitelce a probudil jsem se s naškrobeným pyžamem. Ach jo !

Lenka - lenkasa (So, 24. 4. 2010 - 11:04)

Mě se moc erotické sny nezdají, ale jednou za čas ano.

... (Čt, 22. 9. 2011 - 16:09)

http://www.youtube.com/watch?v=SWysy6kBQtE

EVA (Ne, 17. 2. 2008 - 19:02)

TAKY MÁM TAKOVÉ SNY AŽ NEVÍM JESTLI JE TO PRAVDA NEBO NE.DNES JSEM SI PO OBĚDĚ LEHLA A NEMOHLA JSEM TO VYDRŽET A ŠLA JSEM SI PRO POMOCNÍKA A TAK JSEM SI JÍ PROJELA,ŽE JSEM MĚLA POD SEBOU POŘÁDNÉ MOKRO.

jan (Po, 14. 1. 2008 - 19:01)

odkud je michaela tvrda?

Nadržená (Po, 7. 1. 2008 - 01:01)

Posledních 14 dnů je to hrůza!Pořád nějaký mám a vůbec si nejsem jistá,jestli se u toho projevuju reálně,nebo zda je to jen součást snu,ale nejsou to takové ty,při kterých se fyzicky uděláš.Hrozně mě těší vědomí,že slovutní páni vědátoři nikdy nepřijdou na to,co se odehrává v lidském mozku,ba v mozku kteréhokoliv živého tvora,byť je bezmezně obdivuji s vědomím,že světu přinesou daleko víc,než hromada kdoví čím nadopovanejch sportovců,kteří dostávají peníze za bezvýznamné věci,ty by měli pobrat spíše ti vědátoři,co to je za mechanismus a už vůbec nepřijdou na to,co se odehrává při změně vědomí a jaké procesy v něm probíhají,byl by to náš konec.

Petra (Ne, 6. 1. 2008 - 23:01)

Měl by si navštívit praktického lékaře a vše mu zdělit, pomůže ti.

Zkopaný (Ne, 7. 10. 2007 - 04:10)

Neustale jiz tri roky tady do mne kopou neznami telepati proudem a snazi se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentalne miri do srdecni krajiny, patere, ledvin, hlavy, koncetin, genitalii). Olomouc v okruzich ulic Karafiatova 1, Komenskeho 9, Kosmonautu 29 a v obci Zeruvky u Olomouce. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodniho centra "Senimo" okradli! V patek 10. 1. 2003 jsem na Karafiatove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nici v obci Huzova u Stemberka na Morave. Mousi se na me domluvily! Pokazily mi opet oba domovni zvonky. Dnes mi prokoply schranku. Jeste ten den zastrel na nohy + ukajeni hlasu. Rikaji mi ze jsem omyl, buzerant, "uchyle", kurvousek, kurvila, neknuba, hajzl, debil, zmetek, "zhlopni", "de s tim pokoj", "prosim te odendi", "mas picu", "soun", "uhon si", "devko", "masturbuj", "ticho bud", "gumo", "sbohem", "chci tvou smrt", "nudis", "nebud", "uhoris", "prasata", "mizere", "cikane", "spatniste", "koncist", "nebud", "hovadiku", "silen", "zdechni", "smrdis", "pruso", "hovade", "mizero", "otevri se", "spadniz", "nech nas na pokoji", "nechod tady", "pubertaku", "jdi do hajzlu", "hajzliste", "smoliste", "zrudo", "chces dite", "nedele me takovy vece", "vyser si voko", "brecilku", "sulinkove", "lisk ho po tlame", "sbohem", "bez do pate", "maluj se", "sou oraze", "soustavne podvadime te", "odsoudime te k smrti", "zabijeme te", "picneme te", "zakroutim ti krkem", "obesime te", "slapnem te", "mame granat", "pichneme ti injekci", a v neposledni rade "muz Vas prejede" od urednice! Pri sepisovani zastrel na tyl, do ledvin a do hlavy. Neustale mi cuka prave oko v pravem koutku. Ko pou mi take stridave do obou usi. Skodna mi kazi pristup na sit! Posmivaji se mi, ze jsem teplous, homosexual a nechteji mi dat divky o ktere stojim, ackoli jsem heterosexual! Nektere servery mou zpravu mazou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou postu. Dne 15. 2. 2003 mi neznami telepate zlikvidovali vysavac! Kopou take do meho psa a do kocky, kterym se tvori podkozni nadorky a bradavice! Dne 27. 6. 2003 mi otravili pejska, ktery na hodinu zcela ochrnul! Pes se mi nakonec ztratil uplne! Dnes jiz vim, ze mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemz jsem si myslel, ze jde o nahodu. Prolevam se mineralni vodou "Magnesii", odvarem z medunky, cajem "Zeleny drak" spim v alobalove krychli, pojidam horcikove tablety, ale to vse mou situaci pouze zmirnuje... tel.: 7327880, ktery je vsak odposlouchavan, nebo e-mail: voracek"tiscali.cz, kde mi zadrzuji postu! Kazi mi take praci, nechavaji vracet me postovni zasilky k odesilateli, rozdrbavaji pocitace,nevyplaceji vyplaty a nechteji dat socialni podporu do vyse minimalniho prijmu! P. S.: Prosim vsechny, kteri se Zkopaným sympatizuji, aby tuto zpravu sirily siti!

Návštěvník (Ne, 7. 10. 2007 - 01:10)

Hlavně,že proberete nemoci,ale na šuk pozapomínáváte...zase nic na noc dobrou.

Návštěvník (So, 6. 10. 2007 - 01:10)

Sny?Tvrdá realita-jsem pořád nadržená,za chvilku see odpojím a půjdu makat na buchtičce.

Lukáši,tebe bych chtěla mít vedle sebe v posteli...

Martin (Pá, 5. 10. 2007 - 06:10)

já sním o ženě, která má místo vaginy penis a já jí kouřím do zemdlení a hltám její sperma...

Lukas (So, 5. 5. 2007 - 16:05)

Ja mam eroticky sny porad a vzdycky se pri nich udelam a pak mam pyzamo a prosteradlo plny semena. Je to prijemny, ale za ten binec v posteli to nestoji.

Lucie (So, 5. 5. 2007 - 15:05)

No já sem teda vždycky pěkně naštvaná, protože když se v mém snu schyluje k sexu, dycky někdo příde nebo se probudim.. je to k vzteku!!!

Reklama

Přidat komentář