Reklama

Existuje Bůh?

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Počkej Evi až chcípneš :-D To si užiješ týhle srandy spoustu. Můžeš pak týrat lidi, jak chceš, můžeš ustanout ve vývoji a vrátit se i o kousek zpátky, když budš chtít. Na kolik X staletí budeš chtít.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Ďábel je prostě inteligentní, rafinovaný, doopravdy promyšlený zlo. Je jedno, jestli má ve své sféře vážně toho zástupce, jak se maluje s rohy a nebo jde čistě o jakýsi druh vesmírné sféry. Je to daný tím, že dělat zlomyslnosti jako mrtvý vidoucí z astrálu na nevidoucí pozemský ovce je strašně jednoduchý.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Ještě k mému monologu a aspektech schizofrenie. Ďábel rád využívá lidi, který nejsou zlí a žijí podle jakýchsi duchovních ideí. Tito lidé si nedovedou dost často dost dobře uvědomit skutečnou náturu jiných lidí. Já, kdybych se dozvěděla, že někdo kvůli mě dostal schizofrenii, snažila bych se z toho toho člověka dostat, když má vůli. Já se od svého protějšku v této šlamystyce dozvěděla - "já nejsem tvůj mecenáš". No, jde o to, že já nejsem tak svinská, aby se kvůli mě musel někdo zblázňovat.
Mě by v životě nenapadlo, zpackat fotomontáž, aby se někdo těsně před nástupem do zaměstnání znovu dostal do spírů schizofrenie. Ale jiné lidi to napadne. A mě by nenapadlo, že to někoho napadne a udělá to.
A s tím manipuluje ďábel. Ďábel často zneužívá zároveň 2 skupiny lidí ve vzájemné kooperaci. Je to skutečně ďábelské a svým způsobem velice nechutné. Takový samobořící se stroj. Oběti první skupiny - lidi s duchovními ideály a ambicemi, kteří mají pocit, že mluví s anděly, nebo s čímkoliv jiným, čemu jsou ochotni věřit .... se stávají ve svém utrpení oběťmi ještě větších krutostí druhé skupiny. A to jsou lidi, kterým říkám ďáblovi sluhové. Zfetovaný zlomyslný unuděný existence. Takovým Ďábel vnukává nápady, aby se mstili kvůli své nevíře těm věřícím. No - já jsem klasická oběť á a Evička a další (nevěřím, že to udělala sama) jsou oběti bé.

Slyšte, slyšte.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

No, to abysme začali čoveče :-D

BOrec (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Ale jo, chápu proč se ti...Největšího výsměchu je hoden ten, kdo se bere nejvíc vážně.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

"...vždy varuji...Ale jo, chápu proč se ti lidi nevysmívaj. Ty nemáš moc smysl pro humor, ani nejsi legrační. Jsi nudný zlý despota, který se snaží přiblížit se lidství skrze "ej"

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

"...vždy varuji...Jak to? Možná že zevní ohoz, tohle nechápu. Nebo samý debílkové kolem :-D

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Někdy si říkám, že...Jo, kolem mozku ateistů by to chtělo radši obchvat, aby se v tom násilným řevu nemusela moc dlouho zdržovat doprava, těch myšlenek.

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Datumko, milovat všechny..."...vždy varuji člověka, aby se mu něco nestalo, ale vždy následuje výsměch..."

no asi ten výsměch bude mít svý důvody. Mně se například lidi moc nevysmívaj.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Ahoj Suei,děkuji za...Jo Milane, dík. Já vim. Nadáváním si nepomůžu. Mohla bych si na to už otevřít školu :-) Schíza mě naučit nadávala velice nevybíravým způsobem. Musela jsem si ulevit, když jsem zjistila, že si ze mě vystřelili dost krutě nějaký lidi, asi na úrovni Borce. Vyvolat takto někomu schozofrenii, já bych to vážně kvalifikovala jako černou magii. Sice čarovat neumí, ale spojit se s padlými vlivy umí každý. To kdybych nenadávala, tak se mi v hlavě stane ještě něco horšího. Ale jo... furt nadávat nemůžu, to bych se unadávala. Nechám to už tomu systému zpětného dopadu. To tyhle lidi neznaj, myslej si, že to neni a ono to je, tak ať se pak nediví.

Mě se ten systém odplaty moc líbí - ještě že je. Někdo třeba pokvete bez problémů až na vrchol slávy v rámci možností a pak najednou - šup a jseš dole. Pak bolí, že se nikdo ani neohlédl. Bůh má tisíc a jeden způsob trestu :-D Zase se nesmím v tom moc ukájet, aby mě to zase nezvrhlo. Myslím, že tady v tomto ohledu bojuju se svou pomstychtivostí, kam až to jde. Jiný by za to šli třeba zabíjet.

Navíc jsem paranoidní a Ďábel za tuhle nitku pěkně tahá. Když se tady bavím s Borcem a zeptám se ho, jestli náhodou není ten, na koho myslím, tak neodpoví jednoznačně a má další 2 dny kecy ve smyslu: Ale já jsem přce ten ze sna, co si tě tu našel atd. To pak člověk chytne podezření raz dva.

Já se nemůžu Milane klasifikovat jako nemocná, protože to je velice pasivní stav, který si nemůžu dovolit. A hlavně - když jsem předtím mluvila s duchama a teď s nima nemluvím, připadá mi to jako stav blíže zdraví.

Marek (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Datumko, milovat všechny lidi neznamená být zamilovaný do všech lidí, ale přát všem a za každých okolností dobro.
Na vyšším stupni jsou potom přátelé a ten nejvyšší stupeň samozřejmě patří manželce a dětem.

Necítít k žádnému člověku nic negativního a přát mu vždy jen dobro je pro každého člověka výhodné, protože ho to ochrání od zla, protože když ti někdo udělá něco zlého, tak to zlo tě nezasáhne a nezraní, ale odrazí se od tebe a zasáhne toho, kdo to zlo na tebe poslal.
Opravdu to funguje. Já jelikož nechci, aby se někomu stalo něco zlého, tak vždy varují člověka, který se ke mně chová zle, aby se mu něco nestalo, ale vždy následuje výsměch a tak se nedá tomu člověku pomoci.
Tento duchovní zákon funguje nezávisle na Bohu a proto funguje všem lidem, kteří ho svým chováním nezruší. Zrušit jde například tím, když si budu přát, aby se někomu stalo něco zlého.

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 13:02)

Někdy si říkám, že zatvrzelej křesťan má úplně jinou strukturu myšlení než normální zdravý člověk. Jako by měl některý neuronový dráhy prostě zaslepený nebo co a celá neuronová síť mu tvořila zvláštní vzorce. Jinak si nedovedu pochopit, že je leckterý triviální věci prostě netrknou, ne a ne si je spojit... Snad maj v těch neuronových spojích vyježděný jen osmiproudý dálnice a postranní cestičky jim prostě zarostly vegetací.

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj Borče,to jak rozumíš......tak to dopadá, když někdo vezme vážně sbírku nudných legend sepsanou smradlavými pouštními asijskými pastevci kolem roku 0 a začne ji aplikovat na dnešní poznatky uprostřed Evropy.

Kdybych se měl řídit vším, co kdy kdo hlásal nebo napsal, pomát bych se z toho. Rozumný člověk si tvoří názory sám. Hlupák je přebírá už hotové. Ještě větší hlupák navíc hlásá, že jsou to ty jediné správné. A s takovými hlupáky prostě nemá smysl se bavit.

10.2. (Pá, 10. 2. 2012 - 12:02)

Píšeš: Můžeš si myslet,...Jo, Marku u muže je to velice pěkná vlastnost,ale nesmí přitom zapomínat na svou vlastní Rodinu.Některé ženy to moc ocenit nedovedou.

Milan (Pá, 10. 2. 2012 - 09:02)

Aaaa, přichází mocný guru...Ahoj Borče,to jak rozumíš životu je patrné z toho jakým způsobem jednáš s nemocnou Suei,která se se svými problémy a starostmi zde svěřuje. A to,že někdy nadává,tak se taky podívej proč. Neříkám,že je to v pořádku,ale sociální inteligencí ji nesaháš ani po paty,a znalosti? No máš se opravdu co učit. Píšeš o tmě a světle,ale my zde mluvíme o světle poznání,pochopení které vede k činům. Tato činnost je v uplatňování Boží vůli zde na zemi. Není to tedy jen tak nějaká slepá poslušnost ze strachu před trestem. Toto jednání vychází z hlubokého porozumění,soucitu a milosrdenství k ostatním,kteří pro svou nevědomost prozatím bloudí ve tmě a vzájemně se ničí.
Když už mluvíš o nenávisti,tak jestliže něco nemáš mít rád pak to není člověk,ale určitý druh jednání,protože v každém člověku je obsaženo dobro i zlo,a my můžeme vědomě nebo nevědomě v něm ony stránky rozvíjet a posilovat. To jak se ty vyjadřuješ,vypadá že jsi chytřejší než Bůh,když on naopak nabádá ve svém přikázání,že nezabiješ. Vypadá to,že jsi chytřejší než Ježíš Kristus a Buddha,kteří vyučovali lidi aby milovali i své nepřátele,že jsi mocnější než Kristus který mimo jiné léčil každou nemoc a neduh,a dělá to tak dodnes těm kteří jej vroucně milují. Kristus má moc spasit duše. Vím,že to ve skutečnosti nevíš a proto o tom píšeš tak jak píšeš,naletěl jsi Otci lži,proto tvrdíš v rozporu s Boží vůlí,že je v pořádku druhé nenávidět a zabíjet. Ty nevíš,že slovo je semeno a v určitý čas ponese svoje ovoce,proto jsem ti psal,že pokud se neobrátíš,tak že ten konec hry pro tebe dobře nedopadne.
Polož si otázku,jak jeden malý fragment z celku bude poučovat celek,který má svůj vlastní řád a svou vlastní zákonitost. Není to absurdní?

Marek (Pá, 10. 2. 2012 - 07:02)

Píšeš: Můžeš si myslet, že jsi schopen milovat všechny lidi (milovat znamená být schopen se pro ně třeba roztrhat, chápeš, pokrytče?)

To je omyl. Bůh říká miluj bližního jako sebe samého.

Kdybych se kvůli tobě nechal roztrhat, tak by to znamenalo, že jsem tě měl radši než sebe a to je proti tomu co Bůh řekl.

Někteří křesťané si taky myslí, že když se Ježíš Kristus obětoval kvůli nám, že my se taky máme obětovat kvůli ostatním lidem, ale to velké nepochopení Bible, protože Kristus je Bůh.

Borče, nesnaž se pochopit to, jak je možné milovat všechny lidi, protože to je možné jenom v případě, že začneš cítit Boží lásku k tobě. Není možné dát lásku, když ji sám nemáš. Ty se nejdříve musíš napojit na Zdroj lásky a potom teprve budeš schopen pochopit, jak je možné milovat všechny lidi.

heřmankový čaj (Pá, 10. 2. 2012 - 05:02)

Z mého pohledu jste divní...Z mého pohledu jsem největší blb já,co sem lezu.

Rostislavbezpec (Čt, 9. 2. 2012 - 23:02)

Já si říkám: Kurva, co to je za lidi, co tady vypisujou romány? Ti musí být nutně divní.

Rostislavbezpec (Čt, 9. 2. 2012 - 23:02)

Milan: "Ahoj...Z mého pohledu jste divní všichni tři:)

haha (Čt, 9. 2. 2012 - 23:02)

...Josef Váňa je prostě......a poznali jsme pravdu

Reklama

Přidat komentář