Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

"astrální vačo" a spol .Postmoderní děti .... Svým přístupem bráníte svým mrtvým - přátelům, příbuzným, známým - všem, kteří vám zemřeli, se vysmíváte. Nemáte úctu k předkům. Ti lepší jsou nahoře, ti ubozí - takoví jako vy - nejsou schopní odejít. Jsou zmatení. Jejich blízcí je namejí v úctě. nevědí o nich. Místo svaté přímluvy k Bohu se jdete ožrat, zahulit si, s laciným patosem. Když vám někdo zemře. Bloudí, jeho blízcí ho nevidí, nevnímají, mají špatné myšlenky. A jejich exitenci? Tomu se jejich blízcí vysmívají. Jste zdegenerovaný, slyšte. Zrvhlí, v zajetí Ďábla. Kdybych měla ve 22 letech tak vyžilý obličej, jako Eva, je dnes ze mě Goddzila.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Bože chraň nás všechny. Malý i velký, ubohý i majestátní.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Postmoderní pitomci si začali dělat legraci i z duchů. Vím, že jeden kámoš, který zemřel nešťastnou náhodou před 10 lety, stále vězí na hřbitově. Byl to ateista. Jeden z těch povrchních hlupáků, který mi znásobili mé utrpení. Tihle ubožáci doslova ani neumí pochcípat.

Ale musím s takovými tady žít. Na Zemi se prostě člověk setká i s bytostmi z jiných úrovní vývoje.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Ďábel je jejich táta.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

A pak jejich vlezdoprdelové a spoluchlastači z hospod. Říkám úroveň bagr. Jediná docentka, po který šli jak prasata.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Je to zvláštní, ale čato nás učili revoluční studenti, který se nechytili normálně v praxi...

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Přísahám Bohu, že víc jsem se nauřila asi na základce. Tam byli kvalitní učitelé tenkrát. Ne ten VŠ odpad.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Ale možná bude dost velký trest, když dostuduje Evička ten ústav. Já mám pocit stigma z toho pořád. Píču vím, nervy na dranc, ztracených 6 let. Jen díky jedné docentce to mělo smysl aspoň na ten rok.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

To by chtělo nějaký pohár slávy, nějakou sošku, za výjimečný umělecký projekt.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 12:02)

Upřímně doufám, že se stouhle hloupostí už něco udělá. Tolik povrchních, oploštělých lidí, který baví jenom ubližovat druhým. Nenávidí lidi, který mluví o duši. Chtějí všechno učesat do filosofických balíčků. Tyhle filosofický balíčky vždycky najdou ospravedlnění pro tyranii a krutost. Víra tuto útěchu pro zlo neposkytuje.

Zajímalo by mě, co bude současné vedení toho ústavu, který jsem vystudovala, dělat s těmi děvami, který způsobují schizofrenii na dálku, přes zvrhlé fotomontáže. Dostuduje Evička s oceněním?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Já nejsem narozdíl od nich úchylka se sadistickými sklony, takže mi takový obrázky nedělaj dobře na srdce. Nemám na to srdce. Jsem spíš Ježíšek než Attila.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Včera jsem se modlila k Bohu, aby sňal vinu z těch, co mi ublížili. Ač už se s nima nechci bavit, ani je vidět, ani si o nich nemyslím nic hezkýho a dá se říct, že je mi jich skutečně líto, nechci se dočkat ošklivých obrázků, jak nějakou kačabku zešílelou držej v kleci nebo něco takovýho.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Vnitřní smysl dle mystiky není pohled druhého. Je to bytostná podstata (duše). Protože vím, že je to reálný v časoprostoru, nemám chuť se tady zabývat špinavýma filosofickýma vytáčkama. Kam tyhle filosofie vedou, už jsem poznala. Věřím, že spousta lidí má nyní pocit intelektuálního vítězství nade mnou. Jak mi to nandali, jak mi to natřeli. Ubožáci. Srdce jim pochcípala.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Mystika a filosofie jsou dvě různý věci. Mě je jedno, jestli má někdo základku a někdo je filosof. Důležitý je, jestli je to člověk.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Nicméně zaujalo mě např....Jedná se o výzkumy vesmírného pozadí. Já mám vědce ráda, ono totiž to, že jsou ateisti je jenom iluze. Víš co Borče? Já už se s tebou nechci bavit. Jsi špinavý člověk. Už jsem moc energie vložila takovým špinavým lidem. Jsi chcípák bez srdce. Srdce mají jen lidi, který se před existencí Boha nepotřebují vykrucovat. Máš na rukou špínu, možná i krev.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 11:02)

Necháme Suei chvíli vydechnout. Člověk by si měl také uvědomit,kde se cítí být DOMA. Nemusí to být jenom jedno místo. A s tím souvisí i stanné právo,nevím jestli to vyjádřím přesně,ale je to mimořádné opatření státní moci v oblasti trestního práva,kdy se ve vyjímečných případech omezí nějaká lidská práva...

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 04:02)

Asi v životě všechno přehnal. A to je úplněk myslím až 7.2.Nebyla to žádná laktační psychóza...

Borec (Ne, 5. 2. 2012 - 23:02)

Nicméně zaujalo mě např. "...ale nad vším jsou ještě vyšší světy, světy příčin. Nejnovější všelijaké vědecké výzkumy naznačují, že vesmír je strukturovaný. Věřící vždy věřili na vnitřní smysl. A ten existuje!!!"

Zaujalo mě to hned z několika důvodů. Za prvé, že suei najednou důvěřuje vědcům. Za druhé by mě zajímalo, co je to za výzkumy. Už samotná ta otázka je dost metafyzická (to není synonymum pro "ezoterická", suei), takže bych rád věděl, který vědy se ty výzkumy maj týkat. Co to vůbec znamená, že vesmír je strkukturovaný? Říká to něco víc než "rozlišujeme různé věci", či ještě přesněji, "něco existuje" ?
Dále, zaměňuješ smysl a příčinu, to je veliká chyba. Smysl je stav, kterej je někým zamýšlen a tou osobou je k němu směřováno. Naproti tomu příčina je stav, kterej předchází danýmu stavu - bez toho, aby ho kdokoli musel zamýšlet. Smysl jde nahradit příčinou, naopak to nejde.
Kromě toho, je tu eště třetí pohled na svět, a to nahodilost, nahodilá nutnost. Ten nepředpokládá kauzalitu a už vůbec ne teleologii (smysl věcí).

Borec (Ne, 5. 2. 2012 - 23:02)

Opravdu se to tu jmenuje "Existuje Bůh?" ? Když ta pošahaná kravka dostane záchvat (ale možná jsou to jen krámy), tak to tak vůbec nevypadá.
Nechceš si, zlatíčko, založit nějakou jinou diskusi, třeba "Schizofrenie a duchové", a řádit tam?

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Omlouvám se, jak klidně jsem někdy působila. Vytvářelo to dojem, že je to pohodička tyhle věcičky. Typická ďábelská manipulace.

Reklama

Přidat komentář