Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Pá, 13. 1. 2012 - 16:01)

"Protože tohle jsou...Tipl bych si, že tvoje myšlení ovlivnily filmy jako Pasti, pasti, pastičky a jiné, kde to moudrá žena nandá přitroublým nadrženým chlapům. V životě to ale tak nebývá.

matouš (Pá, 13. 1. 2012 - 16:01)

kluci, "šaman" to...Vážně ne? Já jsem si vždycky myslel, že je to jedna z podmínek. Hustota!!

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 16:01)

kluci, "šaman" to fakt není bejt hustej

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 16:01)

Nakopnout? Zkus to, a upadne..."Protože tohle jsou iniciační nápoje šamanský.
To není nic pro malý holčičky. "

Tak hele ty ňoumo. Občas mám taky chuť ukousávat kokoty. Tak zrovna tady teď.

Tyhle ty zázračný tripy, na kterých si ulítávají drsní mladíci, tenhle šamanismus to je zase o něčem jiným, ju?

Ty šamanský tripy, měli složitou přípravu. Duchovní přípravu, diety, nějaká ta znalost o astrálních realitách, dlouhá odloučenost o samotě v lese, v rozjímání. Šamani museli jít do těchto iniciačních stavů čistí - jak andělé. Pak se skutečně na svých astrálních cestách dozvěděli všechny důležité informace pro vykonávání funkce šamana - a to není "bejt hustej".

To, že takový čuně jako ty mělo z těchto tripů jenom horory a hovno se dozvědělo, je naprosto pochopitelný.

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 16:01)

Kategorickým imperativem...Jo, jenže ti lovci, co lovili ty zvířata, měli k přírodě vztah, aby jejich ženy mohly v jejich kmeni z nasbíraných potravin a masa něco připravit a vychovávat potomky. Ne že byly hendikepovaný.

Ty zmrde hnusnej starej. Jak se to vyjadřuješ o lidským bytí? Tohle máme my ženský poslouchat? Čím tě to naprali ty svině? Ptám se - žijeme v lidský společnosti, nebo ve vojenským táboře, aby "páni světa" mohli takhle mluvit?

Abych ti povyprávěla o těch loveckých zvycích. Šamani vyjednávali s pány zvířat ... každou zabitou bytost museli vyjednat s pány zvířat, když bytost zemřela, tak její kosti nepálili, ale dávali je znovu matce Zemi, aby se zvířata mohla reinkarnovat. Tohle není romantika, ale fakta, věř mi. Do jeskyní jako Lůna dělohy Matky Země - v kultu Ženství - znovu a znovu malovali šamani zvířata, aby ta se mohla obnovit, regenerovat. Pohyb rafinovaného lidského kmene v přírodě byl šamany vždy konzultován s astrálními podstatami přírody.

S tím tvým šovinistickým techncicistním cynickým smradem starýho hajzla bys měl držet hubu o původních společenstvích.

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

s feťákem? kdybych tě...Nakopnout? Zkus to, a upadne ti nožička.

Feťák? Prdlajz o tom víš...
Schválně si zjisti, jestli se na týhle zeměkouli vůbec někdo rekreačně sjíždí muchomůrkama nebo solanaceama... páčím že nikdo.
Protože tohle jsou iniciační nápoje šamanský.
To není nic pro malý holčičky.
Takže celou tu svojí slavnou schízu si schovej na vyprávění vnoučatům.

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

tyhle nápady, že jsme...Kategorickým imperativem lidský tlupy bylo ulovit cokoliv jedlýho, aby nepochcípali hladem. Proto museli samečci lovit ve smečce, stejně jako vlci. Samice byly hendykepovaný starostí o mláďata, proto na lov vhodili samci.
Na nějaký pičičandy, jako "právo a láska" zbyl čas, až když si narvali panděra.
Základním stavem lidstva v tý době byl permanentní hlad. Od krutýho, zoufalýho, smrtícího hladovění až po neutuchající lačnost kručícího žaludku. To bys možná taky měla okusit, abys věděla, co taky život může obnášet.
Stav hojnosti a napapanýho bříška, to bejval tenkrát svátek...

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

seš těma duchama posedlá...Já jsem jenom ten odpad koulející se v mlýnku na maso tý vaší "civilizace" přesně tak pošahaných blbečků, jako jsi ty.

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hele, Sueiko jedna...s feťákem? kdybych tě nakopla, rozpadneš se?

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

víly to dělaj se satyramaNojo, a tak se rodějí satirici... už je mi to jasný!

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hanko:
- Takže pokud se...tyhle nápady, že jsme původem z piraňy, si sebral kde? Lidi se od počátků soustředí v kmenech, a základem kmene je znalost, právo a láska. Problémem je rodová, rodinná, kmenová příslušnost a hájení terirorií a roztočené kolo příčiny a následku, křivdy, útlaku a výboje.

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Ty jseš jedna z těch...Hele, Sueiko jedna poťapaná, postav se do pozoru, když mluvíš s mazákem!

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hele, Suei, a sameček od...víly to dělaj se satyrama

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hezký příspěvek. Jenže...Zdravím Tě, Hanko!
Jak píšeš: Takže vlastně rozjíždíš svou vlastní debatu, svým směrem, se svými námitkami... tak to je na tomhle srandovním diskusním fóru už takový zažitý styl.

Ono se tu k základní otázce, jestli teda vůbec existuje nějaký ten bůh/bohové, už dávno nikdo nevyjadřuje.

Takže nebudu ohejbat tvoje diskusní vlákno do mý vlastní myší dírky a nasměruj ho sama tam kam toužíš.

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

A Ufoni jsou jediná naděje pro slušný lidi. Protože fašismus trvá.

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Fakt mě dojímaj feťáci, co maj pocit, že když přežili pár těchto úletů, že je to posílilo a že je to rozhodně necinklo ani trošičku

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

hnusný natvrdlý šulini se musej naprat nějakým svinstvem a já? Jako hypersenzitivec jsem se s tady těma debilama mluvila nebezpečně moc dlouho. Jejich ďábelský svině si se mnou zahráli tóčo.

suei (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hele, Suei, nevytahuj se tu...Ty jseš jedna z těch nechápavých sviní. Při nějakým debilním tripu jsi byl někde v divokým astrálu a byl to prostě pro tebe jeden trochu více prožitý hororový sen. Při paranoidní schizofrenii (nikdy jsem do sebe necpala žádný drogy kromě marihuany, NIKDY říkám, žádný houbičky ani extáze) ... nikdy nevíš, kdy ten hororový zážitek odejde, netrvá hodiny, ale dny, týdny, roky, přičemž jsi reálně napaden vlastní inteligencí uvažujícími duchy, kteří se tvým marným pokusům vymanit se z jejich vlivu jenom smějou... vrtají se ti v hlavě, máš rozhozené energetické tělo, jejich vtíravé hlasy se těžko vypuzují, zamotávají tě do nesmylných schémat myšlení ... sahají na tebe

Navíc, já jsem schopná je vidět a cítit. Někdy, mlhavě, člověk to vyčuje a ono to tam skutečně i je. To jsou ty neviditelný magnetický reality, viděné tím třetím okem. To není nemoc, tahle schopnost. Nemocný je neumět se v tom pořádně vyznat a bát se jich, těch mrtvých šmejdů. Jsem zvědavá, kolik lidí skončí jako tihle....

Nedojímejte mě furt s tím, že když jste byli mladý kokoti, co jste si protrpěli při těch vašich feťáckých újezdech. Já byla proti vám svatá holčička s mařenkou.

hana (Pá, 13. 1. 2012 - 15:01)

Hanko:
- Takže pokud se...Hezký příspěvek. Jenže každý mluvíme o něčem jiném- a mám pocit, že to víš. Já myslím vrahy lidí.
Sice rovnou odpovídáš na mou případnou námitku, jenže já nic nenamítám. Takže vlastně rozjíždíš svou vlastní debatu, svým směrem, se svými námitkami.
Ale jinak dobrý :-)

Zvědavec (Pá, 13. 1. 2012 - 14:01)

debílku, musel bys mít s...Hele, Suei, nevytahuj se tu furt s tou svojí schízou. Jestli teda píšeš: "Nejsem taková svoně, abych ti přála paranoidní schizofrenii, ale někdy si říkám, přála bych to všem těm nechápavým sviním zažít aspoň na hodinku. Aby si vymáchali huby v těch svých kecech o "fantaziích"... tak zrovna já jsem jeden z těch, kdo si opakované vychutnali horrortrip s durmanem i muchomůrkou červenou. Takže jsem nakoukl i do toho nejhlubšího pekla a opakovaně si prožil vlastní smrt. Rovnou na několik způsobů.

S nějakou schízou, duchama a ufounkama se vrať do mateřský školky a tam si konečně udělej pořádnej řidičák na lítací koště.

Reklama

Přidat komentář