Reklama

existuje posmrtný život?

pragmatic (So, 30. 5. 2009 - 06:05)

k tomu zkoumání církví: všechny vyžadují víru bez pochyb,takže můžeš bádat a stejně budeš hledat marně,není to o pochopení,je to o kvalitnějším životě

dana (Pá, 29. 5. 2009 - 19:05)

Zeptej se mě až umřu...

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2009 - 10:05)

Skutečná církev není náboženská instituce, která pouze o něčem rozhoduje. Pravá církev jsou lidé, kteří Ježíše milují a chtějí ho následovat.

david (Pá, 29. 5. 2009 - 10:05)

Myslím, že žádné náboženství na světě nedává úplně stoprocentní odpověď - a to při vší úctě ke každému věřícímu. Je možná nejlepší jít cestou-já osobně jí jdu -poctivého bádání ve všech náboženstvích, ale i filosofických směrech, jít cestou bez přetvářky a bez předsudků,nezavírat si zbytečně dveře, které se přitom samy otvírají, o všem důkladně přemýšlet a vše si ověřovat. Bohužel pro většinu lidí je snazší slepě říci já věřím a nebo stejně kategoricky já nevěřím. A co se týče samotného převtělování a posmrtného života, mně osobně hodně oslovily práce A. Kardeka či Flamariona

Pepa (Pá, 29. 5. 2009 - 10:05)

člověk je duch,duše a tělo a nás všechny čeká věčnost,dokud dýcháš hledej Pravdu,čti Bibli ale ne u jehovistů.Bůh je živý a moc po tobě touží,čti evangelia v Novém zákoně.Ježíš s tebou nic neudělá,když nebudeš chtít On je Láska a nemanipuluje,pros jej podle toho,co tě osloví při čtení bible.Autor Bible Duch Svatý,když pozná,že hledáš opravdově od srdce,dá ti do srdce ještě větší touhu a může zařídit setkání s někým kdo pomůže.......

petulka (Čt, 28. 5. 2009 - 23:05)

Zeto děkuji za váš příspěvek-vždy když něco takového čtu dodá mi to sílu-během 15ti let mi zemřelo 7nejbližších včetně mámy táty bráchy-je mi teprve 32 a prostě se mi s tím špatně vyrovnává-ale pořád se utěšuji tím že je snad někdy potkám-třeba je to blbost a nemusí tomu někdo věřit ale mám zážitky nepochopitelné příklad-děda mi vstoupil do snu se rozloučit a v tu hodinu opravdu zemřel poslední zkušenost nedávno s tátou totéž prostě mám schopnost vytušit smrt.nechápu proč ale i tak trpím že už tu nejsou.takže můj nazor je že po smrti něco je ale to holt poznáme až když zemřeme

archibald (So, 23. 5. 2009 - 22:05)

Proč zrovna Panenka Marie? na světe je tolik náboženství - ktere je to prave ??

Múra (Ne, 17. 5. 2009 - 01:05)

Věřit či nevěřit,popírat,nepopírat,to je těžké.
Po určité míře sebemanipulace člověk vidí a cítí co chce,budeme-li mít možnost evoluce a pokud půjdeme opačným směrem po cestě života,než po které kráčíme nyní,máme šanci,že nalezneme ztracené schopnosti podvědomím řízených funkcí mozku a pak si to ujasníme,takže za 5.000 000 let nashle v této diskuzi!

Múra (Ne, 17. 5. 2009 - 01:05)

Věřit či nevěřit,popírat,nepopírat,to je těžké.
Po určité míře sebemanipulace člověk vidí a cítí co chce,budeme-li mít možnost evoluce a pokud půjdeme opačným směrem po cestě života,než po které kráčíme nyní,máme šanci,že nalezneme ztracené schopnosti podvědomím řízených funkcí mozku a pak si to ujasníme,takže za 5.000 000 let nashle v této diskuzi!

Múra (Ne, 17. 5. 2009 - 01:05)

Věřit či nevěřit,popírat,nepopírat,to je těžké.
Po určité míře sebemanipulace člověk vidí a cítí co chce,budeme-li mít možnost evoluce a pokud půjdeme opačným směrem po cestě života,než po které kráčíme nyní,máme šanci,že nalezneme ztracené schopnosti podvědomím řízených funkcí mozku a pak si to ujasníme,takže za 5.000 000 let nashle v této diskuzi!

Návštěvník (So, 16. 5. 2009 - 22:05)

Jak jste na tom vy ?
Věříte na zjevení panenky MARIE
u slovenky ? byl o tom pořad v tv .

Návštěvník (So, 16. 5. 2009 - 00:05)

Co tě dopřesvědčilo?

david (Pá, 15. 5. 2009 - 14:05)

Spritismus, vyvolávání duchů podle mne není nic špatného, stejně jako cokoliv jiného musí se to umět.Pokud to někdo neumí, nevyvolá nic. Pokud člověk dělá něco blbě, může i zemřít. Pokud to člověk dělá správně, může opravdu přijít do kontaktu s někým z onoho světa. Já osobně jsem o existenci posmrtného života převědčen

Alžběta (Pá, 15. 5. 2009 - 02:05)

Já nevím,ale četli jste Učení Plejáďánů?

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2009 - 13:05)

no nevím já za mlada taky asi z blbosti jsme to zkoušeli vyvolávat duchy a dokonce se nám to i podařilo a jéjej já žiju a už to je asi40let od naší seance tak nevím kde jsi vzal že ti co vyvolávaj duchy zemřou jak to víš?a podotýkám už nikdy jsem to nedělala a nikdy dělat nebudu mělo to na mne divné působení divný pocit a psychycké rozhození nedovedu si to do dnes představit že jsme vyvolali zemřelého Asi opravdu posmrtný život existuje já si to od té doby myslím a je to už skoro40let!

cash (Čt, 14. 5. 2009 - 13:05)

nevim kde a proc ale existuje..jak by bylo jinak mozny ze nektery lidi co vyvolavaly duchy nasli o par minut pozdejc mrtvy...

david (Čt, 14. 5. 2009 - 10:05)

Podle mne je posmrtný život u kařdého, ale u různých lidí má různé podoby - záleží, kolik inkarnací má člověk za sebou a také na tom, co v životě dělal.

Jana (Út, 12. 5. 2009 - 11:05)

Ty, co jsi odpovídala Marii, mohla bys mi vysvětlit, jak jsi došla k názoru, že je posmrtný život jen pro některé?

Marek (Čt, 7. 5. 2009 - 18:05)

A proč nepoložit otázku naopak ? Proč by měl být? ,jestli pro všechny ,nebo jen pro některé ?.Osobně neříkám ,že by se mi to nelíbilo,ale žít opravdu věčně?nejsem si jistý,že bych to skutečně chtěl na věky věků.Každý tvor tu je, aby využil svoji šanci v životě a moudře podle zásad života ustoupil dalším,ale je to jen můj názor,třeba to je úplně jinak...

Franta32. (Čt, 7. 5. 2009 - 00:05)

Verim ze neco je.bylo by fajn navazat spojeni ze zesnulymi.ve svycarsku uz delaji pristroj na spojeni s mrtvymi v realnem.v cechach o tom ale malokdo vi

Reklama

Přidat komentář