Reklama

Gamblerství

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 09:07)

Z diskuze zde i na druhem foru je zrejme, ze je mozne z gamblarskeho kolotoce vystoupit. Alesi, ty nechces byt dalsim, dko bude inspirovat budouci zde prichozi? Ty chces byt ten, ktereho rano vidavam vybirat popelnice, zatimco ja, s temer nesplatitelnymi dluhy jdu svatek nesvatek rano do prace? Vyber varianty mas ve sve hlave, tak neblbni a zvol tu spravnou

Mirek Brno (Čt, 7. 7. 2016 - 09:07)

Aleši, dobře ty stavy za 20 let závislosti znám. Řekneš si: jsou to jen peníze, kašlu na všechno a jdeš hrát. Ale pak je to ještě horší, dluhy narostly. Když vyhraješ, tak to prohraješ stejně během pár dní a je to ještě horší. Jediná varianta je už nikdy nehrát.
Rodinu budeš mít vždycky. Všechno je přebolí. Najít si práci v dnešní době, pokud něco umíš je snadné. Ženských je na světě spousta.
Máš splácení na spoustu let za vlastní blbost. Tak jako většina gamblerů. Tak přestaň chlastat a fňukat a začni na sobě makat. Zajdi si do nemocnice mezi nemocné rakovinou a nebo lidi na vozíku, bez nohy, ruky, slepé. Ti by si to s Tebou okamžitě VYMĚNILI!!!Našli by si dvě práce, dluhy splatili za dva roky a každý den by žili na plno!

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 08:07)

Vsem dekuji za podporu, ale nezvladnul jsem ten tlak, proste ne.....
Alkohol, a potom harna a bylo me vsechno jedno,a jak to dopadlo:
Nemam praci, nemam rodinu, pritekyne taky v haji, neppchopi to, dluhu mraky a posledni penize, a k tomu od taxikare pujcka dneska v noci a vsechno v hajzlu.
To je na provaz
At se vam dari

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 298. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (St, 6. 7. 2016 - 23:07)

Posílám jeden proklik o léčení závislostí ayahusckou. V tom krátkém videu ten kanadský doktor mluví o důvodech závislostí, příčinách, programech v hlavě, vzorcích jednání, které závisláci destruktivně opakují pořád znovu a znovu a znovu...Když zažijete absolutní svobodu, volnost...nepotřebujete už žádný hazard, cigarety, alkohol, kávu, drogy a jiné závislosti. Nepotřebujete si ničím otupovat smysly a utlumovat své bolesti před okolním světem. Ayahusckový rituál je samozřejmě hodně o práci šamana na pacientovi. Vidí vaše nemoci, vaši budoucnost, váš osud, čte vaše myšlenky, zná do detailu vaši minulost. Pomůže vám vyčistit ty programy destrukce v podvědomí. Samozřejmě je to, ale hlavně na pacientovi, který musí chtít a neustále na sobě pracovat. Makat na sobě a stát se lepším člověkem celkově. Protože nic nedostanete zadarmo.
https://www.youtube.com/watch?v=DHlz_1LxRpk

Mirek Brno (St, 6. 7. 2016 - 21:07)

Aleši, zvládl jsi to přiznat a ukázal jsi, že nejsi srab. Teď vymysli nějakou léčbu a opatření s penězi. Rozpis splátek. Psal jsi, že máš i Home Credit, tak třeba i nějaké sloučení splátek za nižší úrok. Hledání nové práce První rok je třeba makat co nejvíc a ponížit dluhy co nejvíc a nemít čas na blbosti.
Hlavně se nelituj, nechlastej a začni makat. Stopl jsi to ještě včas.

Ales (St, 6. 7. 2016 - 19:07)

A momentalne se oziram, pac me to vsechno doslo jak jsem to podelal
Otresne
A.

Ales (St, 6. 7. 2016 - 17:07)

Plan zacal tim, ze jsem se priznal rodicum a v praci.
Rodice to neberou ale nezavrnou me, snad i do budoucna to pochopi, ale v praci je konec, sef to nevzal, penize bere jako kradez a k 8.7.2016 koncim:-(
Snazim se s tim nejak srovnat a uz je lepe, nez v pondeli co jsem se to dozvedel.
Zitra to reknu te moji,ale to taky narazim
A.

Mirem Brno (St, 6. 7. 2016 - 13:07)

Také mne to zajímá Aleši. Jestli jsi se doma přiznal a nebo už Ti otrnulo?:)

Tragik (St, 6. 7. 2016 - 09:07)

Nu a jak to dopadlo s tvým plánem?

Ales (St, 6. 7. 2016 - 07:07)

Tragik, dekuji za podporu,
Dneska 6 dni co jsem zacal abstinovat, drzim se, ale muj mozek zacina produkovat ruzne formy, jak me.dostat do hurny.
Jinak, dekuji za pozvani na druhe forum, ale staci to zde.
A.

Lemog (St, 6. 7. 2016 - 06:07)

Ahoj všem: dnes 297. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (Út, 5. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 296. den bez gamblu

Tragik (Po, 4. 7. 2016 - 18:07)

Přátelé.
Co občas čtu. Moje cesta není o opatřeních Martine. Fakt netušíš co a jak dělám. Životní změna a duchovní rozvoj je to cem to je především.

Aleši. Jsem zvědav jestli to dotáhneš ten začátek jak jsi napsal. Je to kurva tezky a byl by to super start.

Na druhé forum se klidne přihlas. Rad te uvidím i tam a je tam moznost vetsi struktury. Cenzura tam není. Nesmazali jsme nic. Smazali bychom pokud by někdo třeba tapetoval. To je pochopitelné.

Mějte se. Jdu pokračovat v dovolené;)

Mirek Brno (Po, 4. 7. 2016 - 10:07)

Zdar a sílu.:)Dneska to mám za 985.
Lemogovi se blíží magická třístovka. To už je 10 měsíců a pořádná doba nehraní. Gratuluji.
Aleši, tak pak dej vědět, jestli jsi se doma přiznal nebo ne. Přiznat se, ponížit se, pokořit se před svými nejbližšími je hodně těžké. Většinou nepochopí, že je to destrukční nemoc. Navíc smrtelně silná, protože chce víc a víc. Píšeš Aleši, že máš splácení na 7 let. To je dlouhá doba placení za blbost. Ale pokud to nezarazíš teď hned a ještě si párkrát zahraješ, tak to není na 7 let, ale na exekuce a sešup dolů. Pak teprve přijdou pořádné deprese, beznaděj. U některých bezdomovectví, kriminál, prostituce, podvody, zlodějny a sebevražda. Těch některých bylo od revoluce až 100 000 ročně. Krát 26 let. To je hodně zmařených lidských životů a beznaděje. A násobně jejich blízkých. No a TY to máš ve svých rukách a je jen na Tobě, který směr si vybereš. Stejně jako na další spoustě gamblerů, kteří to tady čtou a zoufale zkouší přestat s vlastní destrukcí. Tak držím všem palce.

Lemog (Po, 4. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 295. den bez gamblu

Ales (Ne, 3. 7. 2016 - 12:07)

Dekuji jeste jednou za nazory,
urcite chci vyuzivat opatreni. Pritelkyne projede v utery a tak mam cas si naplanovat jak ji to reknu.
Moje dluhy jsou obrovske, ale tohle je u kazdeho jine, pro nekoho je obrovske 10 000kc a pro nekoho 10mil.
Strucne receno, pokud zvladnu doolatit splatky po splatnosti a budu platit tak jak mam to co mam, mam dluhy na cca 7let z ceho prvni rok bude brutalni, ale resitelny. 700tis je strasna rana, ale uz jsem za vikend prosel spoustu diskuzi a odkazu a docetl jsem se,ze dluzit milion je u gamblera ktery hral cca 10 let jeste dobry,.lec strasny
Bazeni mam obrovske a take je neco pravdy na tom jak je zde napsano, gambler je lakomej, hmznej, chce rychle a bez prace penize.
Dopoledne jsem byl koupit nejake veci v hornbachu a cca 2tis u pokladny a prvni co mne napadlo: jeste mas u sebe litr, to slo ne, z litru udelas 3 je to hornbach zadara......velky prd, mozna by bylo 3 potom jeste 5 a potom minus 15tak jako pokazde!!!!
Podarilo se mne zvladnout opravdu prvni velke bazeni, jsem rad.
V pondeli chci presit penize co dluzim do trzby a pokud to klapne zacit pomalu splacet.

A.

Martin 10 (Ne, 3. 7. 2016 - 10:07)

Aha, diky za osvetleni. Taky si cigarko sem tam dam a opravdu, nekdy je to radost. Pripalene od zhaveho uhliku z ohne, hmmmmm...

Lemog (Ne, 3. 7. 2016 - 09:07)

Ano, jiz nepisu ve svém kazdodennim hlaseni "bez cigaret"

Je to mesic co jsem zacal kourit a ted, abych k tomu nekoho nenavadel, musim konstatovat, ze mi to vylozene svedci. Aby to nebylo spatne pochopeno - ten prvotni sok a radost ze jsem zvladl i nekoureni se prehopl do určitých , ne zavaznych zdravotnich potizi, takze jsem v te chvili zvolil nejjednoduchsi cestu - zpatky k cigarku. Po mesici se stabilizuji a jakmile nastane okamzik uspokojeni se zdravotnim stavem - znovu prestanu, jiz vim jak na to, tentokrát ovšem s doprovodnymi opatrenimi proti stavum, které se mi staly ted.

Vse je individualni, někdo by mohl namitat spoustu argumentu, ja jsem pro tuto chvili zvolil tuto variantu a po zkušenostech se zavislosti obecne se pripravim a casem prestanu kourit nadobro.

Lemog (Ne, 3. 7. 2016 - 09:07)

A ještě bych pro ty, které to zajima, napsal, ze Abstinentka i jepice jsou v poradku, nehraji, uzivaji nabytych hodnot bez gamblu.
Zkratka nekteri ustoji zocelovaci metodu, nekteri ne a vyhovuje jim jiny pristup diskuze.
Vytvorili jsme malou soukromou ag skupinu, která diky této strance mohla vzniknout a ubrat majitelum heren 3 dnes jiz abstinujici gamblery.

A o tom by to mělo byt. Najit svoji cestu, takovou jaka každému individualne vyhovuje a dojit do cile svým stylem.

Takze ja jsem na tuto diskuzi nezahorkl, dala mi hodne informaci a inspirace, budu doufat, ze se to tady zase rozjede a pribydou další uspesnbe abstinujici gambleri

Reklama

Přidat komentář