Reklama

Gamblerství

David (Pá, 15. 4. 2016 - 12:04)

BIKER: Jak ses dostal k ambulatní léčbě? Navšívil jsi praktického doktora a ten dal doporučení na psychologa anebo jsi našel psychologa a objednal se k němu? Jak je to s pojišťovnou, akceptuje tu tvoji anebo platíš za hotové? Dík za info.

BIKER (Pá, 15. 4. 2016 - 09:04)

8 dni bez gamblu

Dneska je krasne, tak v praci tak do 12 potom na bike.

AZ

Abstinentka (Pá, 15. 4. 2016 - 08:04)

94 dni bez hrani

Dobre rano vsem,

Reyzi - strasne hezky napsane - uplne me to dojalo

Jepice - neva. Dame kdyzta dneska

Vsem pekny den, u nas zatim mlhavo ale to se probere

Abstinenci zdar

jepice (Pá, 15. 4. 2016 - 06:04)

Tak lemog byl rychlejší...

jepice (Pá, 15. 4. 2016 - 06:04)

Dobré ráno všem, dnes predbehnu lemoga...

5 den bez a bez....

Absolutko, moc se omlouvám, včera se mi vybil tablet, tak jsem ho dala do nabijecky, a vlezla k telce pod perinu, že chvilku počkám až se nabije.... a za chvilku u ní vytuhla...

Lemog (Pá, 15. 4. 2016 - 05:04)

Ahoj všem: dnes 215. den bez gamblu a cigaret

Tragik (Čt, 14. 4. 2016 - 22:04)

Za mne sem tohle patri!
Vždyť o tom to je. Ale nejtwzsi je si ten pocit udržet co nejčastěji a co nejdéle

Reyzi (Čt, 14. 4. 2016 - 22:04)

Dalsi dobry den,který jsem si uzil...(i kdyz odesla pracka)....premyslel jsem,čím to je...
nemusim naplnovat sny a rozhodnuti nejblizsich,ja jsem ten,ktery si rozhoduje o svem zivote....ať byl,bude jakýkoliv....mozna jsem ztratil je,ale získal jsem svobodu....je jen na me,jestli zitra nebudu mit co jist,kde bydlet...ale tak ja to nechci....chci se jen smát a užívat si každé nadechnuti....dělám doma,byl jsem na kole a moje mala princezna mi fandí a těší se...

Kdyz se otacim,mel jsem to udelat uz dávno,prestat se litovat,pěstovat si ten žal,to ublizeni...na druhou stranu,nechce se mi uz otacet,minulost nezmenim,budoucnost je daleko,jsem ted a tady...uz vim,co si poridim,rezbarska dlata,vyhen na kovani je doma nereálná...mam radost ze zivota,ze by jaro?...
Omlouvám se,jestli to sem nejak nepatr?...drzme vlajku,uz bude jenom dobre a lip....

Tragik (Čt, 14. 4. 2016 - 21:04)

I tak bych do toho sel. Ja dnes ip pavlova nedal kvůli práci. Pristi týden dam asi bohnice...

Tragik (Čt, 14. 4. 2016 - 21:04)

Pletu ambulantní a ústavní omluva!

Tragik (Čt, 14. 4. 2016 - 21:04)

Ambulantní lecba pokud ji vemes odpovedne ti jednoznacne zvýší šance na absrinenci. To ti potvrdí každý odborník a každý dlouholetý abstinent. Jdi do ni.

Abstinentka (Čt, 14. 4. 2016 - 18:04)

Mozna bych zkusila oboje a vybrala si co ti vic vyhovuje

BIKER (Čt, 14. 4. 2016 - 17:04)

Diky za reakce
Luku jsem z brna a muzu se rozhodnout jestli amb.lec, a nebo AG, tak nevim , ale je pravda, ze nazory na amb.lec. od vas zde, nejsou jen o.k.....

LUK. (Čt, 14. 4. 2016 - 16:04)

Biku, jsi brněnský... proč nezkusíš tedy ty AG? Taky se obávám, ambulantní léčba nemá velký efekt. Vše se časem promění v rutinu. To už bych raději zkusil se vyrestartovat na ústavním léčení. Jinak bažení momentálně naštěstí již nemívám. To živé přehrávání výherních období je úplně pryč. Sem tam se objeví, ale není to již tak živé, barvité, silné, impulzivní, dá se to v pohodě zvládnout. To nezadržitelné puzení ke hře je u mě pryč. Snad. Chce to být ovšem ostražitý neustále a rozpoznávat vše, co by mohlo se mě snažit jakoukoliv cestou vrátit k jakékoliv formě hazardu.... AZ!

Martin 10 (Čt, 14. 4. 2016 - 15:04)

Zdar Biku, kdyz ty 7 ja teda taky 7, ale na ambulantni s tebou nejdu, tu uz mam za sebou. Ze zacatku dobry, potom spis rutina a skoncilo to big recidivou. Ale nechci strasit, zalezi, na koho narazis. Good luck ...

LUK. (Čt, 14. 4. 2016 - 14:04)

63. den bez gamblu

Abstinentka (Čt, 14. 4. 2016 - 13:04)

Biku udelej vse co myslis ze ti pomuze. Beni to zadne slabostvi naopak jsi bojovnik

chiivan (Čt, 14. 4. 2016 - 13:04)

a vlastně dobrá práce všem, ty čísla vypadají moc hezky:-)

chiivan (Čt, 14. 4. 2016 - 13:04)

Dobrý den,

pátý den abstinent, ale včera jsem se opil a pil až do rána a nešel do práce, takže mi to toto trochu kazí.

BIKERe super rozhodnutí! Hlavně si to nerozmysli na půl cesty

BIKER (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

Dneska jsem udelal rozhodnuti ,ze budu dochazet na ambulantni lecbu, moje bazeni je stale velke a mam obavy z dalsi rec. kterou uz bych asi neustal....
AZ

Reklama

Přidat komentář