Reklama

Gamblerství

radek (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

Si udělejte Skype hromadak chat i s webkama a přestante se schovávat za anonymitu.

radek (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

Reyzy jak dlouho tady budeš ještě fnukat než zacnes opravdu chtít abstinovat?
Jepice jen sem ti řekl pravdu o tobě same. Jsi alkoholická a gambler. Tak to prostě je. A porad nejsi dosmrtne rozhodla už nikdy nepit! Nedokážes si to představit už si nikdy nedat skleničku. Jsi alkoholická a už nikdy nesmí s pit. Nebude takovém slaboch porad.

Lemog (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

ty jooo, tak jestli ten chat nekdo umite aktivovat, tak to udelejte, to je super vec , ja jsem pro, aby to slo zamknout a neradkoval by tam kdejaky radek

Tragik (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

no.. možná bychom mohli začít tím chatem.

Někde na chat.cz například což údajně dobře funguje i na smartphone atd prostě zakládat mistnost která se dá zamknout na heslo aby nám tam neprudili.

Sloužit by to muselo ale jen pro online pokec když někdo má tu potřebu.. depka a tak...

Info pro náhodné kolemjdoucí a kolemčtoucí patří sem

BIKER (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

Uplne spatny napad to teda neni, jako nejaky ten chat...

Tragik (Út, 12. 4. 2016 - 13:04)

Reyzi... ono to takhle lehce asi nepujde. Je pravda že i mě vrtá hlavou myšlenka pořídit doménu a přesunout naši komunitu někam do "vlastního"

Někam kde bychom měli.. Diskusi, chat, profily, informace pro gamblery tad.

Bylo by to asi fajn a více možností.

Jde ale o čas.. a toho má zatím hrozně málo.

Tragik (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

BIKERE:
AG obecne určitě pomáhá.. ale taky musím říc že podle výpovědí zde a nejen zde záleží na jejich kvalitě. Já mohu s klidným svdědomím doporučit Bohnickou skupinu i Pavlák.

Někdo tu říkal že v brně se někdy vedou "toxické řeči" což považuji za nepřijatelné. Bohužel jsem zaslechl i z jiného zdroje nedávno.

Možná to tak je.. možná bylo a už není.. nedokážu posoudit.

Já kdybych nebydlel tady blízko.. tak bych asi do té prahy jezdil. Třeba jednou za 14 nebo tři týdny. Beru to jako investici do abstinence která bude dycky jen zlomek toho co bych prohrál.

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Neni mozne vymyslet,zalozit,nejakou chatovací místnost,server,pro nas,treba....a udelali by jsme AG on line,každou stredu 20.00h ,aby se nas sešlo nejvíce?Myslim,ze by se dal sehnat i nějaký dozor terapeuta,který by to mohl pouzit pro svou praxi....

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Neni mozne vymyslet,zalozit,nejakou chatovací místnost,server,pro nas,treba....a udelali by jsme AG on line,každou stredu 20.00h ,aby se nas sešlo nejvíce?Myslim,ze by se dal sehnat i nějaký dozor terapeuta,který by to mohl pouzit pro svou praxi....

Tragik (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

LEMOGU:
ty kdykoli.. i když to pro mě bude krok z anonyminty kterou si tu přeci jen trochu držím (jsem na netu známej pod jiným nickem)

už jsme tu ušli dost daleko.. takže když budeš chtít potkáme se na pavláku, podáme si ruce a půjdem spolu.

BIKER (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Reyzi, ne ne ja nepiju...Jepice, ja jsem to mel opacne, nikdy jsem nehral kdyz jsem mel popito, dneska si tak rikam kdio z nas je na tom lepe...
Opatreni ktere jsem udelal ma vysledky, mam dnes pocit velkeho bazeni a pokud by byla moznost mel bych asi problem, ale je to v pohode:-)

BIKER (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

AG mam moznost chodit v Brne, ale je pravda, ze jsem jeste nenasel odvahu....mozna jsem diky tomu nemusel rec. a tedka bych byl pevnejsi v kranflecich. Ale mozna taky ne...

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Reyzi, ne ne ja nepiju...Smekam,protože takhle funguje 88%naroda,jednou za mesic se vylit,zresetovat....ja to mam taky tak,nebudeme si nic nalhavat....rad se pobavím,většinu historek znám jenom z vyprávění,kdyz se otevře láhev,mam automaticky záznamové zařízení vyple(okno)...jsem rad,ze muzu mluvit s vami..

Lemog (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Tragiku - a jeste jedna drobnost - citim, ze se mozna dostavam do stavu , kdy uz budu schopen na zkousku absolvovat AG. Jakmile to prijde, pozadal bych te o asistenci, nechci tam jit sam.
A co ty Abstinentko? Nepridala by ses?
Zajimalo by me, jestli by v mem pripade tyto skupiny mohly pusobit jako dalsi prvek prevence

jepice (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Reyzi, ne ne ja nepiju právě další den po flamu. To je právě dobře, že jsem to zacala teď řešit, protože bych se tam k tomu jistě dostala.
Já jsem taky zábavná, když piju, to ze mě lítá anglickej humor neustále...
Jenže je u mě problém, že když piju, neumím přestat, nemám klapku, neni mi špatně, ale ke konci piju, co je k dispozici...
Pak nepiju nic, teď třeba naposledy měsíc a pak opět pijanskej flam dokud je co pít...

Nesmím pit, to je jako u alkoholiku stejné... abstinovat a nepit a tím nebudu hrát, protože střízlivá NIKDY NEHRAJU A ANI JSEM NEHRÁLA...

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

To chiivan...,
Asi to máme nejak nastejno,me dluhy jsou pakatel,oproti statisicum ostatnich,ale obtěžují me v zivote,uz jenom tím,ze jsou.....kdyz prepiju hladinu,ztratim zabrany,mel jsem recidivu po roce,ted po dvema mesici....mel jsem penize,alkohol,prázdnota....

Lemog (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Tragiku - myslim, ze vymyslet opatreni lze a aby to fungovalo, gambler si musi byt jisty, ze chce zabranit recidive.

Ja jsem stale pripraven, v pripade nutnosti klidne skocit do vltavy a zchladit hlavu.....nebo do Botiče - tzo mam blíže ale tam je to tak na kotniky :-)..........a ted beze srandy - myslim ze kazdy si dle svych individualnich potreb musi stanovit takova opatreni aby v max. mire dokazal celit recidive - 100% to asi zarucit nejde - jde tedy spise o nejaky prvotni impuls, ktery nastartuje mozek do normalu - napr. ten pomyslny skok do Vltavy.

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Reyzi, cítím se jako ty,...Ahoj Jepice,
nikdy jsem te nebral jako alkoholika,ta diagnoza me zarazila,co se týká pití...
Taky rad vypiju,jsem pry zábavný posleze,ale ze bych musel i druhy den,to neee...
Nevim,jak to mas ty,ze by jsi pila dva tri dny,to se mi nechce verit.....
.....proste party a hura,bavme se...a u me pak bazeni....
Když jsem ve společnosti,nedovolím si jít hrat,ať jsem jak zákon kaze,či jenom ovinen...nejhorší jsou cesty domu,sam ....a bazeni...

chiivan (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Jdu tam teď ve čtvrtek. Už není důvod proc to odkládat a sam si pomáhám bez většího uspechu už dost dlouho...

Reyzi (Út, 12. 4. 2016 - 12:04)

Vsechno,co jsem miloval zmizelo,nikdy jsem se s tím asi nevyrovnal,porad touzim po plné posteli smíchu,radosti,tuleni...těch dvou princezen,z kterých se stávají slecny...

Reklama

Přidat komentář