Reklama

Gamblerství

David (Čt, 31. 3. 2016 - 00:03)

Možná zkusím:-)

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 22:03)

Lákalo mně si koupit knihu...Ano cetla - je to par dni. Cte se to samo a doporucuji. Hodila jsm si kombinaci Menento, My deti ze stanice ZOO, Naruzivost a Ja hrac. Jedinou tu posledni jsem cetla poprve. Skoda ze ne driv

David (St, 30. 3. 2016 - 22:03)

Lákalo mně si koupit knihu Já, hráč, aneb 4 roky s ruletou. Četl jsme nějaké výňatky z té knihy a bylo to zajímavé, ale asi ji nebudu číst, možná kdybych byl na opačné straně, než gambleři, ale takto se mi moc nechce... Četl jstte to někdo?

David (St, 30. 3. 2016 - 22:03)

Ano, já si taky myslím, že hraje a že si to nepřipouští ale je stejně zoufalý jako my. Znám ze sráčoven (ten výraz se mi líbí) lidi, kteří mlátí do automatu a pak když s někým mluví, tak ve stylu, že tam stejně moc nenechali a že jsou na tom dobře, protože minule jim to dalo to a to. Prostě tací ti lidi, co hodně rychle mluví a kecají o všem možném. Tak na takové bych ho typoval. No každý jsme nějaký, ale vzásadě se ty ztráty tak nějak srovnávají s druhými. Jeden dluží 10 tis., druhý 500 tis. Za rok to může být srovnané, ne-li dřív.

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 21:03)

Davide

Na Radka nema smysl reagovat. Je to zoufalec co provokuje a snazi se lidi zadupat. My uz si na jeho obcasne prichody zvykli. Zjevne jeste nedosel do daze abstinence. Clovek co negambli by na tuto diskuzi nikdy nevstoupil. To je stejne jako kdyby ja treba prispivala na diskuzi o hokoji. Vim a absolutni prd a hokej nesleduji - tudiz bych nikdy hokejovou diskuzi ani nehledala.

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 21:03)

Luk,mam to podobně,ale jde o...Ahoj Reyzi, momentalne to mam nastaveno jak mam, ale neboj neurazilo me to ;) diky za snahu a podporu

Jestli jsou tu nekteri, kteri ostatnim neco zavidi ci je neco zere, pak tato diskuze nema smysl. Ja jsem tu pro to abychom se vzajeme podporovali a nesrazeli jeden druheho. Kazdy mame svou fin situaci takovou ci makovou, dulezite je ale jak to zvladame, abstinujeme a snazime se celit realite.

Naprosto nechapu co ma s gamblerstvim spolecneho to, ze mam hypo ci treba kolik Jepice vazi ci meri!

Abstinenci zdar

Reyzi (St, 30. 3. 2016 - 20:03)

Tragik, dekji za podporu, s...Biker,drz se....je fajn,ze citis odpovednost i za nenarozene dítě.....ja deti mam,vzal jsem jim spoustu,hlavně zazitku a prožitku,co by za ty penize mohly mit...s tvým vycerpanim to znám,jednou jsem šel do prace,na zastavce jsem nedokazal precist jízdní rad,pak jsem se chtel podívat na telefon,viděl jsem jenom svetlo,cítil horko a studený pot,tak tak jsem došel domu....nedokazal jsem ani zaklepat,jenom jsem se vybulil na podlahu a chtel se na chvili zastavit,ani dýchat jsem nechtěl,jak to bylo namahave.....hnus,totální vycerpani...

Reyzi (St, 30. 3. 2016 - 20:03)

Luk,mam to podobně,ale jde o postoj k životu,odpovednosti....,nejde ve finale o to kolik kdo dluzi,komu,...
Abstinentka,mozna,ze by jsi si pomohla nejakym refinancovanim,ale vim,ze pro tebe(nas)je prvorade se ustálit,získat klid,kontrolu...samozřejmě se dobre rádi Petrovi,refinancuj,spocitej,ale nezná naše pochody,nezná nas boj..(nechci krivdit,treba z nej vypadne nabidka,za nepatrnou provizi)...

David (St, 30. 3. 2016 - 19:03)

Radek je nějaký urýpaný zmrd asi.

Lemog (St, 30. 3. 2016 - 19:03)

Zmenit postoj k nemoci - od rezignace, odevzdani se - k aktivite a nadeji -

radek (St, 30. 3. 2016 - 18:03)

Lemogu neres jiný a nápis kolik a kde dluzis radši místo rádění looosere. Davide nějaký prášky ti poslu nápis adresu. Ty jsi těžkej případ vocase. Lemogu na doktorce v diskusi svítí gamblerstvi nahoře a lidi sem kouká na bandu zkrachovalcu dost to je objev co vole. Petře abstinetka nechce barák prodat ona radši ještě zagembli a vezme ji ho exekutor. Jepice kolik meris vazis?

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 18:03)

S uroky za bydleni jsem pocitala. Hypo mam za nizkou urokovou sazbu ale pokuta za predcasne splaceni je tolik ze bych jim to z principu nedala.
Svou kasi si chci snist do dna. Neumim obecne setrit takze prebytecne penize kdybych nesplacela uvery by stejne padly na nesmysly. A jednou za ro treba Bali nebo Thajsko nestoji za to abych nenela sve bydleni.
Jsem rada ze mam bydleni ktere si poctive platim a domu se vzdat momentalne neminim. Na rohlik jeste mam ;)

David (St, 30. 3. 2016 - 17:03)

A na to, aby měl člověk čistou hlavu, tak mu nepomlže zbavit se dluhů.

David (St, 30. 3. 2016 - 17:03)

Dovolím se napsat jednu věc Petře. Nejsi gambler, tak to nemůžeš chápat, jedině že bys byl někdo povolaný z oboru (psycholog, psychiatr)!!! Ale jak říkám, jak se gambler, byť i abstinující, dostane k velkému množství peněz, nekončí to dobře! Sorry, ale tak to vidím já. Co tě sem teda zavedlo, když nejsi gambler???

Petr (St, 30. 3. 2016 - 16:03)

Nejsem gambler, ale par jich znám.a jen sem zkoušel poradit. Někdy je přece lepší prodat bydlení, zbavit se veškerých dluhu a mít čistou hlavu. A eliminovat tlak recidivy. A po case si koupit bydleni sbez tlaku. Rodinu mám. Nechapu proč útočiště na někoho kdo vám zkoušel poradit. Např abstinentko bude vše dávat jen na dluhy a ročně da třeba př 150k jen na úroky. Neumí si to spočítat.

Lemog (St, 30. 3. 2016 - 16:03)

Petre , zkus se nam nejprve predstavit. Jsi gambler, abstinujici gambler, provokater radek? nebo jdes jen kolem? jak dlouho uz to tady ctes?, mas rodinu?

David (St, 30. 3. 2016 - 15:03)

Petr: Nechápu, jak můžeš někomu radit to, aby prodal střechu nad hlavpu a zaplatil si tím dluhy. To je poslední meta prohrát barák! Je to velice jednoduché. Nikoho osobně neznám, ale četl jsem ty případy a takto to začalo, že se barákem zaplatil dluh a hurá, gambler byl bez dluhů. Super! Měl ještě navíc peníze, taky super! A jel dál a to většinou tito lidi dojeli až na konečnou. R.I.P.¨
Petře, řekni nám svůj příběh, jak dlouho hraješ, kolik dlužíš, kolik jsi tam nechal. Mluv.

David (St, 30. 3. 2016 - 15:03)

Luku, já taky začínal víceméně na těch 50 tis., samozřejmě že jsem tam narval spoustu vydělaných peněz, ne jen těch 50 tis. Za tu dobu jsem prohrál asi celkem 750 tis. a dlužím cca 274 tis. Já to pořád řešil, že něco dlužím, ale pořád jsem to řešil dokola a teď to řeším taky. Je to hodně krutá hra na psychiku. Problémy má člověk pořád, když hraje, i kdyby nic nedlužil.Jak dlouho hraješ nebo teda hrál? Kolik let?

Petr (St, 30. 3. 2016 - 15:03)

Kolik ti je luku 35?

LUK. (St, 30. 3. 2016 - 15:03)

Davide, dluh mám fakt malý - ani to nechci zde psát, aby mi někdo nenařkl, že proti ostatním nevím, co to jsou problémy... Dluh mám v bance a řekněme do částky 50 tis. Ke konci roku jsem bez dluhu. Ale POZOR, peníze které jsem měl na bydlení, vše co jsem budoval je pryč. Nemám nic. Někdo by byl možná i vděčný za tu nulu, ale beru to u sebe jako obrovskou prohru. Musím využít šance na normální život a začít postupně budovat sebe a pomalu i to, co jsem zničil...

Reklama

Přidat komentář