Reklama

Geopatogenní zóny

no, (St, 24. 10. 2018 - 16:10)

Na přemístěné posteli...a čím to asi bude?náhoda?hmmm

Ááále houby (Út, 23. 10. 2018 - 21:10)

Na přemístěné posteli...houby, slavný soude...

Beatrix (Út, 23. 10. 2018 - 19:10)

Na přemístěné posteli něco je- za zkoušku to stojí. Na geopatogenní zóny nevěřím, ale někde se cítím blbě a z někoho mám podrážděnost, jsem nesvá a nemám pro to žádný důvod. Poslouchejte svoje instinkty a pocity. Přeházet nábytek vždycky stojí zato. Já se dokonce přestěhovala z místa, které mě nevím proč štvalo. Naše nevědomí nám někdy ukáže problém třeba ve snu...

Eduard Boháč (Út, 23. 10. 2018 - 17:10)

Dobrý den paní Věro, je...Dovoluji si aktualizovat www. stránky: www.geosan01.cz

Nic než (Pá, 1. 12. 2017 - 19:12)

hloupá reklama

Petr (Út, 27. 10. 2020 - 14:10)

V každém bytě přemisťovat opravdu nejde, okno dveře další dveře do jiné místnosti. Jste rádi že je vyšetřena jedna strana na sedačku ne-li rozkládací gauč.

J.D. (Pá, 1. 12. 2017 - 15:12)

V Praze a Středočeském kraji se komplexní diagnostikou obytného prostoru zabývá "Centrum zdravý prostor" www.zdravyprostor.cz. Kdo upřednostňuje věcný a exaktní přístup k lokaci geopatogenních zón v obytném i veřejném prostoru, či na pozemcích, nalezne zde seriozní službu.

Katarína Bresko (Pá, 28. 10. 2016 - 21:10)

Dobrý deň, pána Jána Kordinu z firmy ADAM som vyhľadala na doporoučenie mojej dobrej známej, kvoli synovi(2,5 rokov). Od narodenia sa v noci budil s hysterickým plačom. Na pohotovosti aj dětská doktorka to označili za " nočný des" ale dodali, že je to zvláštne, lebo to deti majú až v neskoršom veku. Jeho budenie sa stupňovalo najma od polnoci do 4 hod rána - to bolo naozaj hrozné. Pán Kordina nám tu potvrdil geopat. zóny. Prehodiť postele sme nemali kde - skrz malý priestor, malé bývanie,tak sme zakúpili skrinku CHeops. Máte nárok ju dva týždne vyskúšať a ak nieste spokojný možte ju vrátiť. My sme si ju nechali:)Syn po troch dňoch začal úplne krásne spávať - je tomu už 4 mesiace a ja to stále považujem za zázrak:D Popri synovom spaní sa vyriešil aj moj problém s hlavou. Bolievala ma čo dva týždne a 4 mesiace ma už hlava nebolela. Do toho chaosu u nás, sa mi zlomila noha. Dvaja doktory ma posielali na operáciu, že to mám na zlom mieste, že sa mi to nezrastie a nakoniec sa mi to krásne zrástlo a nemusela som ísť na žiadnu operáciu. Veľké Vďaka pánu Kordinovi a tej skrinke - super věc :)

Dalibora K z Os (Út, 31. 5. 2016 - 14:05)

tento příspěvek jsem...Vážený pane Karásku
s kolegou který leta měří jako senzibil zóny a další zajímavé skutečnosti, jsme po letech došli ke stejnému závěru jako Vy. Jediné zcela účinné je se místu vyhnout. U pyramid s velikostí základny kolem 15 - 30 cm ze dřeva, tvarem dle Cheopsovy z Egypta, máme teď asi z deseti druhů dřeva vyrobené, poklesla intenzita vlivu tak na 25 - 10 procent, podle intenzity a charakteru zóny a velikosti pyramidy. Což je vcelku slušný výsledek.
Zdravím Pavel S z Prahy
ps pana Andrese znám je to slušný člověk

Default User Image
Tom (Ne, 29. 10. 2023 - 22:10)

Jde to vyrušit (odstínit) do nuly. Pak není nutné nic stěhovat, nebo se něčemu vyhýbat. Mluvím za sebe a svoji schopnost. Nepotřebuji k tomu žádné přístroje.

Gaspar (St, 16. 10. 2013 - 14:10)

Zabývám se jako hoby...Vážený pane Ersepke,
náhodou jsem narazi na Vaše názory o virguli a protkařství a dost mě to zaujalo. Nikdy jsem neslyšel a nečetl, že by virgule mohla být i z PVC. Vaše poznatky a výzkumy mě velice zajímají a chci Vás poprosit, zda byste nebyl ochoten mě zaslat nějakou Vaši studii hlavně z pohledu elektrotechniky. Fenoménem proutkařství se zabývám zcela vážně a hledám novátorské informace, ne blafy staré stovky let. Předem děkuji za Vaši ochotu. [email protected]

Jana (Ne, 25. 10. 2015 - 20:10)

Sluníčkové dny přeji...Dobrý večer. Ozvala by jste se mi prosim na mail? [email protected]

bara (Pá, 20. 3. 2015 - 22:03)

Ahoj Ivko,

zony...Ivko, dobry den, mam problemy s GPZ, stale se tomu venujete?, mohla byste, prosim poradit? diky bara
[email protected]

Simona (Ne, 14. 9. 2014 - 09:09)

Hezký večer,
tak jsem...Můžu se zeptat na kontakt na paní Šimkovou??

Lukáš Mrkva (Po, 17. 2. 2014 - 11:02)

Dobrý den,

začínám s měřením elektromagnetického smogu a kupuji měřící techniku. Ta sčítá hodnoty elektromagnetického vlnění většiny vlnových délek v reálném čase. Výsledek je v jednotkách mikrowatt/metr čtvereční. Cokoliv nad pět v místě spánku je velký problém. Nevěřte podložkám. Existují ověřené věci jako podklad pod barvu na stěnu, nebo sítě, které se dávají okolo postele a které odrážejí tato vlnění. Pokud máte zájem o měření napište na [email protected] Nejhůře to odnášejí děti poruchami učení, autismem, hyperaktivitou, různými syndromy, sníženou imunitou atd... ale škodí to každému

Eva (Út, 30. 11. 2010 - 11:11)

Dobrý den Ivanko,
mám dceru a trpí tím,že má často mygrény a ráno,když vstane je unavená.A její syn stále pokašlává.Měla u sebe paní na měření patog. zón a ta jí nabídla deky a pyramidu,ale je to příliž drahé a také tomu moc nevěří. Poraďte nám.
Děkuji Eva

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2009 - 16:08)

a co tim myslite jako ze spat kde chci a neverit na nic se neupinat?verit sobe?upresnete prosim

Návštěvník (Po, 17. 8. 2009 - 07:08)

Někteří lidé jsou velmi sugestibilní a co jim kdo nakuká, tomu věří.'

lenka (Ne, 16. 8. 2009 - 20:08)

lidicky tak co jak to je?

lenka (So, 15. 8. 2009 - 19:08)

lidi verite na ty zony,ja si je dala zmerit spim dle navodi jinde-jine misto,od te doby spatne spim,stale me neco boli pater hlava stresy,no nevim hlavne sem si nezvykla na misto kde musim mit ted postel,nevyhovuje me to,ale dat ji zase zpet?kdyz uz vam nekdo rekl ze tam je geopat zona?co delat?verit ci neverit?asi kdo to nikdy nezacal resit spi kde spi je mu lip co?poradte,,,,,dekuji

Reklama

Přidat komentář