Reklama

Geopatogenní zóny

Grass (Čt, 10. 1. 2008 - 09:01)

Jeden pán mi zóny vyhledával na dálku pomocí kyvadla. Resp. nevyhledával je v celém bytě, ale zjišťoval zda mám zóny v místě postele. Řekl, že je zóna v oblasti hlavy a hrudníku. Pak za pár měsíců mi zóny měřila jedna paní (z firmy ADAM Přerov) přímo v bytě a došla k závěru, že v posteli žádnou zónu nemám. Ve vedlejší posteli je zóna jen v oblasti nohou. Tak kdo má teď pravdu? Jinak v obýváku podle té paní mám zónu kde je sedačka a křeslo k počítači, v ostatních částech obýváku je to OK. Ale momentálně nemám zdravotní problémy tak to neřeším. Ty věci mi byly nabídnuty taky.'

Zdena 10.1.200 (Čt, 10. 1. 2008 - 08:01)

Nehala jsem si GPZ vyhledat,výsledek byl takový-kde byla postel,sedačka,křesla,tam byly GPZ nalezeny.Byl mi nabídnut odrušovač +podložky do postele.Odrušovač za 7 tisíc,podložka na 1 postel necelých 5 tisíc.Myslím,že jim nejde o zdraví lidí,ale o vytahování peněz z našich peněženek.'

Zdena 10.1.200 (Čt, 10. 1. 2008 - 08:01)

Nehala jsem si GPZ vyhledat,výsledek byl takový-kde byla postel,sedačka,křesla,tam byly GPZ nalezeny.Byl mi nabídnut odrušovač +podložky do postele.Odrušovač za 7 tisíc,podložka na 1 postel necelých 5 tisíc.Myslím,že jim nejde o zdraví lidí,ale o vytahování peněz z našich peněženek.'

Petr Nový (Po, 22. 10. 2007 - 17:10)

Vcelku ucelený text o zónách jsem našel na http://silesia.wz.cz/gpz.htm. Každopádně jejich působení nelze přeceňovat, ale ani podcenit.'

Zdeněk ERsepke (St, 19. 9. 2007 - 17:09)

Zabývám se jako hoby geofyzikou a již před 45 lety jsme našem VÚ objevili fotonovou virguli, kterou dnes používají mnozí geologové. POslal jsem o tom obsáhlé vědecké pojednání do 21 století a chci tvrdě vystoupit proti J. Grygarovi a vědecky mu dokázat, že se mýlí, jen jestli mi to 21 století umožní.Zdeněk Ersepke'

Magdaléna Dobro (Út, 17. 7. 2007 - 13:07)

Dobrý den, léčím svého osmiletého syna pro nádorové onemocnění a v našem rodinném domku geopatogenní zóny naměřeny byly. Paní, které mi měření prováděla říkala, že na odrušovače nevěří, že je nejlepší se odstěhovat, což u mne momentálně nepříchází v úvahu. Chtěla bych poradit právě s tím odrušením, slyšela jsem, že snad působí javorové dřevo a šungit.Děkuji Dobrovolná'

Miroslav Provod (So, 3. 3. 2007 - 09:03)

Miroslav Provod centrum11"volny.cz

Geopatogenní zóny

Jaká přírodní síla pohybuje virgulí je pouze jedna z otázek, na které stále hledáme odpověď. Nejsme ale sami, stejný případ lze nalézt i ve fyzice. Cituji z odborné literatury '

Marcela (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

Dobrý den,potřebovala bych od někoho radu,mí rodiče bydlí v panelovém bytě v prvním podlaží,nastěhovali se před dvěma roky a po celou dobu je ruší pískavý zvuk,který jim způsobuje zaléhání uší jako při startu letadla a vnitřní vibraci.Jsou z toho totálně na dně,nepomohla jim hygiena,nemají prý přístroje na měření takového hluku,nechce pomoci ani topenářská firma,která nedokončila dobře renovaci potrubí.pod bytem v suterénu je umístěn výměník.Začali si stěžovat i další nájemníci,přesto všichni dávají ruce pryč od řešení.Rodičům je 70 let a jsou velmi nešťastní,nevím,kde hledat pomoc.Prosím nevíte o někom,kdo by pomohl?Děkuji,bezradná dcera'

Dr. Z. (Ne, 11. 2. 2007 - 02:02)

simona: Máte vcelku pravdu, že těm agresivním zónám je potřeba se vyhnout, ale musíte znát jejich průběh v bytě. Nesouhlasím s názorem (29. 1. 2007 21:24:48, milenka), že si každů může jednoduše "očistit byt nebo dům". Tato domněnka je velikým zobecněním problému a výrok o řešení (utlumite vsechny negativni ucinky)bych dokonce nazval obrovským nesmyslem. Pokud je možnost se zónám tvořeným křížením Hartmannových a Curryho pásů vyhnout (ložnice, pracovna), doporučuji tak zcela jistě učinit. Každopádně ale byt musí být radiestétem (senzibilem, proutkařem) proměřen. O bezplatném měření více na http://www.gpz.cz ...'

simona (Pá, 2. 2. 2007 - 13:02)

CHEOPS.
Sama za sebe musím říct, že něco zavřeného v krabičce za x tisíc mě nepřipadá moc důvěryhodné.
Sama se zajímám o působení různých zón na naše zdraví a dění vůbec a cheops je něco co pro mě nemá smysl. Žijeme v síti zón a ne všechny nám škodí. Ty negatinví se dají tlumit daleko efektivněji a levněji třeba rostlinami. Většinou v každém bytě je monstera, zelenec, dracena atd. Ty hodně agresivní zóny stejně nepřepereme, těm je lépe se vyhnout.'

MILOS (Pá, 2. 2. 2007 - 12:02)

AHOJ,CHTEL BYCH ROZVAZAT DISKUSI NA TEMA CHEOPS A ARPA.MA STIM NEKDO ZKUSENOSTI ?

milenka (Po, 29. 1. 2007 - 21:01)

je to jednoducha zalezitost, si sam ocistit byt a nebo dum od patogennich zon. nakreslete si pudorys a tensorem nebo pendlem si najdete mista kde je neco negativniho, a na kazde misto polozte sklenicku polozenou naopak, tim utlumite vsechny negativni ucinky, jako ze zeme take ze vzduchu, kontrolujte to üriblizne jednou za pul roku, nebot vznikaji stale nove frekvence nebo se meni. Ucinek se da prirovnat k pustenemu radii, ktere ale hraje po tichu.'

Dr.Z (Po, 29. 1. 2007 - 01:01)

Je potřeba si o celém problému něco nastudovat. Informace najdete na http://silesia.wz.cz/gpz.htm'

jagelo"atlas.cz (Út, 23. 1. 2007 - 18:01)

Zdravím, otec také koupil za nemalý peníz Cheops a ARPA deku - byla byste tak laskavá, pokud Vám někdo napsal zkušenosti s pyramidou a dekama, mohla byste mi napsat na jagelo"atlas.cz ??
Předem děkuji a s pozdravem ... JAGELO'

gpetrov"seznam. (Út, 26. 12. 2006 - 19:12)

Silne msgneti, muzou Vasi krece jeste zesilit. Muzete skusit s kockou, ale pokoj musi byt vikliseni, a podlaha vsude stejna. Dalsi pomoc, ktera Vam pomuze rozhodnje, a ne budete toho litovat je zesilit odolnost organizmu telocvikem, jogi, procistovani organizmu a pod. Zajmajte se vaznje o zasadach NATUROPATJE. Petrov, Sizopol, Bulharsko.

Anina (Pá, 15. 12. 2006 - 17:12)

Dobrý večer, zrovna včera mě navštívila paní z projektu "zdravé bydlení" a také mi nabízela výrobek Cheops, ale já s díky odmítla. Moc tomu nevěřim, chci se na něho poptat u odborníků, kteří mají s touto problematikou zkušenosti, jako laik to bohužel nemůžu posoudit.'

Návštěvník (St, 13. 12. 2006 - 23:12)

Dobry den , se zajmem ctu tyto stranky .Rada bych se dozvedela , jak reaguji zvirata na spatne a dobre prostredi / zony / . Myslim tim kocka a pes.
dekuji Jitka

Háňa (Po, 11. 12. 2006 - 18:12)

Dorbý den, dnes j¨sem si zakoupila výrobek cheops a podložky arpy, vyhodila jsem peníze nebo to opravdu funguje? Mám strach, že pokud tomu budu věřit, zlepšení se projeví pouze na základě vsugerovaného dojmu. Jaké máte zkušenosti vy?'

Ina (Ne, 3. 12. 2006 - 21:12)

Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky. Mám podobné problémy jako zde popisovala pani Ludmila. Na víkend jezdíme do domu mého přítele a já tam jsem totálně vyřízený člověk. Můj přítel mě měl za blázna,když jsem mu říkala, že tam jsem na umření. Po letech tedy pozval známého, který určuje GZ a ten přesně určil, že v místech , kde mi je nejhůř jsou silné spodní proudy. Zjistila jsem, že i já jsem schopna tato místa najít. Můj přítel to také zkoušel, ale asi má vysoký prah citlivosti, takže nic. Občas zony určím jinde než původně, tak je mé určování " nevěrohodné", protože nechce věřit, že se zony přesunují.'

GPZ (Pá, 24. 11. 2006 - 17:11)

http://silesia.wz.cz/gpz.htm

Reklama

Přidat komentář