Reklama

helicobacter infekce

Vlasta (Pá, 13. 1. 2017 - 11:01)

dobry den, mne masticha zabrala vytecne, hlavne masticha active kterou jsem objevila na strankach www.mastichaterapie.cz, ma vyssi ucinek kvuli kombinaci mastichy a kvasinky z ovoce litchi

pavla (St, 27. 7. 2016 - 17:07)

ja uz mam helicobaktera deset...a zabrala ta masticha?

Luděk (Pá, 29. 4. 2016 - 00:04)

Helicobakter spolehlivě zničí plasmový generátor během hodiny.

Honza (Čt, 28. 4. 2016 - 23:04)

ja uz mam helicobaktera deset...Jaké tedy byly zkušenosti s mastichou, prosím?

Zdenka (Út, 22. 10. 2013 - 10:10)

Na helicobacter pylori mi...Taky mi nasli helicobacter pylori, napsali mi dve antibiotika s protonovou pumpou a nasli mi asi kvuli bakterii stredne tezky az tezky zanet zaludku. Zadne problemy jsem s zaludkem nikdy nemela, pouze me obcas palila zaha a delala jsem si test ze stolice. Muzete mi prosim napsat, kde se da Masticha sehnat a co konkretne z ni jite? Zatim se lecim ATB, coz bude trvat 10 dni.

Ida (So, 14. 9. 2013 - 10:09)

Chtěla bych se zeptat,...Ano, líbáním nebo špatně umytými příbory v restauraci a pod ... :-( Taky trpím.

Iva (Pá, 10. 7. 2015 - 13:07)

Taky mám zkušenosti s Pyloxem a pomohl mi s Helicobakterií. Určitě bych nebrala antibiotika :(

Karel (Ne, 14. 6. 2015 - 15:06)

To máš pravdu ale já teď...Třeba heřmánek nemá vliv na tlak. Měsíček ano, ale ne velký. Lapacho nemá podstatný vliv na tlak ale zlepšuje činnost srdce.
Viclacora krevní tlak upravuje, má prý snižovat riziko infarktu.
Catuaba prý krevní tlak jasně snižuje. Nesmí se také užívat trvale protože díky antibiotickým účinkům může poškodit střevní mikrofloru. ATD. Informací je volně habaděj.

ahoj (Ne, 14. 6. 2015 - 12:06)

Ta přírodní by měla...To máš pravdu ale já teď beru třeba léky na tlak a s tím byliny protože hned nezaberou a po tlaku jsem se dá se říct složila tak jsem musela na chemii přistoupit....jen jsem chtěla tím tříct že kdo má vysoký tlak nebo jiné ať si nejdřív přečte o bylinách....jsou úžasné ale některá právě tlak snižuje a jiná zvyšuje tak je třeba to vědět když s ní chci léčit jiný zdr.problém.

Karel (Ne, 14. 6. 2015 - 10:06)

Fuj antibiotika, vy to...Ta přírodní by měla zabírat stále. Tedy heřmánek, měsíček... a mnoho dalších.
Návyk vzniká na ta umělá.

AKITA (Ne, 14. 6. 2015 - 09:06)

Fuj antibiotika, vy to nečtete, že už dávno nezabírají?
proč je jedno, že je organismus oslabený - to je podstata -posílíš ho a bakterie nemají šanci.

Karel (Ne, 14. 6. 2015 - 09:06)

no já tomu moc nevěřím....Některé jsou všude, některé ne. U těch co jsou všude hodně záleží na imunitě. Když je organismus oslabený (jedno z jakého důvodu) tak jej poškodí baktereie se kterou ostatní nemusí mít problémy.
Mimochodem, co říkáte na bylinky?
Heřmánek, Lichořeřišnice, Měsíček, Černohlávek, Vilcacora, Lapacho, ............
a najde se i mnoho dalších s antibiotickými účinky. Samozřejmně nenahradí antibiotika, ale lze je použít doplňkově, nebo než infekce dosáhne takového stádia že musím navštívit pana doktora, eventuálně lze semo tamo preventivně.

AKITA (St, 10. 6. 2015 - 19:06)

Tak jsem četla příručku...no já tomu moc nevěřím. bakterie a viry jsou všude a někdo je nemocný a někdo ne

Iveta (St, 10. 6. 2015 - 15:06)

Tak jsem četla příručku pro praktické lékaře a je zde napsáno: přenos z osoby na osobu oro-orální nebo feko-orální cestou. Mě lékařka dokonce řekla, že je velká pravděpodobnost, že syn to má taky.Ale testy mu pojišťovna nezaplatí protože nemá zdravotní problémy :D

To o zubním kazu jsem slyšela také od lékaře. Není to ale tak, že vám kazy naskáčou do pusy. Samozřejmě tam hraje velkou roli obsah a množství bakterií v ústech a ty jsou přenosné.Když jsem se to dověděla tak jsem pátrala po tom jak to změnit a došla jsem na MMS a CDS2.Vyplachovala jsem si MMS-kem ústa a musím uznat, že se mi hodně spravila paradentóza a kazivost zubů.

AKITA (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

to se nediv. Každý se s...A proč myslíš, že se přenáší líbáním?:)

Iveta (Út, 9. 6. 2015 - 11:06)

Zjistili mi...Mia: Ano mám podobné zkušenosti a velice dobře na to zabírá už tady zmiňovaný Pylox. Je pravda, že tuto bakterii má většina obyvatel, ale někteří o tom ani neví. Nemají žádné problémy.

ahoj (Čt, 4. 6. 2015 - 14:06)

Zubní kaz je opravdu...Tak možná to tak je no , já to fakt neslyšela......
A ty kazy to je mazec tak to si můžem čistit zuby jak chcem a pak stačí tohle :-(

xx (Čt, 4. 6. 2015 - 07:06)

Tak to je...Zubní kaz je opravdu infekční, i když to dospělí často nevědí. Je tedy přenosný z rodiče na dítě, a proto by se rodiče měli vyvarovat například olizování lžičky dítěte,“
Stačí si informace pokud něco neznáš, vyhledat na netu. Zubní kazy jsou daleko nakažlivější, než Helicobacter.

xx (Čt, 4. 6. 2015 - 07:06)

Tak to je..."Příčiny onemocnění

Žaludeční chřipka je nejčastěji důsledkem virové nákazy (viróza), velmi často se přitom jedná o rotaviry, dále může dojít k jejímu rozvoji vlivem bakteriální nákazy. Velmi často se jedná o bakterie Helicobacter pylori. (Tyto bakterie jsou zdrojem i mnoha dalších závažnějších onemocnění zažívacího ústrojí, například žaludečních vředů. Zajímavé je, že jsou přítomny v těle poloviny pacientů, ale jejich přítomnost často není spojena se žádnými příznaky.) Nákaza se šíří vzduchem, stykem s předměty, ale také konzumací kontaminovaných potravin nebo vody. Inkubační doba se pohybuje od několika hodin do několika dnů. Nákaza se nejvíce šíří mezi dětmi."
O líbání se tu přímo nepíše, ale jasně to z toho vidíš. Já se tohle opravdu učila. Někteří doktoři tvrdí, že nákaza není moc častá.Pamatuj, ne každý vše chytne. Někdo má super imunitu..

ahoj (St, 3. 6. 2015 - 23:06)

to se nediv. Každý se s...Tak to je zajímavý...heli....baktera jsem měla už 3x a líbala se jen s partnerem který šel taky na vyšetření radši, ale neměl ho...tak mi řekni kde jsem ho vzala?
Že by se zubní kaz přenášel polibkm slyśím poprvé, kde tě to učili? Já taky ale to jsm fakt neslyšela...

Reklama

Přidat komentář