Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

dave (Po, 23. 9. 2013 - 00:09)

Nejaka holka ktera by mela zajem se nechat ostrihat nakratko nebo dohola? Ozvete se diik.

Adell (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Jaaa a dohola co nejdřív
Nejprve bych chtěla nůžkami nakratko a potom strojkem co nejvíc dohola
[email protected]

Lukáš (So, 6. 6. 2020 - 08:06)

Dobrý den
chtěla byste oholit?

stříhání je změna (Po, 24. 2. 2020 - 00:02)

Ahoj já bych tě třeba ostříhal otázka je odkud jsi že ano

Stříhání dlouh… (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Ahoj ty máš dlouhé hnědé vlasy a chceš dohola . není problém klidně ti tvoje vlasy ustrihnu a oholím chtěla bys

Holič (St, 23. 12. 2015 - 20:12)

To je marný kámo. I naše forum je mrtvé...

PixieLover (Ne, 13. 12. 2015 - 11:12)

Najde se tu nějaká slečna na pokec o vlasech a stříhání? pište na mail: [email protected]
dřív to tady tak žilo a bylo fakt sranda, jak se objevovali i různí trollové, a teď je tu fakt mrtvo. Co se děje? Že by konec hair fetišismu v Čechách? :D

Mediman (Pá, 4. 12. 2015 - 21:12)

Najdem tu aj nejaku slovenku ktora sa chce dat ostrihat na kratko?

Holič (So, 28. 11. 2015 - 17:11)

Určitě a rád :)

Kontakt na mě je [email protected]

pro Holiče (Pá, 27. 11. 2015 - 17:11)

Nechceš to se mnou probrat...Jo můžeme to probrat.Docela rád.Dáš na sebe kontakt??

Holič (Ne, 22. 11. 2015 - 22:11)

Nechceš to se mnou probrat po mailu? :)

Pro Pavlu (Pá, 20. 11. 2015 - 17:11)

Ahoj :). Napiš, ráda...Ahoj Pavlo, nejsem dlouhovlasá holka , ale dlouhovlasý chlápek(už zase)asi před rokem a půl mě bývalá přítelkyně chtěla ostříhat.Jen konečky.A že jsem jí důvěřoval neboť mě nestříhala poprvé, tak že to bude tentokrát neobvyklé.Jak to viděla na nějakém videu.Bez zrcadla a s rukama svázanýma za zády..Ze začátku to vypadalo jako obvykle.Jen sestříhávala konečky.Ruce jí jen kmitaly.Pak ale odněkud vytáhla strojek a začalo to.Nekompromisně bez odmlouvání (bylo to marné, prý by mě vzala do hola)Ostříhala mě asi tak jak si to popsala.Vzadu a kolem uší do ztracena mašinkou.Když jsem smlouval tak zajela mašinkou ještě o něco výš.
Napřed jsem z toho byl špatný a naštvaný.I když mě to svým způsobem tak nějak dělalo dobře.Od té doby jsem se nestříhal, vlasy jsou opět dlouhé a zase mě to tak nějak láká...

Pavla (Po, 26. 10. 2015 - 21:10)

Nechcete někdo pokecat o...Ahoj :). Napiš, ráda pokecám. Miluju někoho stříhat, dívat se, jak je někdo stříhán,´a vše kolem, ale úplně nejvíc mě vzrušuje, když jsem stříhána já. Nejlépe od chlapa a to tak, že si to on sám rozhodne jak. Čím déle netuším, tím víc mě to vzrušuje :). Jenže i proto nosím vlasy hodně nakrátko, takže to tak často není. Taky bych nejraději ostříhala nějakou dlouhovlasou holku. Nechci jí zošklivit, naopak, chci aby jí to slušelo, ale byla bych asi nekompromisní a ostříhala jí fakt hodně nakrátko a ještě jí pěkně vzala strojkem krk a kolem uší :D. Kdo chce pokecat, můj mail je [email protected]

Holič (So, 17. 10. 2015 - 22:10)

Nechcete někdo pokecat o vlasech? Dejte maila, ozvu se všem :)

Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 16:08)
Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 16:08)
??????? (So, 1. 8. 2015 - 13:08)

tak zase za půl roku :-))
Tak jsem to nevydržel , sebral odvahu a šel k holiči.Byla tam paní tak kolem padesáti.Když jsem rozpustil své vlasy na ramena a řekl že chci nakrátko tak z toho byla trochu v šoku.A pokusila se mi to rozmluvit.Pak ale uvolila a musel jsem jí slíbit že jí pak nebudu nadávat.Napřed vlasy rozčesala , dala do gumičky a ustříhala nůžkami.Pak sestříhávání nůžkama.Ptala se jak moc to vlastně chci a jestli může i mašinkou.To jsem se už trochu bál, ale že to nechám na ní.Tak se milá paní přestala asi bát a pustila se do díla.Vzala mašinku a po mnoha letech jsem ji zase cítil na krku a kolem uší.Pěkně do ztracena , téměř do půlky hlavy.Zase jsem cítil průvan na uši..Když jsem platil a odcházel tak paní povídá že je to pěkná změna a že se zase za 3 týdny na mě bude těšit.že si to užijeme..no nevím..
Tak to mám za sebou .Je to dost nezvyk , ale v tomto horku to jde.Snažím se na to zvyknout ale opravdu tohle asi ne..Zase budou dlouhé vlasy...

??????? (Út, 7. 7. 2015 - 23:07)

Jsem z Prahy, ale dojedu i...tak zase za půl roku :-))

PixieLover (Út, 7. 7. 2015 - 13:07)

Nějaká slečna na kraťoučké, letní ostříhaní? S hezky vystříhaným krkem se letní vedra snáší mnohem líp a je to navíc děsně sexy...

kongres ODS (Po, 6. 7. 2015 - 19:07)

Vědci zkoušejí nový prostředek v boji proti malárii - špinavé fusakle. Experimenty probíhají na třech místech ve snaze zjistit, jestli smradlavé ponožky přilákají moskyty do pastí s jedem stejně efektivně jako chemicky vytvořené návnady. Takové návnady je totiž mnohem složitější a dražší vyrobit.
Ukázalo se, že moskyti - největší přenašeči malárie, která zabije téměř milion lidí ročně - milují smradlavé ponožky, přestože chemicky vytvořené návnady jsou pro moskyty mnohem atraktivnější než lidské tělo (samozřejmě až do doby, kdy zjistí, že z návnady moc krve nevycucnou). Rozběhl se proto experiment, ve kterém vědci proti sobě poprvé postavili lidský pach a chemické návnady. Výsledky pokusu by mohly pomoci oblastem s velkým výskytem malárie.

Experiment přitom probíhá velice jednoduše. V každé ze tří vesnic byla umístěna jedna ze tří pastí - s chemickou návnadou, se špinavými ponožkami a s vlněnými ložkami do bot. Vědci pak jednoduše porovnají počet moskytů zabitých každou z metod.

Předchozí výzkumy ukázaly, že chemické návnady přitahují moskyty čtyřkrát lépe než lidské tělo. Pokud budou ponožky nebo vložky obdobně úspěšné (smyslem je, aby návnada přitahovala moskyty více než člověk), můžou tyto "přírodní" návnady významně zvýšit počet pastí, které jsou schopné lidi z chudých oblastí klást. Teoretický model ukazuje, že by špinavé ponožky mohly snížit výskyt malárie až o dvacet procent.

Reklama

Přidat komentář