Reklama

Hledám...

Petře a (Út, 7. 12. 2010 - 13:12)

máš co nabídnout? Nenapsal jsi o sobě skoro nic.

IQ Test (Út, 7. 12. 2010 - 13:12)

Zkuste si...:-)
http://cz.iq-test.eu/#5594

Petr (Ne, 5. 12. 2010 - 13:12)

Dobrý den, ahoj. Jsem mladý muž a rád bych zde našel vhodný protějšek pro společné chvilky. Rád se směji, rád cestuji a velmi rád rozmazluji svoji slečnu, a to po všech stránkách. V současné době však bohužel nemám koho bych rozmazloval. Není předmětem, psát zde dlouhé eseje o sobě a nebo vyjmenovat požadavky na hledanou osobu. Vždyť nejlepší je, poznávat se až osobně. To jemné oťukávání jeden druhého má své neopakovatelné kouzlo. Rád bych zde ale nastínil filozofii vztahu, který hledám.
Myslím, že žena je stvoření, které potřebuje být neustále obdivováno. Zaslouží si neustále cítit, že je o ní zájem. Nechtěl bych proto po své budoucí přítelkyni, aby se vzdala chození do barů s kamarádkami a tamnímu flirtování s jinými muži. Však je to i v mém vlastním zájmu. Pokud bude o sebe neustále pečovat, budu mít i já neustále krásnou přítelkyni. Nefandím vztahům, kdy se žena všeho vzdá, zůstane doma pouze se svým přítelem a začne „přibírat na váze“. Pokud však dostane žena volnou ruku ve svých volno-časových aktivitách, je také pravděpodobné, že jednou flirt zajde až příliš daleko a z neznámého muže v baru se stane neznámý muž v posteli vedle mé přítelkyně. Sám jsem nikdy nevěrný nebyl a nikdy nebudu – nemám to v povaze. Ze strany ženy je to však něco jiného. Žena má právo spát s kým se jí zachce. Vždyť je k tomu předurčena už jen tím, že jí byla do vínku dána možnost, milovat se neustále. To muž nemůže. Muž má ale tu výhodu, že dosáhne vyvrcholení při každém sexu. To se ženě většinou nepovede. Proč by tedy žena měla být odkázána pouze na jednoho muže, který ani svou milou neumí přivést k orgasmu? Prožitých orgasmů by měli mít partneři stejně. Žena tak má právo najít si lepšího milence, který ji přivede na cestu rozkoše. Třeba jen díky tomu, že bude mít větší přirození.
Jak jste už asi poznala, jsem spíše submisivní. Miluji, když můžu být od ženy ponižován. Holt každý máme od narození nějakou tu úchylku. Ta moje mi říká například, že pokud se přítelkyně vrátí od milence a zatouží po orálním sexu na dobrou noc, mojí povinností je okamžitě tento příkaz vyplnit.
Pokud jste se ve čtení dostala až sem a láká Vás podobná forma vztahu, budu velmi rád, když mi napíšete.

Petr

Piště prosím na [email protected]

Reklama

Přidat komentář