Reklama

hyperfunkce štítné žlázy

Návštěvník (St, 17. 1. 2007 - 20:01)

Pavla 28, jsem 2 roky po operaci štítné žlazy, měla jsem problem s hyperfunkcí. V současné době užívám Propycil, a šžtítná žl. mi byly celá odstraněna. Zajímalo by mne - průběh těhotenství, případné potíže a rizika. děkuji.

Barbora S. (Čt, 24. 8. 2006 - 12:08)

Milá paní Martino, mám také hyperfunkci a ročního chlapečka, kterého ještě kojím. Lékařka mi napsala malou dávku propicilu, která by snad neměla malém vadit,ale musejí se sledovat jeho jaterní testy. Zkuste to se svým lékařem konzultovat a konzultujte to i s pediatrem.

MuDr. Minolovka (Ne, 19. 2. 2006 - 18:02)

Promiňte mi za to, že se tu moje zprava vyobrazila dvakrát. Ještě jsem se nezžil s tímto kryptofašisticým buržoáním škvárem!!

MuDr. Minolovka (Ne, 19. 2. 2006 - 14:02)

Hlavně slečno Martino neposlouchejte toho debila Dr.NebíjDítěHolíVemSiNůž, je to magor co míval ve škole dvojky. Jeho rada je tudíž užitečná jako torpédoborec v pralese! Mám pro Vás milá dámo radu a to: Vyserte se na štítnou žlázu, prostě tomu dítěti vražte facku a zařvěte na něj. "Žer ti svině!" To vždycky pomůže znám to z vlastní zkušenosti.

MuDr. Minolovka (Ne, 19. 2. 2006 - 14:02)

Hlavně slečno Martino neposlouchejte toho debila Dr.NebíjDítěHolíVemSiNůž, je to magor co míval ve škole dvojky. Jeho rada je tudíž užitečná jako torpédoborec v pralese! Mám pro Vás milá dámo radu a to: Vyserte se na štítnou žlázu, prostě tomu dítěti vražte facku a zařvěte na něj. "Žer ti svině!" To vždycky pomůže znám to z vlastní zkušenosti.

Dr.NebíjDítěHol (Ne, 19. 2. 2006 - 13:02)

Jestli vám mám něco doporučit tak bych rád apeloval na to že dítě si muže vymýšlet tyto sklony se projevují u dětí ve věku -1-4+ měsicu
! nechci na vaše dítě donašet ale promluvte s ním......A nečeř vodu ženskaá tady sme všichni zdraví jestli chceš jit na kuchaře nebo si zlomit žebro tak www.opicipavilon.cz .....tod vše

Tomek89 (Ne, 19. 2. 2006 - 13:02)

Kdysi jsem chtěl být kuchařem,ael můj otec byl zásedně proti a dal mě na práva....od té doby se můj život změnil...už nechodím po dvou,nelétám helikoptérou,nekoušu si nehty...Moc ti tati děkuji....
PS : ne vše vypadá tak jak to doopravdy je...však i mrtví žijou v krvi živých...

Johnny T (Ne, 19. 2. 2006 - 13:02)

to ja mel jednou zlomene zebro

Šteflová Martin (So, 18. 2. 2006 - 22:02)

Moc prosím o radu. Mám 4měsíční holčičku, kterou plně kojím, nyní mi byla zjištěna hyperfunkce štítné žlázy. Při léčbě se nesmí kojit. Neexistují nějaké jiné léky, které miminku neubližují? Jak rychle se musí zahájit léčba, dá se s tím počkat až se dítě odstaví samo? Děkuji

Reklama

Přidat komentář