Reklama

Incest

Zdenda (St, 9. 3. 2016 - 14:03)

Já vím že to není incest...No, tak jsem zvědav, co by na to řekla tvoje švagrová a tvůj manžel.

Jakub (St, 9. 3. 2016 - 13:03)

... a to se chlubíš nebo co...no tak Kájo, nezáviď!!

Kadel (St, 9. 3. 2016 - 08:03)

Já vím že to není incest...... a to se chlubíš nebo co jako?

Katka (St, 9. 3. 2016 - 03:03)

Nevím jestli bych zdrhla,ale...Já vím že to není incest ale blbli sme se švárou a on se zeptal, jako z legrace, co bych dělala kdyby mě chtěl. Já mu říkala že bych utekla. Neutekla. Bylo to nádherný. A docela rádi si to opakujem.

Pet.. (St, 9. 3. 2016 - 03:03)

když ošukáš tchyni není...Nevím jestli je vyšukání tchýně záslužnej skutek. Já měl tu kliku a bylo to úžasný.

hej (Po, 7. 3. 2016 - 06:03)

Matka má lehce přes 50 a je to pořád šukézní baba.Černé vlasy,prsa pevné čtyrky,pěkný nohy a fakt pěknej zadek.Když si vezme džíny na tělo chlapi se za ni otáčej.Jednou jsem přišel domu ožralej a padl jsem do postele.Matka měla zrovna u sebe svýho přítele.Slyšel jsem jak jí šeptá ať jde pod deku.I když byla tma tak jsem viděl její hlavu a slyšel jemné vzdychání jejího frajera.Všiml si že je pozoruju,evidentně mu to nevadilo a pridržel si ještě máminu hlavu.Po chvilce se prudce nadechl škubnul nohama a už jsem slyšel mámino polykání.Musela to být pořádná nálož.Od tý doby mám na matku choutky.Jednou jsem slyšel mámu jak říká své kamarádce u vínka,že jí ho strká i do análu.
Má také někdo představy jak vystříkavá pusu či anál své přitažlivé matce?Nebo je tu někdo kdo už to absolvoval?

Alex (Ne, 6. 3. 2016 - 01:03)

Drahý moudrý jardoB mám...Tak mu patří přerazit ruce a nohy. Koupit mu nové invalidní křeslo, aby mu to potom připomínalo jaký je dobytek a jaký jsem milující syn. A humanista. :-)

děda (Pá, 4. 3. 2016 - 19:03)

To jsi nám řekl... Drahý moudrý jardoB mám dotaz a co když šuká děda vnučku? to se může ne?

chtivejkocourek (Pá, 4. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj, toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. já 24let Královehradecko

jardaB (Pá, 4. 3. 2016 - 14:03)

když ošukáš tchyni není...To jsi nám řekl novinu,samozřejmě,že ne.To bys musel píchat sestru,nebo mámu,nebo otec dceru,to je potom incest.Tchyně není pokrevní příbuzná,takže s chutí do ní,pokud stojí zato.

Alex (Pá, 4. 3. 2016 - 03:03)

ta erotická pohádka od...Pravda. Jestli jste to nepochopili tak celé to tu píše nějaký beďarama poďobaný cucák. Píše zřejmě za všechny strany, takže pokud mu to někdo baští, tak dobrou chuť. Užijte si to.

gott mit uns (Pá, 4. 3. 2016 - 01:03)

ta erotická pohádka od Radka z Ostravy je obyčejná slátanina, naivní představa nějakého klučiny, úsudek ať si udělá každý sám.

Heč (Pá, 4. 3. 2016 - 00:03)

Stala se mi taková velmi...když ošukáš tchyni není to incest, ale pouze dobrá záslužná činnost, baba má aspoň na co vzpomínat.

jardaB (Čt, 3. 3. 2016 - 15:03)

Mě vzruší, když mi sáhne...Zažil jsem takovou situaci na jednom dýchánku,že si dovolím tvrdit že když má holka pěkně alkoholem rozjeto,tak jí moc nezáleží na tom,kdo jí kam sáhne.Z jednou plonk holkou si tam pohrály dva páry,holky jí připravily a kluci to dotáhli do konce.

J. (Čt, 3. 3. 2016 - 13:03)

Nevím jestli bych zdrhla,ale...Mě vzruší, když mi sáhne mezi nohy někdo, koho miluju, ale aby mi tam hrabala celá cizí famílie, no tak to teda potěš koště.
Ale každý jsme jiný a když se někomu líbí roztahovat nohy před každým, kdo je zrovna poblíž, tak prosím.

Marta (Čt, 3. 3. 2016 - 12:03)

Tak tohle se stát mě, tak...Nevím jestli bych zdrhla,ale pokud bych měla upito,tak určitě ne.Pokud mi někdo sáhne mezi nohy vzruší mne to a pokud rukou začne pohybovat jsem bezmocná a za chvíli hotová.Podle toho jak Naďa příspěvek ustřihla,soudím na silnou kávu.Dokážu si představit,jak ji kamarádka s matinkou připravily a taťka s bráškou to dílo dokonaly.Asi by se mi také nechtělo čerstvě prožitou situaci vybavovat a popisovat a to nejsem žádná puťka.Pár kluků i starších chlapů už mne projelo.

J. (St, 2. 3. 2016 - 20:03)

Co se dá dělat, počkáme,...Tak tohle se stát mě, tak bych odtamtud okamžitě zdrhnula. Představa, že mi bude máma kámošky sahat do kalhotek, no fuj, bych se propadla hanbou.

Petr (St, 2. 3. 2016 - 17:03)

To víš,že to nebylo hned...Co se dá dělat, počkáme, až to vydýcháš a dopovíš nám zbytek...

Naďa (St, 2. 3. 2016 - 17:03)

To chceš říct, že jste...To víš,že to nebylo hned po příjezdu,to byla grilovačka,potom alkohol a potom mě začal bratr kamarádky líbat a osahávat.Ona mi rozepla a stáhla mi rifle,potom kalhotky.Ucítila jsem něčí ruku v rozkroku a slyšela jak její matka říká je hezky vyholená.Ne nezlobte se,já nemůžu,je to příliš čerstvý zážitek.

Petr (St, 2. 3. 2016 - 16:03)

Nedělej hloupého,její...To chceš říct, že jste jako přijeli na chatu a rodina si to před cizí holkou jen tak začala spolu klidně rozdávat? Nemohla bys nám to prosím alespoň pár větama popsat, myslím, že by nás to zde všechny zajímalo, jak to bylo.

Reklama

Přidat komentář