Reklama

Incest

oprava (Pá, 24. 7. 2015 - 17:07)

..."mylil"...

Jirka (Pá, 24. 7. 2015 - 17:07)

Na ten alkohol jsem se ptal zamerne,bo pivo je opiat a sex po nem moc nejde.Ale jde to po stimulujicich drogach,jako je Extaze nebo Pervitin.Vikendova tableta xtc s kamarady jeste nemusi byt nutne pohroma,Pervitin uz' ano.Ale jiste,ze z vikendove tbl.se snadno na Pervitin prestupuje.
Asi by jste si mela precist,napr.ze stranek "odrogach.cz"
vice o teto problematice a po nacteni si v klidu se synem sednout a v klidu se ho na to zeptat.Samozrejme nechci strasit,rad bych se milil,ale ta moznost tady je,a je lepsi pripadne resit veci dopredu,dokud jeste je cas.Pervitin je pozlacena cesta do pekla,cim dele uzivatel sklouzava dolu,tim hure mu pujde pomoct zase nahoru....

Alena (Pá, 24. 7. 2015 - 14:07)

No,on vás i tituloval...No když o tom více přemýšlím tak je možné že zas tak opilí nebyl. Něco jsem si o tom hledadala i na netu a vůbec nevím co si mám o tom myslet. Jsme spolu sami už pět let od smrti jeho otce ale vždy se choval slušně. Vždy mi dost se vším pomáhal a nikdy s ním žádné problémy nebyly. Je pravda že od osmnácti každý výkend chodí za zábavou ale to je tak všechno. Že by trpěl nějakou poruchou, máte na mysli asi oidipovský komplex, toho bych si snad všimla dříve. Druhý den večer po té trapné události jsem mu řekla že vyváděl jako blbec ale o tom co si ke mě dovolil jsem pomlčela.Nejhorší na tom je, že ted budu tak trochu v obavách z vlastního syna.

Renata (Pá, 24. 7. 2015 - 12:07)

No nevím, ale říkal mi u...No,on vás i tituloval mamko.Spíš bych se pozastavovala,jestli netrpí nějakou poruchou.Když vám řekl mamko,tak věděl o sobě,nebyl až tak namol.A jestli jste sexy,nebo ne,přece není vůbec podstatné.

Jirka (Pá, 24. 7. 2015 - 12:07)

Opravdu jen alkohol..?

Alena (Pá, 24. 7. 2015 - 12:07)

Tak to musel být hodně na...No nevím, ale říkal mi u toho incidentu mamko pojd pěkně si zašuk... a tak podobně. No a že by ho vzrušovala pětačtyřicetíetá ženská s nadváhou? Spíše mu alkohol zblbnul hlavu.

Dan (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Nedávno se mi stala taková...Ahoj Aleno, kolik ti je let jestli se mohu zeptat? Třeba seš hodně sexy a atraktivní a jak byl opilej tak mu bylo jedno ze seš jeho matka.

Renata (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Tak to musel být hodně na mol,když si to vůbec nepamatuje a spletl si vás se svojí holkou.

Renata (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Tak to musel být hodně na mol,když si to vůbec nepamatuje a spletl si vás se svojí holkou.

Alena (Pá, 24. 7. 2015 - 10:07)

Nedávno se mi stala taková podivná příhoda se synem. Přišel v noci poněkud hodně společensky unavený a v předsíni mi padl na podlahu což mne samozřejmě vytáhlo z postele. Pomáhala jsem mu na nohy on mě začal osahávat po celém těle a mumlal že mě miluje. Natlačil mě na stěnu vyhrnoval mi noční košily, snažil se mě líbat a stále mě všude osahával, nakonec vychladl a dostal se sám do svého pokoje. Nespala jsem z toho celý zbytek noci, je mu dvacet let, holku má tak co blbne. Ráno nevděl nic, jen že mu je blbě. Tak co si mám o tom myslet.

Daniela (Čt, 23. 7. 2015 - 11:07)

A to tě nenapadlo, že si...Verčo! to je kamarádka se kterou si vše řekneme a nemáme tajnosti a ani výmysly tak proč by mi lhala.A mám to i pojištěno vizuálně ,Nechtíc jsem jich přistihla v akci na dovolené v chatce vrátili jsme se s přítelem dříve než jsme měli a oni si to právě v plné kráse rozdávali tak jsme taktně vycouvali ven a šli ještě na pivo.

jméno radši ne (Čt, 23. 7. 2015 - 00:07)

Vsechno co napisu je pravda prisaham!:D byka jsem ve druhy tride a muj bratranec taky, vzdycky sme jezdili v sobotu k babicce a tam jsme delali takovy divny veci :D proste sme si vlezli do skrine a ruzne se osahavali a on mi daval svoje prirozeni k rozkroku, nic sme spolu nemeli a taky vim ze to neni incest ale chteka sem vam to naosat

Tak Verčo, (St, 22. 7. 2015 - 08:07)

A to tě nenapadlo, že si...zřejmě asi nevíš, že sex mezi bratrancem a sestřenicí není trestný, (pokud jsou samozřejmě starší patnácti let) takže Danielina kamarádka si vůbec vymýšlet nemusí. Dokonce mohou i legálně uzavřít manželství.

Verča (St, 22. 7. 2015 - 08:07)

Alexi ať se každý...A to tě nenapadlo, že si rádoby kámoška z tebe dělá prdel? A ty jí to žereš jako správná husa. Já takovýhle rádoby kámošky znám a dokážou z huby vypustit neskutečnou lež, jen aby se před tebou udělaly zajímavější. Ono takovýhle lhaní a vymejšlení si je nemoc, tak přece nebudu kamarádit s ňákym nemocnym magorem.

Vtip? (St, 22. 7. 2015 - 06:07)

"Ty jo,brácho,ty to dělás jako táta!"
"Viď? Máma to taky říká!"

Daniela (Út, 21. 7. 2015 - 12:07)

Jak tak na to koukám,
tak...Alexi ať se každý vyjádří jak chce.Taky vím o mojí kamarádce že svým bratrancem sexuje a né málo ale mají to posichrováno že se nemůže nic stát.Prostě když mají chuť tak si cinknou rozdají si to a jsou v pohodě.

Alex (Po, 13. 7. 2015 - 11:07)

Jak tak na to koukám,
tak tu jsou buď samí nezralí jedinci nebo provokatéři jež se podobnými představami uspokojují.
Nikdo zde nic podnětného neřekne a k dané problematice se fundovaně nevyjádří. Z čehož vyplývá jen jediné, zrušte to tu je to na prd. Tady by měli být názory psychologů, psychiatrů a lékařů kteří k danému mohou něco zajímavého podotknout a říci svůj odborný názor, bohužel jsou tu jen samá individua bez patřičného vzdělání a inteligence.
Proto radím adminovi, zrušte to tu, je to k ničemu.

milovník (Ne, 28. 6. 2015 - 12:06)

Takhle se naskytnout výhodná situace, mít k tomu pěknou tetičku nébo ségřenku, obě prsatý, chlupatý, pořádně nadržený milovnice. Néváhám a omrdám je obě s pořádnou kropenkou ve finále. Neříkejte néé:-{|}

zdeněk (Út, 23. 6. 2015 - 08:06)

Já to vnímám samozřejmě...krásné počtení

Alex (Po, 27. 4. 2015 - 00:04)

Nechci Vám do toho kecat, když už si tu každý nevzdělanec hraje na chytráka, ale incestní vztah není až tak škodlivý jak se zdálo nebo jak se píše. Četl jsem kdysi práci jednoho docenta z UK kde toto zkoumal a zjistil že pravděpodobnost genetické poruchy je podstatně nižší než u běžného těhotenství ženy přes 40 let (bylo to mezi 3 - 4 procenty co si tak pamatuji) a dokonce tam v závěru naváděl. No dalo by se spíš říci doporučil, pokud se již něco podobného stane tak aby dotyčná u gynekologa nahlásila některou z genetických chorob nemocí v přímé linii a budou jí udělány testy, které spolehlivě odhalí případnou možnou poruchu plodu, aby se uklidnila.
No a pokud to tu budu chtít utnout, tak Vás upozorním, že podle francouzských, španělských a mám pocit lucemburských (ale tím si nejsem 100% jistý, je to některý menší stát), není incestní vztah protizákonný !!! Pozor vztah ne svatba, to znamená právní svazek dvou lidí příbuzných v přímé linii, ten je protizákonný.
Já osobně nejsem příznivcem těchto vztahů i když tuším, že se asi někde dějí a jsou možná v souladu s přírodními zákony, jak by mi oponovali někteří kolegové odborníci, nicméně podle mě proti kodexu chování civilizované společnosti, pokud se tedy považujeme za civilizovanou společnost.

Reklama

Přidat komentář