Reklama

Incest

Eda (Čt, 20. 6. 2013 - 13:06)

Je neodpustitelná hloupost...Ségra mi ho vyhoní,nebo vykouří já ji tu její mušličku vylížu až to s ní cuká a někdy doslova slintá.Oplodnit ji nemůžu a je to bezva.

Tina (Čt, 20. 6. 2013 - 12:06)

Ale víme. Každej doktor...Je neodpustitelná hloupost pokud žena podstoupí incestní styk nechráněná.

Candy (Čt, 20. 6. 2013 - 11:06)

Psala jsem bez...Ale víme. Každej doktor který se dokáže odprostit od zákonů a náboženství ti řekne, že potomek z přímé krve (incest) přebírá geny od rodičů téměř stoprocentně. To znamená že pokud je se narodí díťe sourozencům a oba byli v době početí zdraví, tak to dítě může skákat radostí až bo stropu jak je na tom perfektně se zdravím. Naopak se dozvíš, že pokud mají nějakou vadu, třeba inklinují k cukrovce, tak to dítě od malička až do smrti stráví život na insulínu. Máme dvě hromádky cukru. Jedna se jmenuje bratr a druhá sestra. Když je spojím a ochutnam, cítím cukr. Mame dvě hromádky soli. jedna se jmenuje bratr a druhá sestra. Když je spojím a ochutnám, cítím sůl. A teď prakce. Potkám holku na ulici, zakecáme se, párkrát se sejdeme, začnem spolu bydlet a najednou se nám narodí dítě. Jenže já jsem hromádka cukru, ona hromádka soli. Teď jsme se spojili, zkus ochutnat. Nic moc,že. Ale jde to napravit. Přilejeme ocet. A jéje, už to chutná! Ani cukr, ani sůl ale lák na okurky. No jo, tak jsme vytvořili hybryda. Nikdy ale nevíš kolik má kdo v sobě cukru a soli. Teď zajdu do extrému. Jediná jistota zdravého potomka, je incest jednovaječných dvojčat. Já vím, kluk a holka málo kdy, ale stává se. A navíc, Ráj,Adam a Eva,stejná krev,incest,..... A v pohodě si žijem.

Naďa (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

Otázka je, jestli se dá...Psala jsem bez následků,zplození potomka při takovém styku je nepřípustné a následek to je.I když je úplně zdráv nikdo neví co to způsobí v dalším "koleni".

Bláňa (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

Otázka je, jestli se dá označit "bez následku" i případný potomek, když je uplně zdráv.

Naďa (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

Všechno zanechává nějaké...Incest není žádná vzácnost,ani objev jednadvacátého století je starý jako lidstvo samo.Pokud není násilný a je bez následků o nic nejde.

Tina (Út, 18. 6. 2013 - 09:06)

Všechno zanechává nějaké...Pokud je žena chráněná a nemůže dojít k oplodnění,nejedná se o znásilnění a je při souloži sourozenců případně otce s dcerou a matky se synem dosaženo uspokojení je to sice neetické,ale neškodné.

Docentka (Út, 18. 6. 2013 - 00:06)

Všechno zanechává nějaké následky, jde o to zda špatné, neutrální či dobré. Vše je ale stejně relativní, takže to se nedá soudit.

p.jojo (Po, 17. 6. 2013 - 21:06)

Já měla několik let sex s...Zanechalo jen si to nedokazes pripustit.
To ze byl dobrovolny znamena lehci formu deprivace.

Lenka (Po, 17. 6. 2013 - 18:06)

Karle me bylo 13 a jemu 14,ve 12 me jenom lízal kundicku..

Karel (Po, 17. 6. 2013 - 17:06)

Od kolika let jste spolu měli sex?

Lenka (Ne, 16. 6. 2013 - 22:06)

Určitě nejste sami kdo...Já měla několik let sex s bratrem a nezanechalo to na mě myslím si žádné vážnější následky.

Olča (Ne, 16. 6. 2013 - 16:06)

No tak musím se přiznat,...Určitě nejste sami kdo incestoval mně píchal táta i brácha,měla jsem nasazenou antikoncepci ze zdravotních důvodů.Poprvé jsem se vzpouzela,ale potom už to bylo normálka užívala jsem si to s oběma.Když je holka chráněná nemůže se nic stát,nijak mně to nepoznamenalo.Jsem už dvanáct let vdaná,mám dvě děti a jsme v pohodě.

Standa (Út, 13. 1. 2015 - 13:01)

Mně chodí dcera špehovat, párkrát mě nachytala, jak si ho v pokoji honím u PC. Přestože to má zakázaný, tak mi tam občas vleze, evidentně ji to zajímá.

Myslím, že je docela běžný, že ho holka v pubertě doma tátovi honí. A vůbec to není, že by ty holky někdo nutil, dělají to moc rádi. Taky co, když žena s váma nespí, jak to řešit.

pavle (Po, 12. 1. 2015 - 23:01)

Tak tohle je snad jedinej...ten příběh vypadá vymyšlenej.

Nemusí prostitutka, ale nějaká kamarádka, známá. Prostě kdokoli jiný než matka, sestra ap.

Ale je to pohádka, vozíčkáři mají pohyblivé ruce, ale necitlivý penis.

Pavel (Po, 12. 1. 2015 - 22:01)

Synovi je 40, před pěti...Tak tohle je snad jedinej případ incestu na téhle diskuzi, kterej bych " dokázal" možná tak nějak pochopit, přesto, nabízí se i spousta možností. Znám případy, kdy si žena vzala muže na vozíku nebo naopak, snad to není tak velká překážka? Jo chápu, že se mi to kecá, když jsem to nezažil, ale snad každá situace je řešitelná?
V krajním případě, pokud jde synovi o ukojení chtíče, co takhle prostitutka? Třeba. Ale věřím tomu, že by si i v takovém stavu našel dívku, která by ho milovala takového, jaký je.

Marie (Po, 12. 1. 2015 - 22:01)

Synovi je 40, před pěti lety po autonehodě zůstal na vozíku. Starám se o syna sama, jsem vdova. Nemohla jsem se dívat, jak trpí. Vždy když ho umývám, udělám i to, co chlap potřebuje. I když já se neúčastním na tom jako žena. Ale po prvním raze jsme se oba cítili špatně a měli výčitky. No prošlo to, a mě napadá myšlenka, že pomáhám synovi, aby žil plnější život. Je to úchylné ?! Prostě tehdy mu stál, a očima prosil o mé ruce. Máma je jen jedne, že?

Adio (Čt, 8. 1. 2015 - 08:01)

Honzo jdi do ni buď řekne...Ja se taky pro,at je opila a pak bych nenapadne dal mož.spatrit treba jak stoji v boxerkach.nevenovat tomu pozornost a nechat ji koukat.hm?:-P

felix (St, 7. 1. 2015 - 23:01)

chtěl bych mít segru a neco s ní delat,treba ji lízat..ja tak zavidim tem co to tak mají:-(

Petr (St, 7. 1. 2015 - 00:01)

Honzo, Kamila ma pravdu, jdi do toho. Nejdřív trošku alkoholu a pak podle nálady na ní vybal sex život a tak,pak jak tenkrát vy dva, že to bylo fajn...a nezapomente se případně podělit o výsledek ;)

Reklama

Přidat komentář