Reklama

Incest

to Dana (Po, 27. 10. 2014 - 16:10)

Nechápu, co tím přesně myslíte. Máte společné prarodiče nebo co?

Dana (Po, 27. 10. 2014 - 16:10)

Dobrý den chtěla bych se zeptat, s přítelem už jsme spolu nějaký ten rok a do budoucna by jsme chtěli miminko. Jenze problem je v tom ze jsme stříňata(což jsme zjistili po roce vztahu). Myslite ze to bude mít vliv na zdravotní stav miminka ???? dekuji

Francin (So, 25. 10. 2014 - 23:10)

Buď se tu ukájíte incestem,, nebo nevím :-/
Zavolal jsem sestře, jezdily jsme do NDR na nudu.Odpověď? "Já nevím možná tátovi někdy asi stál. Aké je to táta,nikdy jsem di ho takhle nepřihlížela". Čili, pro nás nebyla nahota tabu ani za " komárů"Nikdy mě nenapadlo koukat na mmatku jako na ženu( VŽDYŤ JR TO MÁMA) to samé ppatřilo i sestře. To co tu vypráví perverzáci, jak souloží se sestrou? Nebo matkou? No kdo chce, chytí se na lep.

Pavla (Čt, 23. 10. 2014 - 15:10)

Incest je jenom přímý příbuzný s přímým příbuzným .Já jsem si taky za mlada užívala s bratránkem.Ale vždy jsme mysleli na ochranu před početím a jak nám bylo dobře.

martina (So, 18. 10. 2014 - 20:10)

Pokud je to tak jak bylo v...Ano Milado, je to nestyda, když si za to nechá platit.

Milada (So, 18. 10. 2014 - 19:10)

je to opravdu neslušné....Pokud je to tak jak bylo v příspěvku výše uvedeném a otec dceři za takovou službu platí,vychovává z ní prostitutku.

ano Milado (So, 18. 10. 2014 - 19:10)

V každém případě je...je to opravdu neslušné. Často to těm dcerám docela vyhovuje, otec je nemusí nutit, dělají to rády.

Milada (So, 18. 10. 2014 - 18:10)

Prblém je, když otec...V každém případě je slušně řečeno nevhodné aby dcera dráždila rukou nebo ústy penis otce a sledovala jak pouští semeno.V případě otce a dcery je to obscénní praktika i když to zákon nezakazuje.A k oplodnění dojít nemůže.

ano Milado (So, 18. 10. 2014 - 18:10)

Prasečinky to jsou,ale v...Prblém je, když otec souloží s dcerou, to zákon zakazuje. Pokud mu ho ale ona jen honí, tak tady o incest nejde. O prasečinu asi jo.

Milada (So, 18. 10. 2014 - 17:10)

Banda úchyláků se...Prasečinky to jsou,ale v mnoha případech je to bohužel pravda.Jak už bylo napsáno výše,pokud je to bez následků,čert to vzal,ale nemělo by to být.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 12:08)

Nerozčiluj se pouze pravdivé! A nenadávej je to o tvé dceři ?

dotaz (So, 18. 10. 2014 - 14:10)

Manžel spí nahý, jednak rád leží nahý vedle mě a pak taky, že mu v noci dost stojí a takto to má nejpohodlnější. To mi nevadí, ale:

Máme dceru, začíná jí puberta, v prosinci jí bude 11. Nic neříkala, ale přijde mi, že jí to přijde divné. Je na to tak zvyklá od mala, nazí chodíme do koupelny, nebo manžel ráno na WC. Ráno mu vždycky stojí, což je u chlapů snad normální. Přijde mi, že to dcera začíná vnímat trošku jinak. Co si o tom myslíte? Manželovi jsem navrhla, aby nespal nahý, ale on nechce. A dceři to dle něj nevadí, je tak zvyklá od mala a puberta v tom nic nemění.

Iveta (Pá, 17. 10. 2014 - 22:10)

Kámoška zase tátovi honí občas lulina a dostává za to tučný honorář.Sama jsem byla svědkem jak ji dával tisícovky.

Marcel (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Když je všem dobře a...Spolužák píchal mámu a držel hubu.Já je jednou viděl jak si užívají když jsem pro něj šel.Domluvily jsme se ve škole,že půjdeme na fotbal,asi na to zapomněl.Neměli zamčeno a ani mě nevnímali,tiše jsem zmizel a držel hubu taky.Když to nikdo neudá,tak kde není žalobce,není ani soudce.

Fera (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Když je všem dobře a drží hubu....proč ne....
nemám s tím sebemenší etický problém...
Nesmí udělat dítě jinak šukat mohou bez problémů!

Dana (Pá, 17. 10. 2014 - 13:10)

Pokud ti co to provozují...Ano, přesně tak.

Nika (Čt, 16. 10. 2014 - 16:10)

Prostě se to někdy...Pokud ti co to provozují udělají opatření proti oplodnění a drží hubu,tak je to sex jako každý jiný a nic se neděje.

Marta (Po, 13. 10. 2014 - 14:10)

Taky to znám z vlastní...Prostě se to někdy stává.Záleží ale na tom,jestli člověk také díky okolnostem " ujel",nebo to provozuje soustavně.

Dana (So, 11. 10. 2014 - 14:10)

Jo je to někdy težké se...Taky to znám z vlastní zkušenosti Leo, je to přesně jak říkáš. Dlouholetý půst, slabá chvíle, něco upito

Adéla (Pá, 10. 10. 2014 - 17:10)

Ono by mi nevadilo, zkusit ho dědovy taky honit, když by mi za to dával dárky. Ale nesměl vy mě tam sahat jako mámě.

Reklama

Přidat komentář