Reklama

inkontinence?

Martina (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Dobré jsou vložky Bella control discreet, jsou spolehlivé a diskrétní a dají se koupit bežně v obchodě.

MIlena (Čt, 30. 7. 2020 - 07:07)

Já používám Seni, tak mrkni sem http://care4you.cz/qx?searchtext=seni&SearchForm=true&OK.x=0&OK.y=0 :)

Vanda (Pá, 3. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj, jsou prosím nějaké stránky, kde se dají objednat inkontinenční hygienické pomůcky? Nebo je kupujete v lékárně?

Ruda (Pá, 18. 10. 2019 - 19:10)

Zdravím, jak je vidět, problém inkontinence jde napříč populací. Potkalo to i mě. Pár nočních nehod jsem přičítal těžké práci - únavou jsem spal tak, že mě to nevzbudilo. Ovšem nehoda za bílého dne mě donutila něco s tím dělat. Následná více či méně příjemná vyšetření žádnou závažnou nemoc nenašla a dle sdělení urologa je prý normální, že se dospělý člověk občas počůrá. Maximálně se může jednat o urgentní inkontinenci lehčího typu a vzhledem k malé frekvenci nehod není třeba to řešit. Toto mě donutilo se nad tím zamyslet. Tak máme zde problém, jehož řešení je v nedohlednu, tak je třeba tomu přizpůsobit myšlení, jednání, chování. Zahoďme stud a předsudky.
Záchody i ty veřejné jsou tu od toho aby se používaly a proto je používejte preventivně. Nespoléhat se na to že to nějak vydržíme nebo stihneme. Ony nešťastné náhody a zákony schválnosti hrají proti nám. Přestávky ve škole. v práci - vyčůrat, před odchodem z domu, práce, návštěva OC apod. Vím, budete si připadat jako ve školce, ale lepší jít 10x na záchod než se jednou počůrat. A pokud budete někam cestovat, popř bude jiné zvýšené riziko nehody? Proti tomu bohužel zatím nikdo nic lepšího, než jsou plenkové kalhotky, nevymyslel. Máte?i strach z prozrazení? Tak pokud použijete správnou savost, velikost a k tomu volnější styl oblečení, tak věřte, že to, co máte mezi nohama víte jen vy. Mokrých kalhot si lidi všimnou daleko dřív. Lepší ''těžká" plena jak mokré kalhoty, sedačka nebo postel. Částečně se i zkvalitní život - prostě se nebudete stresovat stihnu - nestihnu, vzbudím - nevzbudím se, máte mezi nohama "záchranu". A těch posměváčků nám může být akorát líto, Můžeme jim přát, aby nedopadli ještě húř.

Dana (Pá, 26. 7. 2019 - 12:07)

I na tohle clovek musi byt pripaven :-) take jsem necekala ze budu mit po porodu lehky unik moci

Tina (Út, 16. 7. 2019 - 19:07)

Taky me to trapilo, nevedela jsem co nato, intimnky nestacily a normalni vlozky po porodu mi nebyly prijemne...no po pristim porodu budu chytrejsi. :-)

Makula (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

To ano, je to urcite lepsi, po tom porodu jsou dobre MoliCare Lady a Men..

Viky (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

Hlavně kvalitni hygienu, to je take velice dulezite...jaka se tak nejcasteji pouziva? Myslim ze po porodu budu neco potrebovat na obcasny unik moci :-(

anonym (Út, 24. 1. 2017 - 15:01)

Mrkněte zde: https://www.dermaestet.cz/co2-laser-zakroky/laserova-lecba-lehke-az-stredni-inkontinence/42/

anonym (Út, 24. 1. 2017 - 13:01)

Ale vazene i nevazene damy,ja...Tady se ale nemluví o plenách ale o předejití právě tomu, abychom na plenám skončili (y). Já si troufám říct, že jsem mladá (35) a na pleny se fakt ještě necítím a necítím, že bych je potřebovala. Ale oslabené pánevní dno po porodu mám určitě a to asi určtiě každá žena a nenosí pleny.

Plenkar (Po, 23. 1. 2017 - 15:01)

Aspoň nelži. Vždyť jsi...Ale vazene i nevazene damy,ja vas k nicenu nepremlouvam a nenutim.Je to jen na vas a jsem k smichu-proc ne.Na vasem nazoru mi mi tak asi hodne zalezi a ja ktery zacal 2 eru v plenkach v 1979 vim o cem mluvim a o cem pisu.A jak jsem jiz napsal kazda moje byvala partnerka si ty pliny vyzkouselela na vlastni kuzi a oblibily si je.A nebyly to zadne mentalky,ale inteligentni zeny.Opravdu je to kazdeho volba.Tot vse

:)) (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

na noseni plen se neumira a...Aspoň nelži. Vždyť jsi všem k smíchu.

ano (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Navíc ženy jsou už zvyklé cvičit pánevní dno, nerodí kopu dětí, takže nedopadnou jako naše babičky.

anonym (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Plenkaři, proč anonymně? A...Souhlasím Májo.

Anonym (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

ále plíny možná jako...na noseni plen se neumira a protoze ja je take kvuli inkontinenci-drazdivemu mocovemu mechyri take nosim,ttak za ty roky a po souziti s nekolika partnerkami si i ony ty pleny/latkove pliny a celoigelitove-gumove kalhotky,jako v 50-70tych letech/sami vyzkousely a potom si je ode mne pujcovaly,at na noc,kdyz mely sve dny,tak do prace,nebo na cesty autobusem.A jak byly rady.Nejmladsi bylo asi23 a nejstarsi asi kolem 45.Ted mam pritelkyni 56 a jak si je rada nasazuje na spani,jen v nich nechce chodit ven.A stalo se,ze mi ty divky pri rozchodu ty gumove kalhotky kradly.Pleny si uz potom opatrily,ale zaklad byl mit ty gumove kalhotky.A ty se musely nekde koupit,nebo objednat.Ja kupoval Suprimy na predobjednavku v lekarnach v Bavorsku.Ale z toho,ze si ty pliny a gumove kalhotky rady oblekaji a tajne nosi jsem mel uprimnou radost.A zadna mi to nikdy nevycitala a kdyz nekterou po letech potkam,tak se jen smeje.O cem to asi svedci?

Mája (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

A proc to hrotite? Vzdyt...Plenkaři, proč anonymně? A navíc píšeš pitomosti. Četnost výskytu močové inkontinence kolísá ve věku 15-64 let v rozmezí 5-25 % u žen. Tvůj sen o tom, že každá žena bude nosit pleny se právě rozpadl.

plenkar to psal (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

A proc to hrotite? Vzdyt...Plenkar musi byt vsude,kkde se spomene pocourani.Ty nad tym snad jen porad onanujes.Jsi cvok.

anonym (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

A proc to hrotite? Vzdyt...ále plíny možná jako krajní řešení někdy ve starším věku, určitě ne te´d jako mladé maminky ne??!!

Anonym (So, 21. 1. 2017 - 00:01)

Ohledně inkontinence bych se...A proc to hrotite? Vzdyt skoro 50% zen mezi 25-50ti ma urcitou formu inkontinence.Tak to je a muzete cvicit jako zbesile,cpat se praskama,ale stejne je to na nic.Proste mile damy budete si muset nasazovat PLINY!Neni to hezke zjisteni,ale je to skutecnost.Ale mate vyhodu,ze existuji stahovaci kalhotky a ze nosite sukne-to oboji noseni plen dost dobre zamaskuje.Ja to maskuji jinak

anonym (Pá, 20. 1. 2017 - 23:01)

Ohledně inkontinence bych se nejprve nechala vyšetřit na urologii, gynekologii a určitě nějakou speciální rehabilitační odbornici.

Reklama

Přidat komentář