Reklama

intimní hygiena

Davide, (Ne, 24. 7. 2011 - 22:07)

Přehnaná hygiena není...to si ale v tom případě pořádný prase. Doufám, že tě každá kopne do pozadí..

David (Ne, 24. 7. 2011 - 20:07)

To není jednoduchý. Je...Přehnaná hygiena není zdravá. Pokud ti nějak odpudivě nesmrdí, nijak bych to neřešil.

Lukas (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

Brzo nastupuju na vykon trestu do vezeni. Nevite jak casto se tam budu moct koupat? Kdyz se nekoupu vic jak dva dny, tak se mne penisu objevi smegna.

Moxy (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

Řekla jsi to správně,...To není jednoduchý. Je jinak výborný. A tak mu nějak potřebuji naznačit, že hygiena...

Moxy (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

vrat se do Indie
A jaký je rozdíl mezi stranama? Vždy šaháš na prkýnko, vždy šaháš na kliku, a pak klidně bez umytí rukou jdeš něco dělat? No, doufejme, že je většina chlapů normálních. Já se s tímto, aby chlap hygienu odbýval, ještě tedy nesetkala.

Moxy (Ne, 24. 7. 2011 - 18:07)

Zalez blbko!To je právě ono. Chlapi si myslí, že je hygiena zbytečná. A že holka chce umytého chlapa - to je jim jedno. A jak pak řešíš orál? Pro holku je nemytý chlap na zvracení. To mi věř. Tobě by to nevadilo?

! (Čt, 21. 7. 2011 - 07:07)

Co je na tom? Já si taky po...vrat se do Indie

David (Čt, 21. 7. 2011 - 02:07)

Co je na tom? Já si taky po malé potřebě nemyju ruce, jen, pokud se chystám jíst. Nemýt se před sexem je žádoucí jak u mužů i u žen, protože jedině tak se zachová přirozený pach, který působí jako afrodiziakum. Jen blbka se myje před sexem. Po sexu se většina lidí asi vysrpchuje, ale pokud ne, nevidím v tom problém. Jak byste řešili třeba sex v přírodě, kde žádná sprcha není? Dřív se lidi na lukách a polích milovali běžně. Takže ten tvůj přítel je naprosto normální!

... (St, 20. 7. 2011 - 16:07)

Dobrý den, mám obrovský...Řekla jsi to správně, nakopni ho do prdele, když je takový prase

Moxy (St, 20. 7. 2011 - 15:07)

Dobrý den, mám obrovský problém týkající se osobní hygieny a byla bych moc ráda, kdyby mi někdo poradil. Seznámila jsem se s prima klukem, ale ouha. Zjistila jsem, ze po vykonání malé potřeby si nejde umýt ruce. No a pak to, že před milováním mu nepřipadá samozřejmé jít do sprchy. Po milování samozřejmě také ne. Prosím, může mi někdo poradit, jak šetrně a opatrně a nenápadně ho nakopnout? Za každou radu moc děkuji!!!

Patricie (St, 18. 5. 2011 - 08:05)

Dobrý den paní...pokud nesnáší mýdlo tak ať zkusí mycí olej, je čiště přírodní bez jakékoliv chemie, takže alergický na to být nemůže. Já jej manželovi taky kupuju, protože po mýdle a sprcháčích měl vysušenou pokožku na penisu a dělaly se mu prasklinky. Zkus juknout na odkaz, dá se koupit i sada pro ni a pro něj:
http://www.euphorie.cz/shop/193-hy-intim-h-myci-olej-pro-mue.html

. (Út, 17. 5. 2011 - 20:05)

to je dobry prasak

Iveta (Út, 17. 5. 2011 - 16:05)

Dobrý den paní doktorko,měla bych dotaz,muj přítel se umívá jen vodou aj penis nemužu dostat po sexu nějaký výtok nebo něco takového? On se prej nemuže umývat mydlěm protože byl na kožní a tam mu řekla že je alergický na zvýřata a na mouku a prej se má jen umývat vodou,muže si penis umývat mydlem? Prosím porad te!Děkuji!

sedmikraskaa (Pá, 28. 1. 2011 - 22:01)

Pořád se mluví o intimní...doporučuji intimní mycí gel raději než mýdlo, co je pro ženy, můžou používat i muži, např. zde jsou nějaké: http://biooo.cz/intimni-pece-intimni-hygiena-c-1623_1548.html
mýdlo hodně vysušuje, takže by mohlo časem dráždit citlivou kůži

Miška (Po, 15. 9. 2008 - 20:09)

Pokud znáte švýcarskou značku JUST (www.just.cz) ,můžu doporučit Deo Intim.Krásně voní a navíc jeho vůně není určena pouze ženám,ale je to unisex,takže může ho používat i váš partner.
A je to opravdu kvalita.
Pro více info nebo pokud by vás zajímaly i jiné produkty JUST,písněte mi na chmelikova.m"email.cz

Návštěvník (Út, 9. 9. 2008 - 08:09)

Jedině Dove-intimo

ina (Út, 9. 9. 2008 - 07:09)

mne lactacyd nevyhovoval-zarudnuti

simona (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

Už rok používám Lactacyd, jsem maximálně spokojená. Doporučuji!!

peka (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

Caute, ja používám od avonu neparfemovaný mne osobne vyhovuje, nepálí ani po tom co se oholím a od doby co ho pouzívam, nemám výtoky, predtím sem mela dost casto, ted jenom pred menstruací....

Jana (Po, 2. 6. 2008 - 15:06)

Tak to je individuální. Já zkusila mýdel několik a Lactacyd vyhrál na plné čáře. Jiní než Lactacyd už nepoužívám.

Reklama

Přidat komentář