Reklama

Jak zhubnout? 21let, 180cm, 120Kg

ale (Pá, 7. 7. 2017 - 17:07)

Zdravím, mně se při...tlustý člověk nesmí skákat, to ti nikdo neřekl???

Alena (Pá, 7. 7. 2017 - 17:07)

Ahoj, jmenuji se David a jsem...Zdravím, mně se při hubnutí dost osvědčilo skákání přes švihadlo, začala jsem deseti minutami denně a postupně navyšuju a hrozně mě to začalo bavit :) Hlavně ty výsledky jsou už fakt celkem vidět :) Jen byl problém sehnat pořádné švihadlo s dospěláckou délkou, nakonec jsem sehnala na http://delana.cz/ , tak když tak mrkněte :)

Lucka (Pá, 28. 2. 2014 - 21:02)

Ahoj, souhlas s Luade, Obethin se mi hodně osvědčil. Doporučuji. :)

Luade (So, 22. 2. 2014 - 20:02)

Ahoj, jmenuji se David a jsem...Ahoj, pokud máš problém s přejídáním, kamarádce pomohl Obethin. S váhou na tom byla podobně jako ty (a to u ženské už je to co říct!) ale teď strašně zhubla a říká, že Obethin jí právě hodně pomohl. Tak vyzkoušej. ;)

Martina (Pá, 21. 2. 2014 - 19:02)

Nejdůležitější je upravit jídelníček. Já osobně jsem vždycky dělala velkou chybu v tom, že jsem jedla velmi málo a tělo si pak jídlo o to více ukládalo, protože vědělo, že nic nedostane. Nijak jsem to nevnímala, protože už jsem byla tak zvyklá, že jsem ani hlad neměla. Ale pak jsem četla, že základem je opravdu jíst pravidelně několikrát denně malé porce. Ze začátku jsem se do toho musela nutit, ale pak už se tělo v pravidelných intervalech hlásilo samo a začala jsem hubnout. Hubnutí se taky neobejde bez pravidelného pohybu. Já osobně mám problém cvičit někde v tělocvičně mezi lidmi, takže cvičím jen doma, ale dneska už je na internetu spousta cvičebních videí, které v podstatě hodinu v tělocvičně skvěle nahradí. Z mého pohledu doporučuju třeba stránka fitness televize, kde je spousta videí, ale určitě najdete i další.

Adriana (Pá, 24. 8. 2012 - 10:08)

Ahoj, jmenuji se David a jsem...Ahoj Davide, podle toho co píšeš, tak bys možná ocenil pomoc nějakého odborníka a ne to tady řešit na netu a spoléhat na to, že ti tady někdo nějak extra pomůže, je to hlavně o tobě. Je spousta metod jak zhubnout, ale ne všechno je vhodné pro člověka s takovou nadváhou, jako máš ty! Rozhodně ti nebudu nic vnucovat, taky jsem si všimla, že je tato diskuze založená v lednu, ale pokud máš stále problém a zhubnout se ti nepodařilo, mohu doporučit jednu nutniční poradkyni z Brna, ke které jsem chodila i já (a to jsem měla asi jenom o 10kilo víc než jsem měla mít). Mnou zmiňovaná slečna - http://www.salonmia.cz/nas-tym/lucka-fialova. Třeba ti to příjde zbytečné a vyhozené peníze, ale myslím, že bys nelitovat. Tak jako tak přeju good luck!! :)

Soňa P. (Po, 28. 5. 2012 - 10:05)

mohu jen doporučit krabičkovou dietu ale tu co opravdu funguje a opravdu vám pomůžou je to první krabičková dieta v Čr paní to dělá asi 8 let pokud to někoho zajímá zde jsou stránky: http://www.dietnicek.cz/

na začátku jsem vážíla 111 Kg dnes mám po pul roce 89,5 Kg

Klára (Po, 28. 5. 2012 - 08:05)

Dobry den, s přípravkem XLS...Taky jsem brala XLS Medical.A po úpravě jídelníčku a neustálem pohybu mám za 2 měsíce 6 kg dole, je to super. A nemám takové chutě na slaná a tučná jídla a chodím pravidelně na záchod.

Nika (Pá, 25. 5. 2012 - 10:05)

Ahojky, ráda bych se zbavila...Jestli chodíš do fitka, jednoznačně doporučuju Bioaktivní DUOSLIM na spalování tuků a vytvarování postavy.

Nika (Pá, 25. 5. 2012 - 10:05)

Zkušenosti mám jenom s CLA a zeleným čajem, nikdy mi po tom nic nebylo, žádný potíže s trávením, pálením žáhy, nic. Naopak jen dobrá zkušenost.
Favoritem je teď DUO SLIM, tablety přes den a na noc kapsle, obojí spaluje tuky. Samý přírodní látky a celkem tři spalovače tuků. Cvičim málo, ale pravidelně, takže mi to takhle stačí. Od února se mi zpevnily nohy, zadek i ruce a na břichu mám míň tuku. A teď když projdu kolem zrcadla, řikám si, zrcadlo zrcadlo, kdo je teď zase štíhlejší?!? :-D

Michal (Pá, 25. 5. 2012 - 09:05)

Ahojky, ráda bych se zbavila...Dobry den, s přípravkem XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny jsem byl spokojen, pomohl my zhubnout o 4 kg.

Diana (Čt, 24. 5. 2012 - 14:05)

Ahojky, ráda bych se zbavila...Při užívání XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny už nemám takový pocit sníst co vidím, nemám takové chutě na slaná a tučná jídla a chodím pravidelně na záchod. Po měsíci užívání jsem zhubla 3 kg a kila jdou stále dolů. Přípravek je účinný a pokud přidáte trochu pohybu kila jdou rychleji dolů.

Nono (Út, 22. 5. 2012 - 09:05)

Je mi 12 a mam 158cm. Na...Kačenko, zkus jednu jedinou věc: přestaň jíst sladké: bonbony, čokolády, sušenky, buchty, zákusky, koláče, zmrzliny. Určitě ti to pomůže. A to sladké si dej prostě vyjímečně, třeba jednou za týden a pořádně si ho vychutnej

Dominika (Út, 22. 5. 2012 - 08:05)

Ahojky, ráda bych se zbavila pár kil navíc..snažím se dodržovat životosprávu a 2x týdně navštěvuji fitko ale výsledky prozatím nic moc Zkoušela jsem hubnoucí přípravek ALI ale měla jsem z něj průjem...kamarádka mi doporučila vyzkoušet XLS Medical. Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem??

Kačka (Po, 21. 5. 2012 - 22:05)

Je mi 12 a mam 158cm. Na takovou výšku mam 58 kg a nic mi nepomáhá pořát ne a ne zhubnout ! co mám dělat jak ste zhubli ( email [email protected]

Helena (So, 28. 5. 2011 - 14:05)

http://www.flora.cz/edenicek/vydej_energie.php

Ahooj a zkuse se zaregistrovat a pohrát si s kalkulačkou...Pořádně to pročti, je to i zábavné. Zadáš si po registraci vše co sníš za den a potom dodáš pohyb..To najdeš, naučíš se brzy, jak na to. Hlavně tu čtu radu, o těstovinách?! Takže ty rozhodně nepapej:-) Ověř si to na uváděné stránce, těstoviny na dietní plán jsou uplný nesmysl. Možná dotyčná potřebovala sundat kilo...ale ty musíš makat jinak. Jsem jako ty, nesnáším přípravu jídel, jím spíš nechucené/aby nelákaly chutě/ blafy a dokola stejné. Jde to, nemusíš mít zvlášt pestrou stravu, máš z čeho trávit-tvrdím já. A že jsem před lety zhubla víc, než chceš ty, za pár měsíců..Ono se sice píše,jak se musí pomalu...Jenže to ma mně nefungovalo. Navíc z takového těla je co trávit-no nééé:-))

Pročti si debatu 30-40 kilo dolů tady na doktorce;-)

David (So, 28. 5. 2011 - 13:05)

Perfektní, dík za tipy :o)

Milka (St, 25. 5. 2011 - 07:05)

Davide, este som zabudla.Biely chlieb a pecivo nahrad tmavym a Kneckebrotom so sezamom, ale obmedz aj mnozstvo, alebo sa ho vzdaj celkom, ako aj vsetkych kysnutych kolacov.

Milka (St, 25. 5. 2011 - 07:05)

Davide, Ty by si potreboval radu odbornika, Podla mojich skusenosti to ale bez zmeny nepojde. Aby si nestratil svaly, potrebujes bielkoviny, maso/kuracie,ryby mliecne vyrobky/ Vsetko chude, pecene bez oleja alebo varene. Nekombinuj maso s ryzou, zemiakmi, ale so zeleninou, hodne zeleniny. Ryzu a zemiaky /nie pecene hranolky-na tie zabudni/ mozes jest ale tiez so zeleninou. Mozes aj cestoviny,ale nie s tazkymi masnymi omackami ,ale tiez so zeleninou. Maj pri sebe vzdy nejake ovocie, ktorym zazenies mozno chut na sladke. Na cukor a sladkosti z neho by si mal zabudnut, ako aj vsetky sladene napoje a alkohol. Pit denne aspom 2-3l cistej vody,ktoru nos stale pri sebe. Snaz sa vecer po 20hodine nejest, ale to zavisi od toho kedy ides spat. Ja som mala vecer pri sebe orechy, slnecnicu, tekvicu /semena/,susene slivky a pod. Ked sa mi ziadalo nieco do ust, tak som jedlo nahradila tym. Klikni si na stranky;Karabinos,Michal Hanusz-chudnutiea pomaly a rychly metabolizmus,Richard Dubacek-Telo vysokujte,Ako schudnut pitim sojoveho mlieka,Zeny.cz-poradna hubnuti.Prekyselenie organizmu. Pohyb mas, tak Ti prajem uspech a este napis obcas, ako sa Ti dari. Drzim palce.

David (Po, 23. 5. 2011 - 18:05)

Ahoj, jmenuji se David a jsem student. Vážil jsem 137kg a nyní 120kg (za rok 17kilo dole, ale vůbec nevím jak) Sem tam jsem sedl na kolo, někdy dieta, ale málokdy... nevím, fakt nevím jak jsem zhubl.. No vem, to čert :D Potřebuji do leté zhubnout na 100-110kg, poradíte mi jak? Jíst budu co poradíte, cvíčím co to jde.. Jen potřebuju radu co jíst a kdy, spíš jednotvárnou, protože jsem linej jezdit kupovat horu žrádla a dělat si každoé 3 hodiny jiný jídlo.. Dieta tak na měsíc, ale co z Vás zežere špeky.. Odhodlání je, chuť je, cvičím rád a tlustej nejsem od mala, měl jsem sice trocha špek, ale fakt jen trocha... :)

Reklama

Přidat komentář