Reklama

Jaký je život s Vodnářem

martino (So, 9. 5. 2009 - 21:05)

vodičko umím si živě představit jak zuříš při mých pěkných poznámkách o tobě a tvém slepičím harému těch starých slepicíchkdyby ti to nevadilo ani slovíčko nenapíšeš plešatče :))))

martino (So, 9. 5. 2009 - 21:05)

ty si svému partnerovi nevěrná duševně!!!!!!!!!!!!!!!!! a tu vinu nesmažeš!

............... (So, 9. 5. 2009 - 21:05)

vodnáři jsou kurevské znamení, zlé a zákeřné, rádoby miloučké a příjemné= PARCHANTI

............... (So, 9. 5. 2009 - 21:05)

od té doby co znám lidi, víc si vážím zvířat, jsou 100x lepší než lidský odpad

............... (So, 9. 5. 2009 - 20:05)

běda jak se šahá vodnářům na jejich ego dokonalosti!

............... (So, 9. 5. 2009 - 20:05)

a lidí na úrovni sviní

............... (So, 9. 5. 2009 - 20:05)

vaše sociální cítění je cítění hovad a lidí, tak se pořádně rozhlédni

Martina (So, 9. 5. 2009 - 19:05)

Manžel kvůli mě nepije,vodnář také přestal,řekl mi to!

Vodička (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

pro...................Podle tvého posledního - a ostatně všech tvých předchozích - si každý rozumný člověk udělá představu o tom, co jsi zač, jaké máš / spíše nemáš / vzdělání, jak smýšlíš, jak cítíš, jak se chováš, kam dál se svým chováním směřuješ.Každý psycholog mi dá za pravdu, že jsi stvoření jednoduché, nectící základní normy známé v kulturní společnosti, individum, kterému internet do ruky nepatří.Namísto toho, abys se ty hovado poučilo, tak osočuješ lidi, kteří tě několikrát převyšují jak inteligencí, tak sociálním cítěním. Tak truhliku - ještě chvilku dupej a napiš za mě několik příspěvků, já tě dnes už mám na háku. Blbečku. Jdi na písek s lopatičkou a kyblíčkem

Martina (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

Nemůžu alkohol ani drogy,jsem alergická!!!

............... (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

čím si se zhulila martino že tak blábolíš?

.............. (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

vodičko rozhodně mám vyšší duševní schopnosti než ty debile vodnářskej

Martina (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

Myslím,že to co člověk dostane od přírody do vínku má v životě patřičně využít,já o tom,že jsem šťastná taky nepochybuji!Ráda se dívám na ty,které šťastné činím!

Martina (So, 9. 5. 2009 - 18:05)

,,Soucit je to,co člověk neodepře těm,jimž odepřel svou pomoc" Albert Camus ,,Dlouhé utrpení unaví nejen nemocného,ale i soucit druhých" Stefan Zweig

Vodička (So, 9. 5. 2009 - 17:05)

Truhliku Pumrdliku,měl jsem pravdu, nejsi schopen souvislejšího projevu. A to značí, že jsi buď opilý/á, nebo dementní.Martino odpověď na tvoji otázku o štěstí:Člověk je šťastný tehdy, když se nemusí ptát na to, co je štěstí. A štěstí pokládá za stav normální. Pakliže něco začne chybět, tak se objeví dané dotazy. Z toho plyne, že jsme šťastni, aniž si to uvědomujene. Truhliku není to na tebe moc? Není to na tebe složité? Stačíš to sledovat?Podle tvých příspěvků myslím, že ne.

Martina (So, 9. 5. 2009 - 16:05)

Pro Římany byl Mars bohem války,jeho původ sahá do řecké mytologie,kde je jeho protějškem bůh Ares.Obvykle je vyobrazován jako válečník ve zbroji s přilbou.Byl synem boha Jupitera a bohyně Juno.Měl milostný poměr s bohyní lásky a krásy,Venuší-když už jsme u té Venuše/planety/,já ji mám ve štíru a v čem vy?

Martina (So, 9. 5. 2009 - 16:05)

A když už jsme u těch chlapů,tak další: jihoafrický chirurg Christiaan Barnard,provedl v medicíně hrdinský kousek,podařilo se mu transplantovat srdce u člověka,velel dvacetičlennému týmu.

Martina (So, 9. 5. 2009 - 16:05)

Já neutíkám,o vodnáři mluvit nebudu,když vám to vadí.Mám taky plno jiných povinností vůči ostatním lidem,tak nemůžu pořád sedět u počítače.Vodnáře necháme na pokoji můžeme se bavit naprosto o něčem jiným.Víte,že malíř Picasso byl stejně tak osobitý a mimořádný,jako celé jeho dílo.Jeho nepředvídatelný temperament spolu s obrovskou vitalitou,jej činily neodolatelným.Tomu se říká přitažlivost génia.

............... (So, 9. 5. 2009 - 15:05)

ono se nám to urazilo, no to je hrůza inteligenti ti to nevydrželi a utekli :))))))

............... (So, 9. 5. 2009 - 15:05)

škoda že nemám doma foto vodičky byl by ideální terč na dveře a házení šipek :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Reklama

Přidat komentář