Reklama

jen jedno varle

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 15:03)

Taky jsem o jedno varle přišel, vinou pozdní diagnózy v zahraničí, takže tři dní v nemocnici s odumrelym a teprve po návratu do Česka zákrok. Libido mám nižší, ale to bude psychikou, protože i když je zbylé varle menší, testosteron v těle zůstal, tj. svalstvo a bohaté ochlupení. Vzhledem k okolnostem, i když se ženským libim, nemám v zahraničí možnost seznámit se přirozenou cestou, a při hledání přes internet libido nefunguje, zatímco při reálném setkání s ženou která se mi líbí, funguje. Takže nezáleží na tom, zda má muž jedno či dvě varlata, ale na psychice, kontaktech a možnostech seznámení, i když umíte jazyky, jde to v zahraničí hůř.,obzvlast když je člověk více samotarsky

Steve (Pá, 5. 3. 2021 - 17:03)

Tak to je jasný že budeš pořád chlap ... i kdybys měl obě vyoperovaná ... o tom to přeci není. Každopádně ještě máš penisa kterej je hlavní mužská chlouba. To vůbec neřeš, a psychikou se vůbec netýrej ... není důvod.

Steve (Ne, 19. 11. 2017 - 00:11)

semeno je hlavne z prostaty a...Cože??? :-D Tvl. zjisti si k čemu slouží prostata! Jsi úplně mimo.

medved (So, 18. 11. 2017 - 17:11)

Počet varlat není žádná...semeno je hlavne z prostaty a pocet vajec fakt nic neznamena. je to jen o estetice

Milan (Čt, 12. 10. 2017 - 00:10)

Ahoj, mám taky jen jedno varle, přišel jsem o ně ve 20ti letech a zbylo mi jen to jedno. Taky to považuji jen za estetický problém, na funkci to vliv nemá. Akorát občas pociťuju mírné pálení toho varlete, když mám 2x za den sex, ale bývá to jen dočasný a krátkodobý stav. Máte to taky tak, ti co máte jen jedno? Předpokládám, že je to způsobeno tou "zátěží", která je na to varle kladena, aby tvořila víc spermií.

Lenka (Čt, 14. 9. 2017 - 13:09)

Počet varlat není žádná záruka. Měla jsem přítele co měl varlata dvě, semene bylo dost a často ale po léta jsem neotěhotněla. pak se přiznal že ty varlata jsou umělá. A fakt byly jak z gumy a nic ho nebolelo.

Verca (Čt, 14. 9. 2017 - 00:09)

Přítel má také jen jedno varle. Měla jsem z toho ze začátku strach, ale při ejakulaci má o hodně víc semene než předchozí moji partneři se dvěma varlaty. A ti teda stříkali docela dost. Nemám strach, že bych s ním neotěhotněla až budeme chtít dítě. Sex máme třikrát týdně a semene má pořád stejně. A nejradši by sexoval ještě častěji. Ale to už je na mě moc, tak ho uspokojím jen orálně. Prostě podle mě nerozhoduje jestli má dvě nebo jen jedno varle, ikdyž jen množství semene nerozhoduje,tak uvidíme, snad mě dokáže oplodnit.

Honza (Út, 8. 8. 2017 - 18:08)

Vubec na to nezalezi jestli...Při šukání to sice nevadí, ale... Já bych taky nechtěl holku s jednou kozou - i když to při šukání nevadí.

luci (Ne, 15. 7. 2018 - 09:07)

semeno je hlavne z prostaty a...Jako vtip dobré.

Dave (Ne, 15. 7. 2018 - 03:07)

Ahoj, taky to pociťuješ po...Chlapi,mám jen jedno varle od pěti let, ale žádné pálení nepozoruji, i když někdy stříkám vícekrát.

Milan (So, 28. 4. 2018 - 22:04)

Ahoj Milane, to pálení a...Ahoj, taky to pociťuješ po té zátěži nebo tě to překvap? z ničeho nic?

Petr (Ne, 15. 4. 2018 - 09:04)

Ahoj, mám taky jen jedno...Ahoj Milane, to pálení a řezání je někdy k nevydržení. Když pak přestane, to je úleva!

medved (Po, 2. 1. 2017 - 17:01)

Neboj, mám taky jen jedno...Vubec na to nezalezi jestli mam jednonebo obe.Je to jen esteticky problem a trochu prekvapivy pro holku.Pokud je semeno pohyblive tak se nic nedeje.Oplodnit s ti jde dobre.A jinak pri sukani to nevadi. Alespon ma holka neco extra co kazda nema.A takovych chlapu je v cesku asi 5 000 v populaci podle statistiky.

medved (Čt, 12. 1. 2023 - 20:01)

PS. a moc se mi libi,kdyz si s jednim varletem holka hraje. Liba ho,hladi vcucne do pusy a dela mi to dobre..D)))

Petr (Čt, 6. 10. 2016 - 02:10)

Nemate z toho psychicky...Mám jedno varle od svých pěti let. Kdyż to pak zjistila přítelkýně, nemohla tomu uvěřit. Teda kromě toho, že vizuelně na jedné straně v pytlíku něco chybí, hlavně při orálním sexu byla překvapená se slovy "ale toho je". Uvidíme ale jak to bude příští rok, plánujeme totiž rodinu, tak snad "to" bude na otěhotnění stačit.

Dave (St, 5. 10. 2016 - 23:10)

Ahoj. Poznal jsem první...Neboj, mám taky jen jedno varle a přítelkyni jsem vyšukal a vystříkal i s jedním varletem, tak že otěhotněla.

Ladislav (Po, 25. 4. 2016 - 12:04)

Mám dvě varlata jedno je tvrdé a nevím co to je

martin777 (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

Najde se tu nekdo kdo ma umele varle? Zajimalo by me jake jsou vyhody/nevyhody.

Ng (Čt, 7. 4. 2016 - 19:04)

Nemate z toho psychicky problemy ze mate jen jedno? :-/ Abych nebyl jak pise tony, akorat hnusnej, agresivni a neprijemnej.. Co Vam pomohlo?

°|° (Čt, 7. 4. 2016 - 11:04)

Asi utíkal od milenky když se nečekaně vrátil její starej domů a jak skákal přes plot tak se mu kulky zasekly mezi tralalářky. Jak byl rozběhnutej tak to jenom cuklo a zůstaly kule na plotě!

Reklama

Přidat komentář