Reklama

jen jedno varle

Petr V (Pá, 14. 12. 2012 - 19:12)

Tak napíše mi sem nějaký muž, který má jako já jen jedno varle? Pořád se obávám o libido. Prosím at mě napíše sem nějaký muž, který má jedno varle bud z důvodu úrazu , nebo z důvodu rakoviny ( že přišel o to druhé ). Dokáže jedno-varlatý muž normálně sexuelně a potenčně žít stejně naplno, jako kdyby varlata měl 2? Jestli takový existuje at mě napíše jeho pocity libida. děkuji

Petr (Ne, 28. 10. 2012 - 18:10)

Zdravím, prosím ať mě sem napíše nějaký muž, který prodělal rakovinu varlete jako já..... a jak mu jde od té doby život jen s jedním varletem? Jak mu to jde v sexu, při sportu, a vůbec všeobecně žít jen s jedním varletem? Díky

Petr (Út, 11. 9. 2012 - 18:09)

Najdu na této diskusi člověka, který jako já prodělal rakovinu varlete? Chtěl bych si popovídat jak to cití, nebo cítil druhý, abych se nějak povzbudil.....kdyžtak mi napište svůj mail a můžem si psát po emailu

Petr (St, 22. 8. 2012 - 17:08)

ahoj vubec se neboj,mam take...Ahoj Tomáši, jen se zeptám - jedno varle máš od narození, nebo jsi prodělal rakovinu varlete jako já, kdy ti museli nemocné druhé varle vzít?

x (Út, 21. 8. 2012 - 19:08)

Můj bývalý manžel má jedno varle. Rozvedená jsem protože je děsný sukničkář:-) Sex mu šel nebývale dobře!

tomáš (Út, 21. 8. 2012 - 16:08)

ahoj vubec se neboj,mam take jen jedno a zadnej problem nemam!Jen si to musiš taky trochu srovnat v hlave,a lidi neres

Ota (Pá, 10. 8. 2012 - 21:08)

Zdravím, prosím najdu na...Čau Petře, jo, jsem tady.. :)
Od malinka mám jen jedno. Psychika v tom určitě roli hraje.
Nepouštím si k tělu každou holku, nejsem ten kterej by se chtěl okazovat před desítkama hoelk.
Ale na funkci to nemá žádnej vliv.

Petr (So, 7. 7. 2012 - 17:07)

Zdravím, prosím najdu na této diskusi nějakého muže, který má jedno varle jako já? Mě to druhé vyoperovali kvůli případnýmu nádoru. - - - - Chtěl bych, aby mě sem napsal, nějaký kluk, či muž, který má jedno varle a i tak si užije kvalitního sexu, nebo masturbace. Mě to jde nějak stěží, tak asi v tom hraje roli psychika. - - -Prosím pane, který máte jedno varle, jde Vám sex, či sebeuspokojování normálně dobře, jako kdyby jste měl obě varlata? Díky

Radek (So, 11. 1. 2020 - 12:01)

Cau hele ja mam jedno varle kvuli prekrouceni a masturbace mi jde bez problemu ale ted si myslim ze s pritelkyni zacnem praktikovat sex a nevim jest li ji to nebude vadit(ale jsem takovej sprymar takze z oho asi udelam nejakej vtip)

Martin 28 (St, 27. 6. 2012 - 11:06)

Ahoj, také bych se zapojil do diskuze a zároveň se i zeptal.
Mám sice obě varlata, ale to levé je malé jak hrášek. Často se vrací zpět do břicha a je to děsná bolest.Co s tím dělat?
Jinak mám silnější postavu a na vyšetření mi zjistili málo spermií-a k tomu poškozených.

Kamila (Po, 18. 6. 2012 - 10:06)

Přítel měl jedno varle...Měla jsem přítele jen s jedním varletem a taky byl hned hotový.

LubošChoroš (Po, 18. 6. 2012 - 08:06)

Přítel měl jedno varle...Mám kámoše, co má jednu, a ten pánečku vydrží ! :D ( ne nejsem teplej)

Lída (Pá, 13. 1. 2012 - 00:01)

Přítel měl jedno varle výrazně větší než druhé, to je asi normální, ale bohužel o to větší přišel při úrazu. Esteticky mi to nevadí, přijde mi to vlastně docela roztomilé, jak to teď vypadá, ale od té doby máme problém s předčasnou ejakulací. Nikdy dřív nebyl s jeho výdrží problém a teď je hotový opravdu strašně rychle. Myslela jsem, že je to o zvyku a časem se to spraví, ale už je to přes půl roku a já z toho začínám být nešťastná, to už bych si pomalu víc užila s nějakým puberťákem :-( Máte taky zkušenost s tím, že muži s jedním varletem rychle ejakulují?

bum (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

Memu bratrovi museli lekari...ahoj nevedela by si mi poradiť ako sa volá ten druh operácie?

... (So, 19. 11. 2011 - 18:11)

Sedí takhle chlapi v hospodě a najednou Franta povídá: Chlapi vsaďte se, že tady s Pepou máme dohronady 5 varlat.Pepa se k němu nakloní a potichu říká: pokud nemáš 4, tak tu sázku prohrajeme.

Zvláštní tvar p (So, 19. 11. 2011 - 10:11)

Dobrý den, můj problém spočívá ve tvaru mého pravého varlete. Má tvar jako burský oříšek nebo spíš jako číslo 8. Když jsem to zjistil, myslel jsem, že to bude v pohodě, ale je to už rok a je stále stejné. Prosím pomozte, případně poraďte. Děkuji

dvouvrstva mega (St, 19. 1. 2011 - 18:01)

za predpokladu ze bych byl hitler a mel jedno maly varle mohl bych mit deti????dekuji

Jirka (St, 29. 8. 2007 - 16:08)

Ano, jsme obětí přírody. Žiju takhle 30 let, mám ženu, dítě a další je na cestě.
Jinak nám "postiženým" chci vkázat, že partnerka, která tuto skutečnost není schopna přijmout a rozejde se s vámi, pak není ještě zralá, tedy jde ještě o dítě.

Ichwill (Po, 5. 3. 2007 - 09:03)

Ano je to pravda má jenom jednu kouli a tu druhou má vejpůl na klíčkách.

Tepich (Po, 5. 3. 2007 - 09:03)

Ano bohužel musím potvrdit, že ten chudák, invalida, je obětí šikany a hnusných posměšků i od takových debilů jako je helda!!!

Reklama

Přidat komentář