Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

otázka, co zlého jsi...Ale je mi líto, že na tebe tak působím. Jen věz, že být klidný a nad věcí ještě nemusí znamenat sebestřednost a nadutost. Jsem jen s Bohem.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

otázka, co zlého jsi...Proč ti to tak připadá. Že by ses v tom poznal? :-)Kdybych takový byl, kritizoval bych tvé hloupé otázky.

Steve (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Spíš ty pověz cos tak...Já to tak neprožívám ... :-) Kdoví jak to vůbec je.

Hlavně se nabíz (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Spíš ty pověz cos tak...otázka, co zlého jsi udělal ty, že s tebe čiší taková nadutost a sebestřednost?

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, já jsem ti poctivě...Ty budeš poctivost sama :-)Zeptám se jinak, cítíš někdy vinu?

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

A jak to víš? To si zase...Spíš ty pověz cos tak zlého dělal, že si myslíš že lze spásou strašit :-)

Jirko, stále to (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, já jsem ti poctivě odpověděl, že nemůžu věřit na žádnou neviditelnou bytost z toho seznamu a ani na žádnou ideologii. Nemám nic, žádnou knihu, žádné učení, žádné neviditelné bytosti. Poctivě ti odpovídám. Ale ty pořád něco naznačuješ a mlžíš a nejsi schopen popsat svoje neviditelné bytosti. Nebyl jsi schopen popsat, proč jsi vybral zrovna židovského boha a ne třeba arabského nebo asijského? Jenom mlha a nějaké náznaky.

Steve (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

I tebe Ježíš přijde...A jak to víš? To si zase něco JEN myslíš ... Tak proč tím strašíš?

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, takže věříš na...Tolik otázek mi pokládáš a nebyl jsi schopen odpovědět na jedinou mojí. Z tebou se mi diskutovat nechce. Vedeš monolog, veď si ho dál, k tomu druhého nepotřebuješ.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, ale ty jsi nedokázal...To abys věděl komu sloužíš.

Jirko, stále to (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, takže věříš na další neviditelnou bytost - Ježíš? To je taky z té knihy, co sis vybral? Vybral sis knihu bible a postavy tam zaspané jako je Satan a Ježíš? Ale proč zrovna tyto postavy? Proč ne Budha, proč ně Alláh? Proč ne Karel Marx? Proč ne Adolf Hitler? Nebo proč ne třeba Staré pověsti české? Proč zrovna Staré pověsti hebrejské? Co třeba Šemíka Horymír? Jak přeskočili hradby a přebrodili Vltavu? Na to věříš? Nebo jen na tu jednu knihu? Proč zrovna na ni?

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, já zatím nemám...Ty se zeptej především sebe čemu věříš :-)Jiným bys z oka třísku vyndaval a sám tam máš trám.

Jirko, stále to (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, ale ty jsi nedokázal vysvětlit, proč sis z neviditelných bytostí vybral zrovna Satana a ze všech ideologií zrovna tu křesťanskou. To stále držíš v mlze. Nevím, proč mlžíš.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Jirko, je více...I tebe Ježíš přijde spasit. Zatím jen nevíš co píšeš. Jednou se budeš chytat za hlavu a bude ti studno jaké názorys měl :-)

islám, nacismus (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

To je právě ono. slibují, tak jako ti tvoji

Jirko, stále to (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, já zatím nemám důvod věřit na žádnou neviditelnou bytost. Nemám pro to žádný důkaz, jenom halucinace druhých lidí a bájnou lhavost. A zatím nemůžu věřit na komunismus, křesťanství, nacismus a islám. Ale ptám se lidí, co věří v neviditelné bytosti, proč v ně věří, co je k tomu vede. Zajímá mě to. A ptám se nacistů, proč věří nacismu, ptám se komunistů, proč věří komunismu, ptám se křesťanů, proč věří křesťanství, ptám se muslimů, proč věří islámu.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, je více...Však zkus si vybrat cokoli z toho ostatního. Možná ti to přinese také nějakou formu spásy.

Steve (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Plácání o Rumburakovi v...Prý je pohádka všechno ... No tak já teda nevím. :-)

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, ty věříš na Bibli?...Ty snad v Bibli nevěříš?

Jirko, stále to (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, je více unifikujících a totalitních ideologií. Nejenom křesťanství. Jsou i další totalitní ideologie, např. islám, nacismus, komunismus. Proč sis vybral zrovna křesťanskou ideologii a jejich knihu?

Reklama

Přidat komentář