Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Ondra (Pá, 16. 10. 2009 - 19:10)

světové tísně budou stále silnější a vyvrcholí ve velkém soužení, protože tak to předpověděl Jehova, bude to mít sestupnou tendenci.

Ti kdo v něj důvěřovali si budou moci říci (Izajáš 25:9) Pohleďte, to je náš Bůh. Doufali jsme v něho, a zachrání nás. To je Jehova. Doufali jsme v něho. Mějme radost a radujme se ze záchrany od něho.“

♥Kubrt&#9 (Pá, 16. 10. 2009 - 16:10)

Kubrte,proč stále píšeš,že se...ŘEKNU TO JINAK MEZKU.
PRAVDA JE POUZE JEDNA A TO, KTERÁ TO JE O TOM SE S TEBOU HÁDAT NEBUDU. SPLŇUJE SE SNAD IZAJÁŠ 2:2-4 NA MEZKOVI A JEHO NÁSLEDOVNÍCÍCH ??? NE !!! ALE SPLŇUJE SE NA SJ. a TEN, KDOP TO NEVIDÍ JE DUCHOVNĚ SLEPÝ.

zvědavec (Pá, 16. 10. 2009 - 16:10)

Názor sj je tudíž ježíš jest anděl,kterého lze nahradit jiným též andělem,ne-li?lebo je dokonalý.My ho nemůžeme povýšit lebo pozvednout nad nebesa a uvidět vedle Otce.Proč možno jiný anděl,že by místo JK usadit toho,kdyby se obětoval? Trefné,otrok hledá co by pohltil,dává útěchu v podobě neustálým odkládáním konce,prý dostává nové světlo,jak pokrytecké,co vy SJ na to? DS dává KAŽDÉMU bez rozdílu,kdo otroka neposlouchá,osvobodí od pout,Bůh mu žehná a dává skrze JK toho slíbeného ducha,Ducha svatého, a všichni díky DS se staneme JEDNO. Druh už nebude učit druha,ne či ano? Nebo otrok učí druha?Otrok vede posluchaače dle jeho směrnice lásky lidské. Počítá kdo kolik odevzdává zprávičky hodící do jeho not.Neexistuje naděje kromě JK!!!!! Pro SJ dobrá zpráva či špatná?Nechci slyšet dokola dokolečka od otroka,ale ze svého,ano?

Mezek (Pá, 16. 10. 2009 - 15:10)

Kubrte,proč stále píšeš,že se rouháme Božímu jménu,když to není pravda!!!Říkám Ti,že v tomto lžeš a najdi někde větu ,že je to jak říkáš!!!Jen je problém v chápání Božství Syna.Že:)Nikdo zde J.K.nedává nad jeho Otce.Pouze se zde dohadujem ,že podle tvých oponentů J.K.převzal podstatnou část práce od svého Otce,který ho k tomuto vyslal.To On řídí,to on bude soudit a ne Otec!!!Otec mu svěřil vše.

Ondra (Pá, 16. 10. 2009 - 14:10)

Velký soudce zvědavec

? (Pá, 16. 10. 2009 - 14:10)

jj,však ty nesoudíš,ty se směješ,a jj jest to rozdíl.

zvědavec (Pá, 16. 10. 2009 - 13:10)

Ilonka má pravdu bacha soud.Soud v rukách otroka lebo máže med sobě a posluchačům,poslouchají-li.Bacha,neposlouchají-li čelem vzad hop a je tu lidoop kde se vzal. Jinačí proti proudu vod žádná lítost, neposlušnost krutě zní pro ty troufalé svých poddaných otroků.Papá,žádný pozdrav,nebeská brána uzavřena. Kubrt nový Nemo spolčen spíš s Russellem,zednářem symbol z pyramidy z nebes.Velký zástup poslušen vpravobok honem na horu Jákoba,všichni ať lezou kam chtějí,my pomažem na pyramidu. Huráhurá Ruterdorf na jedna,myslel i na velký zástupeček a je fit.

? (Pá, 16. 10. 2009 - 11:10)

Ilono nesouhlasím a vzkazuji Zvědavci
že
Zvědavče není vidět ,že všechno víš,ani že soudíš,je vidět,že hledáš a čteš z oči a hlavně srdcem dokořán.
Můj názor

? (Pá, 16. 10. 2009 - 11:10)

I řekl mi: Slova tato jsou věrná a pravá, a Pán Bůh svatých proroků poslal anděla svého, aby ukázal služebníkům svým, co se díti musí brzo.

Já Ježíš poslal jsem anděla svého, aby vám svědčil o těchto věcech v církvích. Já jsem kořen a rod Davidův, a hvězda jasná a jitřní.

♥Kubrt&#9 (Pá, 16. 10. 2009 - 11:10)

SJ převlečeni za lepší židy,...A je to 100x lepší než klanět se lidským panovníkům, kteří vždycky selhali. A mohli být sebelepší pořád to byli nedokonalí lidé. V tom vás lidičky nikdy nepochopím. Naopak Jehovovo království je dokonalá vláda pokoje. Chce to jen trošku poslušnosti. Takže vzhůru levá, levá... :)

Ondra (Pá, 16. 10. 2009 - 10:10)

zvědavec - já tyhle věci ohledně, někdo do nebe někdo na zem vůbec neřeším, přeju každému jeho požehnání, i po mileniu

Ilona (Pá, 16. 10. 2009 - 09:10)

Zvědavče, je vidět, že všechno víš.
Nestavíš se tedy TY tak náhodou do pozice Samosoudce. Bacha na to, stejný soud jakým soudíš, bude použitý na tebe při posledním soudu.

zvědavec (Pá, 16. 10. 2009 - 09:10)

SJ převlečeni za lepší židy, navenek slušni uvnitř nadřazeni nevěřící Tomášové lebo namýšleni pro svou spásu nehledě změna významu jména Boha jména Ježíš. Haleluja. Sloužit dvěma pánům nelze, neboť jednoho budeš milovat a druhého nenávidět. Pán Jehova je milován, Pán Ježíš? Lebo Pán JHVH toto jest Pán Ježíš?
Kroky bot levá levá hurá! Zastavit stát raz dva! Svoboda patří milovanému obětovaqnému otroku pro sebe do nebe pro druhé na zemi. Ne ty, ty, ty, ty patříš zde na zem, ano? opovaž se dostat do nebe lebo nemáš povolení od obětovaného otroka, který zkoumá jaké ty máš srdce, leb má schválení. Co ty Kubrte a Ondro? Kubrte, levá, levá... Ondro, buď poslušný a pěkně nazpaměť!

♥Kubrt&#9 (Pá, 16. 10. 2009 - 00:10)

Ne každý může vzývat Jehovovo jméno, ale jen ti VYVOLENÍ. :)

Ondra (Pá, 16. 10. 2009 - 00:10)

A budete vzývat jméno svého boha,“ řekl Elijáš, „a já, já budu vzývat jméno Jehovy; a stane se, že pravý Bůh, který odpoví ohněm, je pravý Bůh.“

♥Kubrt&#9 (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

15.listopadu na Martina...Mám svátek 11. listopadu a ne 15., zmatenče. :)

♥Kubrt&#9 (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

Srandisto ... a nezapomeňte se pořádně vypotit. :D

zvědavec (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

15.listopadu na Martina příval sněhu, ledaže již o měsíc dřív to je rekord a ten vydrží nějakých 10-15 let. Jednou teplo, jednou zima. Význam vzývání jaksi SJ uniká, troubí to ano. Srdce potom, raději poklusem krok hlava nehlava, a je to. Sláva vítězům, čest poraženým, Kubrte, že? Ondro, co ty na to?

:) (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

Srandisto

♥Kubrt&#9 (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

Už si v duchu zpívám "... svět je plný bláznů...". Teď nevím, kdo to přesně zpívá a jak to dál pokračuje, ale vidím, že se nemýlil.:( Fakt je to k zbláznění, co vy tady všechno píšete. Zdá se vám, že bijí hlavou o zeď. UŽ NE !!! AŽ DO TEĎ TO PLATILO ! Ale nyní jsem zjistil, že nejste toho hodni, aby jste přežili Jehovovy soudy. (Římanům 12:19) Pochopil jsem, že z vás SJ nikdy nebudou a myslím, že to ví i Jehova Bůh. VELKÉ SOUŽENÍ je před námi, zachraň se kdo můžeš. NEBO VÁM SNAD PŘIPADAJÍ NORMÁLNÍ SNĚHOVÉ KALAMITY V ŘÍJNU ? A bude to čím dál horší. Zabránit tomu jde pouze jediným způsobem. TÍM, ŽE SE LIDÉ STANOU SJ ! A to jak vidím se nestane. I Bible říká: A lidé byli sežehnuti velkým žárem, ale rouhali se JMÉNU Boha, který má autoritu nad těmito ranami, a NEČINILI POKÁNÍ, takže by mu vzdali SLÁVU. A pátý vylil svou misku na trůn divokého zvířete. A jeho království se zatmělo, a bolestí se hryzali do jazyka, ALE ROUHALI SE nebeskému Bohu pro své bolesti a pro své vředy a NEČINILI POKÁNÍ ZE SVÝCH SKUTKŮ. (Zjevení 16:9-11)
Rada na závěr: Doporučuji VITAMÍN C - dobrý proti chřipce spíše než očkování. :)

Reklama

Přidat komentář