Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (Čt, 23. 8. 2012 - 11:08)

Anno, je to tu...Moje řeč.

(Čt, 23. 8. 2012 - 11:08)

Anno, je to tu zbytečné,myslíš že zabedněnce přesvědčíš?

a taky (Čt, 23. 8. 2012 - 09:08)

Ovečko pomatená,...chudák, nešťastná a osamocená ženská

. (Čt, 23. 8. 2012 - 06:08)

Venco,no ano, my pudem...Ovečko pomatená, vystrašená..

Anna (Čt, 23. 8. 2012 - 01:08)

Tak jeden úryvek - to...Venco,no ano, my pudem všichni asi na ten mráz, když se nepolepšíme a neposnažíme o obřízku srdce resp.o nové srdce a nového ducha ako stojí v Bibli svaté.
Né, né, né.Na mráz né.
Ty dni: "To bylo blato, všechno sivé, vítr neznesitelnej a žádná zeleň - úplně k nevydržení, všechno k nevydržení se slovama, kdy tohle skončí? Skončí to vúbec?

Né nadarmo v Bibli svaté stojí, že Búh slíbil, že více Potopy nebude, protože to k temu bude namále.
Prí, či mi nebude pak líto těch lidí? /řekl mi Jehovúv anděl/. Bude, a je mi skutečně těžko, protože mám i svoju ratolest.
Nechtěla sem,že když...a proč právě já, ale vše bylo připraveno a pak se to udělo co sem viděla a slyšela. Slyšela sem jenom tú jednu otázku./
Ak jde o BOŽÍ DÍLO je úplně jedno, či je člověk sám, anebo ve Spoločenství.
Takhle, budu muset tam být, abych to viděla, takže čas se nám všem skutečně krátí. Dokonce Všemocnej Búh sám slíbil, že čas skrátí - zmíňuje se Bible svatá.

Po tejto a iných osobných skúsenostiach s Bohom YHWH skrze Jeho poslov, Jeho verných anjelov, nemôžem pochybovať o "pravde" predkladanej SJ.

Venca (St, 22. 8. 2012 - 22:08)

Tak jeden úryvek - to prostě nemá chybu:) Asi tušíte autora:) "Dejme tomu, že "panny v církvi usly. některé jen podřimují, některé tzv.zařezávají. No, některé mezi tím možná i zakalily.. času na to měli dost.. No, a ty, místo abys jim spustil ALARM, či s nima nějak zatřásl, to sice taky uděláš, ale s tím, že jim řekneš: v této čekárně nesmíte sedět, ta čekárna je prázdná, Bůh ji nemá rád a vyhodíš je na mráz a řekneš: a snažte se.."

22.8. (St, 22. 8. 2012 - 19:08)

Bude mít za chvíli výročí,tak dá třeba pokoj...

Venca (St, 22. 8. 2012 - 18:08)

Tak jsem zase pohledal.Někdy...No a našel jsi něco? Klidně to sem nakopíruj, nebo to můžeš hodit vedle k Supíkovi: http://diskuse.doktorka.cz/diskuse-se-supermanem/

Valentýn (St, 22. 8. 2012 - 18:08)

Tak jsem zase pohledal.Někdy nejde něco nepřečíst a Kubrta nejde přeskočit.To je teda něco.

naftař (St, 22. 8. 2012 - 17:08)

Sústružnícke poloautomaty...olejářská loby..

Mare (Út, 21. 8. 2012 - 21:08)

Je to v pdf...KDO CHCE ZAŠLU...Acharysko, pošli mi tu "Matku" na [email protected]

Mare (Út, 21. 8. 2012 - 21:08)

Jedna okopírovaná odpověď...No to je nádhera. Taky se mi to děsně líbí.....

Anna (Út, 21. 8. 2012 - 20:08)

Bud lžete Paní Anno a nebo...Sústružnícke poloautomaty /staré kopírky/ som musela poriadne dekalamitkou - nadekalamitkovať /res. do mnoho otvorov ako pumpičkou dopumpovať OLEJ./ Tiež extra podonášať niekoľko vedier oleja, do spodu strojov ABY JELI.
- V rozvážnych pannách ti chýba olej do lámp, aby svietili?
- Čím nadekalamitkujeme seba a samých,a do zásoby, aby svietili naše lampy?

Sprístupniť svoje vlastné otvory/zanesené vlastnou špinou/-seba samotných, aby náš Stvoriteľ mal k nám prístup, resp.nehladieť,čo ten druhý stroj, o ten sa tiež náš Stvoriteľ sám postará, čo s ním, či pôjde nadekalamitkovať.
- ABY NAŠE LAMPY SVIETILI, A MALI AJ DO ZÁSOBY OLEJA, KEĎ PRÍDE ŽENÍCH.

mim (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Si to hoď cvoku.

21.8. (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

přemluvili?k čemu?to seš...Já to beru tak,že když se léčím u nejlepších Psychiatrů. Tak v závěru,až ,,zabiju,, doktora,tak mi třeba dají razítko na nějakou psychickou chorobu. Ale asi mám jen jednu,moc mluvím...

jojo (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

jo co má přijít to příjde,co se má stát to se stane.
a´t si každý věří čemu chce

Jehovisté nepat (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Vy jste mi partia...vítej v klubu

21.8. (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Vy jste mi partia...Kromě mě. Mě k tomu přemluvili...

Nona (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Máš pravdu, moc svědků sem nechodí a když, tak je to vrhání hromů a blěsků a neštěstí, an ty kteří s nepodřídí jejich výkladu Bible. Jako všichni fanatici přesvědčení o své pravdě jsou naprosto netoletantí a jakoby zaslepení. I když např Pavel to myslí velmi dobře snad

Lidka (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

kubrt ,jmenuje se kubrt...Kulový víš.

Reklama

Přidat komentář